For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:06:10 PM
Matchday 2 Maktaaral FK Maktaaral 0:0 FK Aktobe Aktobe
Matchday 2 Zhetysu B Zhetysu Taldykorgan B 0:1 FK Atyrau Atyrau
Matchday 2 Akad. Ontustik Akademia Ontustik Shymkent 3:0 Shakhter-Bulat Shakhter-Bulat
Matchday 2 Baikonur Baikonur Kyzylorda 2:3 FC Arys FC Arys
Matchday 2 Kyran Kyran Shymkent 1:0 FK Ekibastuz FK Ekibastuz
Line-ups
Bayern Munich Bayern Munich 9:30 PM FC Schalke 04 FC Schalke 04
77'
Hamburger SV Hamburger SV 2:0 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
75'
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 1:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 1
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 0:1 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Second Round Riga Riga FC 1:0 SP Tre Fiori Tre Fiori
Matchday 4 Olympique Lyon Olympique Lyon 10:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
4th round Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 1:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
45' Krasnodar FK Krasnodar 3:2 HT FK Khimki Khimki
Group Stage Defensa Defensa y Justicia 3:0 Delfín SC Delfín SC
Group Stage São Paulo São Paulo Futebol Clube 2:2 Club Atlético River Plate River Plate
Group Stage Libertad Club Libertad Asunción 0:2 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Group Stage Independiente Independiente del Valle 5:0 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Group Stage Guaraní Club Guaraní 4:1 Club Atlético Tigre Tigre
Group Stage Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 1:2 Junior FC Junior FC
45' Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:1 HT Göztepe Göztepe
5' VVV-Venlo VVV-Venlo 0:0 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 3 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 1:2 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 6 RSC Charleroi RSC Charleroi 9:45 PM K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
4' Slavia Prague SK Slavia Prague 1:0 FK Teplice FK Teplice
Matchday 8 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 2:0 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 5 HNK Sibenik HNK Sibenik 3:2 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 4 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 1:4 Rakow Czestochowa Rakow
Line-ups Wisla Kraków Wisla Kraków 9:30 PM Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 6 Tsarsko Selo Tsarsko Selo Sofia 1:2 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
6' PFC Montana PFC Montana 0:0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Group Stage Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:0 Esporte Clube São José (RS) EC São José
Matchday 16 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 2:1 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 5 Tampico Madero Tampico Madero 1:2 Club Atlético Morelia Morelia
Matchday 8 S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 0:3 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
Matchday 2 Hatta Club Hatta Club moved Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Matchday 2 Fujairah SC Al-Fujairah SC moved FC Baniyas FC Baniyas
Matchday 2 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) moved Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
Matchday 24 Smolevichi FK Smolevichi 0:6 Rukh Brest Rukh
Matchday 24 Neman Grodno Neman Grodno 2:0 FK Minsk FK Minsk
Matchday 27 Harras Hodoud Harras El Hodoud 3:2 Enppi SC Enppi SC
6' Aswan SC Aswan SC 0:0 Zamalek SC Zamalek
Matchday 13 Reno FC Reno 1868 FC 3:2 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
79' Young Violets Young Violets Austria Wien 2:3 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
84'
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 0:0 Floridsdorfer AC FAC
79' Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 0:2 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
81' FC Dornbirn FC Dornbirn 0:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
80' Rapid Wien II SK Rapid Wien II 1:1 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Line-ups SV Lafnitz SV Lafnitz 9:25 PM SKU Amstetten SKU Amstetten
Line-ups Coventry Coventry City 9:45 PM Queens Park Rangers QPR
Group Stage Al-Sadd SC Al-Sadd SC 4:0 Al-Ain FC Al-Ain FC
Group Stage Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 4:2 Al-Duhail SC Al-Duhail SC
5' Taawon Al-Taawon 0:0 Persepolis FC Persepolis
