Krasnoe Znamya Noginsk
Second League Division B Gruppe 3 (-2023)
League level:
Fourth Tier
Table position:
13
In league since:
1 year
Info
Game plan
Record Second League Division B Gruppe 3 (-2023) 20/21
Matches | Wins | Draws | Losses | ø pts | Goals | ø spectators | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Home record | 15 | 7 | 4 | 4 | 1.67 | 26:18 | 383 |
Away record | 15 | 4 | 6 | 5 | 1.20 | 18:20 | 571 |
Overall balance | 30 | 11 | 10 | 9 | 1.43 | 44:38 | 477 |
Russian Cup
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
First Round | Wed Aug 5, 2020 | 4:00 PM | H | Znamya Truda | 4-2-3-1 | 1:0 | |||
Second Round | Wed Aug 19, 2020 | 6:00 PM | A | M. Lipetsk | ? | 0:3 | |||
Third Round | Wed Sep 2, 2020 | 3:00 PM | H | Sokol Saratov | 4-2-3-1 | 6:5 on pens | |||
Group 6 | Thu Sep 17, 2020 | 2:00 PM | H | Akhmat Grozny | 4-2-3-1 | 0:3 | |||
Group 6 | Thu Oct 1, 2020 | 2:00 PM | H | Shinnik Yaroslav | ? | 3:0 |
Second League Division B Gruppe 3 (-2023)
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sun Aug 9, 2020 | 3:00 PM | A | (9.) | Strogino Moscow (6.) | 4-2-3-1 | 250 | 1:1 | |
2 | Sat Aug 15, 2020 | 4:00 PM | H | (7.) | M. Lipetsk (1.) | ? | 3:0 | ||
3 | Sun Aug 23, 2020 | 4:00 PM | A | (4.) | FC Krasniy (10.) | 4-2-3-1 | x | 1:1 | |
4 | Sat Aug 29, 2020 | 3:00 PM | H | (6.) | FK Ryazan (1.) | 4-1-4-1 | 1.000 | 1:2 | |
5 | Sun Sep 6, 2020 | 1:00 PM | A | (10.) | Novomoskovsk (4.) | 4-1-4-1 | 450 | 3:1 | |
6 | Sat Sep 12, 2020 | 1:00 PM | H | (13.) | Kvant Obninsk (5.) | 4-2-3-1 | 700 | 1:2 | |
7 | Mon Sep 21, 2020 | 1:00 PM | A | (14.) | Khimki 2 (8.) | 4-2-3-1 | 85 | 1:3 | |
8 | Sun Sep 27, 2020 | 8:00 AM | A | (12.) | Sakhalin (15.) | 4-2-3-1 | 250 | 0:0 | |
9 | Mon Oct 5, 2020 | 5:00 PM | A | (11.) | Metallurg Vidn. (14.) | 4-2-3-1 | x | 1:2 | |
10 | Sun Oct 11, 2020 | 1:00 PM | H | (10.) | Sokol Saratov (1.) | 4-2-3-1 | 1.000 | 1:1 | |
11 | Sun Oct 18, 2020 | 3:00 PM | A | (10.) | Avangard Kursk (13.) | 4-2-3-1 | 420 | 1:1 | |
12 | Sat Oct 24, 2020 | 1:00 PM | H | (11.) | FK Kaluga (8.) | 4-2-3-1 | x | 1:1 | |
13 | Thu Oct 29, 2020 | 3:00 PM | A | (11.) | Fakel-M (16.) | 4-1-4-1 | 50 | 0:1 | |
14 | Tue Nov 3, 2020 | 12:00 PM | H | (8.) | Saturn Ramenskoe (1.) | 4-1-4-1 | x | 1:0 | |
15 | Sun Nov 8, 2020 | 12:00 PM | H | (8.) | Salyut Belgorod (4.) | 4-1-4-1 | x | 0:1 | |
16 | Thu Apr 1, 2021 | 4:00 PM | A | (9.) | M. Lipetsk (2.) | 4-4-2 double 6 | 2.000 | 1:2 | |
17 | Tue Apr 6, 2021 | 3:00 PM | H | (7.) | Avangard Kursk (10.) | 4-4-2 double 6 | 350 | 0:2 | |
18 | Sun Apr 11, 2021 | 1:00 PM | H | (10.) | Sakhalin (14.) | 4-4-2 double 6 | 500 | 1:0 | |
19 | Sun Apr 18, 2021 | 1:00 PM | H | (8.) | Metallurg Vidn. (14.) | 4-4-2 double 6 | 400 | 3:1 | |
20 | Fri Apr 23, 2021 | 5:00 PM | A | (7.) | Sokol Saratov (6.) | 5-4-1 | 920 | 1:0 | |
21 | Thu Apr 29, 2021 | 4:00 PM | H | (7.) | FC Krasniy (8.) | 4-4-2 double 6 | 300 | 2:1 | |
22 | Mon May 3, 2021 | 4:00 PM | A | (7.) | FK Ryazan (4.) | 4-5-1 flat | 600 | 3:1 | |
23 | Mon May 10, 2021 | 1:00 PM | H | (7.) | Novomoskovsk (10.) | 4-2-3-1 | 500 | 1:1 | |
24 | Sat May 15, 2021 | 1:00 PM | A | (8.) | Kvant Obninsk (12.) | 4-4-2 double 6 | 750 | 0:0 | |
25 | Fri May 21, 2021 | 5:00 PM | H | (9.) | Khimki 2 (12.) | 4-2-3-1 | 300 | 4:1 | |
26 | Tue May 25, 2021 | 4:00 PM | A | (8.) | FK Kaluga (6.) | 4-2-3-1 | 489 | 3:2 | |
27 | Sun May 30, 2021 | 1:00 PM | H | (9.) | Fakel-M (16.) | 4-2-3-1 | 300 | 3:3 | |
28 | Fri Jun 4, 2021 | 5:00 PM | A | (8.) | Saturn Ramenskoe (5.) | 4-2-3-1 | 1.000 | 3:2 | |
29 | Thu Jun 10, 2021 | 5:00 PM | A | (10.) | Salyut Belgorod (3.) | 4-2-3-1 | 1.300 | 1:1 | |
30 | Tue Jun 15, 2021 | 4:00 PM | H | (9.) | Strogino Moscow (6.) | 4-2-3-1 | 400 | 4:2 |
Table section Second League Division B Gruppe 3 (-2023) 20/21
# | Club | Matches | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|
6 | Strogino Moscow | 30 | 9 | 48 | |
7 | FK Kaluga | 30 | 13 | 47 | |
8 | Novomoskovsk | 30 | 4 | 43 | |
9 | Znamya Noginsk | 30 | 6 | 43 | |
10 | FC Krasniy | 30 | -9 | 40 | |
11 | Avangard Kursk | 30 | -6 | 36 | |
12 | Khimki 2 | 30 | -23 | 32 |