Record Second League Division B Gruppe 3 (-2023) 22/23
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
17 |
7 |
2 |
8 |
1.35 |
24:23 |
65 |
Away record |
17 |
3 |
6 |
8 |
0.88 |
17:26 |
325 |
Overall balance |
34 |
10 |
8 |
16 |
1.12 |
41:49 |
195 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sat Jul 16, 2022 |
10:00 AM |
H |
|
|
Znamya Noginsk |
4-4-2 double 6 |
168 |
1:2 |
2 |
Tue Jul 19, 2022 |
10:00 AM |
H |
|
|
Kolomna |
4-4-2 |
93 |
3:0 |
3 |
Thu Jul 28, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Zenit Penza |
4-4-2 |
150 |
1:3 |
4 |
Sun Jul 31, 2022 |
3:00 PM |
A |
|
|
Sokol Saratov |
4-4-2 |
500 |
1:1 |
5 |
Wed Aug 10, 2022 |
9:00 AM |
H |
|
|
FK Kaluga |
4-4-2 |
50 |
0:1 |
6 |
Sat Aug 13, 2022 |
4:30 AM |
H |
|
|
Salyut Belgorod |
4-4-2 |
50 |
0:2 |
7 |
Wed Aug 24, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Khimki 2 |
4-4-2 |
115 |
1:1 |
8 |
Sat Aug 27, 2022 |
4:00 PM |
A |
|
|
Kosmos Dolgopr. |
4-4-2 |
300 |
2:2 |
9 |
Wed Sep 7, 2022 |
9:00 AM |
H |
|
|
Saturn Ramenskoe |
4-4-2 Diamond |
50 |
1:1 |
10 |
Sat Sep 10, 2022 |
9:00 AM |
H |
|
|
Balashikha |
4-4-2 Diamond |
50 |
0:2 |
11 |
Sun Sep 18, 2022 |
9:00 AM |
A |
|
|
Dinamo Vlad. |
4-4-2 Diamond |
1.715 |
1:0 |
12 |
Thu Sep 22, 2022 |
6:00 AM |
H |
|
|
Dinamo Vlad. |
4-4-2 Diamond |
70 |
1:3 |
13 |
Thu Sep 29, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Balashikha |
4-4-2 Diamond |
50 |
2:0 |
14 |
Sun Oct 2, 2022 |
2:00 PM |
A |
|
|
Saturn Ramenskoe |
4-2-3-1 |
300 |
0:1 |
15 |
Sat Oct 8, 2022 |
8:00 AM |
H |
|
|
Kosmos Dolgopr. |
4-4-2 |
|
2:4 |
16 |
Tue Oct 11, 2022 |
10:30 AM |
H |
|
|
Khimki 2 |
4-4-2 |
51 |
4:3 |
17 |
Thu Oct 20, 2022 |
2:00 PM |
A |
|
|
Salyut Belgorod |
4-4-2 Diamond |
400 |
3:1 |
18 |
Sun Oct 23, 2022 |
2:00 PM |
A |
|
|
FK Kaluga |
4-4-2 Diamond |
386 |
3:1 |
19 |
Sun Oct 30, 2022 |
9:00 AM |
H |
|
|
Sokol Saratov |
4-1-4-1 |
75 |
3:1 |
20 |
Wed Nov 2, 2022 |
6:00 AM |
H |
|
|
Zenit Penza |
4-1-4-1 |
40 |
0:0 |
21 |
Thu Nov 10, 2022 |
11:00 AM |
A |
|
|
Kolomna |
4-4-2 double 6 |
88 |
4:1 |
22 |
Sun Nov 13, 2022 |
11:00 AM |
A |
|
|
Znamya Noginsk |
4-4-2 double 6 |
30 |
1:0 |
23 |
Sun Apr 2, 2023 |
12:00 PM |
A |
|
|
Strogino Moscow |
4-1-4-1 |
70 |
0:0 |
24 |
Fri Apr 7, 2023 |
6:00 AM |
H |
|
|
Arsenal-2 Tula |
4-1-4-1 |
70 |
2:0 |
25 |
Sat Apr 15, 2023 |
3:00 PM |
A |
|
|
Spartak Tambov |
5-4-1 |
790 |
3:2 |
26 |
Sat Apr 22, 2023 |
4:00 PM |
A |
|
|
Kvant Obninsk |
5-4-1 |
390 |
1:1 |
27 |
Fri Apr 28, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
Peresvet |
5-4-1 |
91 |
1:1 |
28 |
Fri May 5, 2023 |
5:00 AM |
H |
|
|
Sakhalin |
4-4-2 Diamond |
164 |
0:1 |
29 |
Wed May 10, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
Arsenal-2 Tula |
4-4-2 Diamond |
50 |
0:1 |
30 |
Mon May 15, 2023 |
6:00 AM |
H |
|
|
Spartak Tambov |
4-1-4-1 |
75 |
1:0 |
31 |
Sun May 21, 2023 |
5:00 AM |
H |
|
|
Kvant Obninsk |
4-1-4-1 |
37 |
1:0 |
32 |
Sun May 28, 2023 |
5:00 AM |
H |
|
|
Peresvet |
4-1-4-1 |
62 |
4:1 |
33 |
Sun Jun 4, 2023 |
7:00 AM |
A |
|
|
Sakhalin |
4-1-4-1 |
100 |
2:1 |
34 |
Sat Jun 10, 2023 |
5:00 AM |
H |
|
|
Strogino Moscow |
4-1-4-1 |
|
1:2 |