To use this site, please enable Javascript.

Matches Apr 21, 2021

matchday 30
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3:2 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 0:1 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 1:3 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 2:0 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 2:0 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 2:2 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 0:2 VfL Bochum VfL Bochum
 
Hannover 96 Hannover 96 3:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
matchday 33
Unterhaching SpVgg Unterhaching 0:2 Türkgücü München Türkgücü Münch.
 
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 5:0 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:1 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
VfB Lübeck VfB Lübeck 1:1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
SV Meppen SV Meppen 1:2 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Group A Orlando Pirates Orlando Pirates 0:0 ES Sétif ES Sétif
Group B Cotonsport Cotonsport de Garoua 1:2 JS Kabylie JS Kabylie
  Napsa Stars Napsa Stars FC 1:0 Renaissance de Berkane RS Berkane
Group C Salitas Salitas Football School 0:2 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
  ASC Diaraf ASC Diaraf Dakar 1:0 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Group D Nkana FC Nkana FC 0:1 Pyramids FC Pyramids FC
  Namungo FC Namungo FC 0:3 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
matchday 29
Spurs Tottenham Hotspur 2:1 Southampton FC Southampton
matchday 32 Aston Villa Aston Villa 1:2 Manchester City Man City
matchday 1 Penya Encarnada Penya Encarnada d'Andorra 0:4 UE Engordany UE Engordany
matchday 31 Levante Levante UD 0:1 Sevilla FC Sevilla FC
  CA Osasuna CA Osasuna 3:1 Valencia CF Valencia
  Real Betis Real Betis Balompié 0:0 Athletic Bilbao Athletic
  Alavés Deportivo Alavés 2:1 Villarreal CF Villarreal
  Elche CF Elche CF 1:1 Real Valladolid CF Real Valladolid
  Cádiz CF Cádiz CF 0:3 Real Madrid Real Madrid
matchday 32
AC Milan AC Milan 1:2 US Sassuolo Sassuolo
 
Juventus Juventus FC 3:1 Parma Calcio 1913 Parma
  Genoa Genoa CFC 2:2 Benevento Calcio Benevento
  Crotone FC Crotone 0:1 UC Sampdoria Sampdoria
  Udinese Calcio Udinese Calcio 0:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  Bologna Bologna FC 1909 1:1 Torino FC Torino
  Spezia Calcio Spezia Calcio 1:1 Inter Milan Inter
matchday 26
Sturm Graz SK Sturm Graz 0:1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
 
WSG Tirol WSG Tirol 3:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
LASK LASK 1:1 Rapid Vienna Rapid Vienna
matchday 21 Ak.Spartak U16 Akademia Spartak Moskau U16 1:3 Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
  Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 2:0 SShOR Zenit St. Petersburg U16 SShOR Zenit U16
  Strogino U16 DYuSSh Strogino Moskau U16 0:0 Akademia FK Rostov U16 FK Rostov U16
  Ak. Rubin U16 Akademia Rubin Kazan U16 3:3 Akademia Chertanovo Moskau U16 Ak.Cherta U16
  Ak. Zenit U16 Akademia Zenit St. Petersburg U16 5:0 Akademia Dinamo Moskau U16 Ak. Dinamo U16
  Ak.ZSKA U16 Akademia ZSKA Moskau U16 2:0 FShM Moskau U16 FShM U16
  UOR-5 U16 Master-Saturn Egorjevsk U16 3:3 Akademia Lokomotiv Moskau U16 Ak.Loko U16
  Ak.Konoplev U17 Y. Konoplev Football Academy U17 1:3 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
  Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 3:0 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
  Akademia CSKA Akademia CSKA Moscow 2:0 FShM Moskau FShM Moskau
  DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 2:0 FK Rostov Academy Akademia Rostov
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 1:3 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
  Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 1:1 Akademia Dynamo Moscow Akademia Dynamo
  UOR-5 U17 Master-Saturn Egorjevsk U17 1:1 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
matchday 22 Akhmat II Akhmat Grozny II 2:0 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
  FK Sochi II FK Sochi II 0:1 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
  Arsenal Tula II Arsenal Tula II 3:2 FK Ufa II Ufa II
  Krasnodar II FK Krasnodar II 3:0 Zenit St. Petersburg II Zenit II
  Rostov II FK Rostov II 1:1 Strogino Moskau II Strogino II
  FK Tambov II FK Tambov II 0:0 Ural Ekaterinburg II Ural II
  Dynamo M II Dynamo Moscow II 1:3 Master-Saturn Egorjevsk Master-Saturn
matchday 30
FC Luzern FC Luzern 1:0 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
 
