Record Second League Division B Gruppe 4 (-2023) 20/21
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
14 |
2 |
- |
12 |
0.43 |
16:32 |
47 |
Away record |
14 |
1 |
3 |
10 |
0.43 |
9:31 |
366 |
Overall balance |
28 |
3 |
3 |
22 |
0.43 |
25:63 |
207 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Aug 9, 2020 |
4:00 PM |
A |
(14.)
|
|
KamAZ (1.) |
4-4-2 double 6 |
x |
6:0 |
2 |
Sat Aug 15, 2020 |
3:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Zenit Izhevsk (8.) |
? |
|
3:0 |
3 |
Sun Aug 23, 2020 |
4:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Volga Uljanovsk (5.) |
4-2-3-1 |
x |
1:0 |
4 |
Sat Aug 29, 2020 |
12:00 PM |
H |
(8.)
|
|
Volna Kovernino (10.) |
4-2-3-1 |
x |
1:2 |
5 |
Sun Sep 6, 2020 |
2:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Zvezda Perm (5.) |
4-2-3-1 |
800 |
3:1 |
6 |
Sat Sep 12, 2020 |
12:00 PM |
H |
(12.)
|
|
Tyumen (5.) |
4-2-3-1 |
120 |
3:4 |
7 |
Sun Sep 20, 2020 |
1:00 PM |
A |
(13.)
|
|
Lada Togliatti (15.) |
4-2-3-1 |
200 |
1:0 |
8 |
Sun Sep 27, 2020 |
2:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Lada Dimitrovgrad (11.) |
4-5-1 flat |
x |
1:1 |
9 |
Sat Oct 3, 2020 |
11:00 AM |
H |
(12.)
|
|
Ural 2 (9.) |
4-5-1 flat |
x |
1:2 |
10 |
Thu Oct 8, 2020 |
12:00 PM |
A |
(13.)
|
|
Chelyabinsk (7.) |
4-5-1 flat |
300 |
6:0 |
11 |
Tue Oct 13, 2020 |
11:00 AM |
H |
(14.)
|
|
Nosta (10.) |
4-5-1 flat |
65 |
1:2 |
12 |
Sun Oct 18, 2020 |
1:00 PM |
A |
(14.)
|
|
Orenburg-2 (12.) |
4-5-1 flat |
113 |
0:3 |
13 |
Tue Apr 13, 2021 |
12:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Dinamo Barnaul (3.) |
4-5-1 flat |
x |
0:2 |
14 |
Wed Oct 28, 2020 |
10:00 AM |
H |
(13.)
|
|
Novosibirsk (3.) |
4-5-1 flat |
84 |
2:6 |
17 |
Sun Apr 4, 2021 |
12:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Orenburg-2 (12.) |
4-2-3-1 |
70 |
2:0 |
18 |
Fri Apr 9, 2021 |
12:00 PM |
A |
(12.)
|
|
Nosta (9.) |
4-5-1 flat |
120 |
2:0 |
19 |
Fri Apr 16, 2021 |
12:00 PM |
H |
(12.)
|
|
Chelyabinsk (5.) |
4-5-1 flat |
x |
1:2 |
20 |
Wed Apr 21, 2021 |
9:00 AM |
A |
(12.)
|
|
Ural 2 (10.) |
4-4-2 Diamond |
22 |
1:1 |
21 |
Mon Apr 26, 2021 |
12:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Lada Dimitrovgrad (11.) |
4-3-1-2 |
40 |
0:2 |
22 |
Fri Apr 30, 2021 |
12:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Lada Togliatti (15.) |
5-4-1 |
53 |
0:1 |
23 |
Fri May 7, 2021 |
11:00 AM |
A |
(15.)
|
|
Tyumen (2.) |
4-4-2 double 6 |
1.500 |
1:0 |
24 |
Tue May 11, 2021 |
12:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Zvezda Perm (5.) |
4-2-3-1 |
50 |
0:1 |
25 |
Tue May 18, 2021 |
3:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Volna Kovernino (8.) |
4-4-2 double 6 |
x |
1:0 |
26 |
Sun May 23, 2021 |
12:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Volga Uljanovsk (4.) |
4-2-3-1 |
70 |
1:3 |
27 |
Mon May 31, 2021 |
2:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Novosibirsk (4.) |
4-5-1 flat |
675 |
5:2 |
28 |
Thu Jun 3, 2021 |
1:30 PM |
A |
(15.)
|
|
Dinamo Barnaul (7.) |
4-2-3-1 |
1.200 |
2:0 |
29 |
Thu Jun 10, 2021 |
4:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Zenit Izhevsk (12.) |
4-2-3-1 |
200 |
1:1 |
30 |
Tue Jun 15, 2021 |
3:00 PM |
H |
(14.)
|
|
KamAZ (2.) |
4-5-1 flat |
100 |
1:5 |