5' Al-Nassr Al-Nassr FC 0:0 Sepahan FC Sepahan
Matchday 12 FC Carlos Stein FC Carlos Stein 1:1 Club Atlético Grau Atlético Grau
5' Binacional Deportivo Binacional 0:0 Deportivo Llacuabamba Llacuabamba
Matchday 12 FBC Melgar FBC Melgar 11:30 PM Universidad San Martín de Porres USM Porres
60' Derry City Derry City 0:0 St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 12 Sligo Rovers Sligo Rovers 9:45 PM Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 12 Athlone Town Athlone Town AFC 9:45 PM Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
Matchday 12 Bray Wanderers Bray Wanderers 9:45 PM Longford Town FC Longford Town
Matchday 12 Galway United Galway United FC 9:45 PM Wexford FC Wexford FC
Matchday 12 UCD University College Dublin 9:45 PM Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 12 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 9:45 PM Cabinteely FC Cabinteely
5' Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 0:0 US Boulogne US Boulogne
5' Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 0:0 Le Mans FC Le Mans FC
4' US Orléans US Orléans 0:0 Sporting Club de Lyon SC Lyon
3' US Créteil US Créteil-Lusitanos 0:0 SO Cholet SO Cholet
Matchday 6 FC Sète 34 FC Sète 34 moved Red Star FC Red Star FC
4' US Avranches US Avranches 0:0 Stade Briochin Stade Briochin
1' Concarneau US Concarneau 0:0 Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
5' FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 0:0 SC Bastia SC Bastia
60' PSV U21 PSV Eindhoven U21 1:2 FC Eindhoven FC Eindhoven
64' Helmond Sport Helmond Sport 0:0 FC Volendam FC Volendam
Matchday 4 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 10:00 PM Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 4 Roda JC Roda JC Kerkrade 10:00 PM FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 2 Oliveirense UD Oliveirense 2:1 FC Penafiel Penafiel
Matchday 2 Chaves GD Chaves 0:0 Varzim SC Varzim
47' Vilafranquense UD Vilafranquense 0:2 CD Feirense Feirense
6' Famalicão FC Famalicão 0:0 SL Benfica Benfica
Matchday 1 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 11:15 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 2 Eskisehirspor Eskisehirspor 0:0 Adanaspor Adanaspor
49' FC Thun FC Thun 2:0 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
4'
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 0:0 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 4 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 1:1 SK Lisen SK Lisen
50' FC Helsingör FC Helsingör 1:0 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 4 Arka Gdynia Arka Gdynia 4:0 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 15 Brighton U18 Brighton & Hove Albion U18 1:3 Fulham FC U18 Fulham U18
Matchday 2 Tottenham U23 Tottenham Hotspur U23 3:0 West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 2 Reading U23 Reading FC U23 0:4 Fulham FC U23 Fulham U23
Matchday 2 Leeds U23 Leeds United U23 2:2 Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
5' Blackburn U23 Blackburn Rovers U23 0:0 Manchester City U23 Man City U23
4' Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 0:0 Arsenal FC U23 Arsenal U23
6' Derby U23 Derby County U23 0:0 Liverpool FC U23 Liverpool U23
3' Southampton B Southampton FC B 0:1 Chelsea FC U23 Chelsea U23
5' Aston Villa U23 Aston Villa U23 0:0 Norwich City U23 Norwich U23
76' BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 0:1 SV Werder Bremen II W. Bremen II
48' Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 3:2 HSC Hannover HSC Hannover
50' ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 1:2 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 4 Ermis Aradippou Ermis Aradippou 0:1 Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
First Round JS Suning Jiangsu Suning 2:0 Shenzhen FC SZ FC
First Round SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 4:6 on pens Guangzhou R&F GZ R&F
First Round GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 2:0 Henan Jianye HN Jianye
First Round SD Luneng Shandong Luneng Taishan 4:0 Dalian Professional DL Pro
Round of 16 FC Van FC Van 0:0 SC Noravank SC Noravank
Round of 16 West Armenia FC West Armenia 3:2 Gandzasar Kapan Gandzasar
Matchday 1 Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 2:3 Roma Primavera Roma U19
Matchday 10 CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 0:1 Sheriff Tiraspol Sheriff
Matchday 5 Ajax Cape Town Ajax Cape Town 0:2 Black Leopards FC Black Leopards