FC Lugano FC Lugano 2:0 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
FC Vaduz FC Vaduz 1:1 FC Basel 1893 FC Basel
Group B Always Ready Club Always Ready 2:0 Sport Club Internacional Internacional
  Táchira Deportivo Táchira 3:2 Olimpia Asunción Olimpia
Group C Santos FC Santos FC 0:2 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Group E Sport. Cristal Club Sporting Cristal 0:3 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Group F Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 2:0 Club Nacional Nacional
Group G Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 2:3 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
matchday 2 FC Botosani FC Botosani 1:1 Universitatea Craiova Univ. Craiova
  Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 0:1 CFR Cluj CFR Cluj
matchday 7 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 0:2 Hatayspor U19 Hatayspor U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 0:0 Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 0:0 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 1:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
  Denizlispor U19 Denizlispor U19 0:1 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  G.Antep FK U19 Gaziantep FK U19 3:1 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  G.Birligi U19 Genclerbirligi Ankara U19 3:1 Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 5:1 Fatih Karagümrük U19 Karagümrük U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 4:3 Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 1:2 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
matchday 36 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:1 Denizlispor Denizlispor
 
Galatasaray Galatasaray SK 1:1 Trabzonspor Trabzonspor
matchday 2 FC Arges ACSC FC Arges 0:1 AFC Chindia Targoviste Chindia
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 0:1 Motherwell FC Motherwell FC
  Ross County Ross County FC 1:3 St. Mirren FC St. Mirren
  Kilmarnock FC Kilmarnock FC 3:0 Dundee United FC Dundee United
  Aberdeen FC Aberdeen FC 1:1 Celtic FC Celtic
  Hibernian FC Hibernian FC 2:1 Livingston FC Livingston FC
  St. Johnstone St. Johnstone FC 1:1 Rangers FC Rangers
matchday 1 PFK Lviv PFK Lviv 1:0 FK Minaj FK Minaj
matchday 22 Ap. Larisas Apollon Larisas 0:3 GS Ergotelis Ergotelis
  AO Xanthi AO Xanthi 4:0 Panachaiki GE Panachaiki
  Doxa Dramas Doxa Dramas 0:4 APO Levadiakos APO Levadiakos
  Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 1:1 PAE Chania PAE Chania
  AO Trikala AO Trikala 0:0 OF Ierapetras OF Ierapetras
  AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 2:1 Diagoras Rodou Diagoras
matchday 5 Olympiacos Olympiacos Piraeus 1:0 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  Aris Saloniki Aris Thessaloniki 0:1 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
  AEK Athens AEK Athens 1:1 Panathinaikos Athens Panathinaikos
matchday 28 SFC Opava Slezsky FC Opava 0:2 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  Slovácko 1.FC Slovácko 4:2 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  FK Teplice FK Teplice 0:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 1:4 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  FK Pardubice FK Pardubice 2:2 AC Sparta Prague Sparta Prague
  Slavia Prague SK Slavia Prague 2:1 FC FASTAV Zlin FC Zlin
matchday 26 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 0:3 Bröndby IF Bröndby IF
  Lyngby BK Lyngby BK 0:1 SönderjyskE SönderjyskE
  Aalborg BK Aalborg BK 3:2 Odense Boldklub Odense BK
matchday 30 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 4:0 NK Varazdin NK Varazdin
  NK Istra NK Istra 1961 1:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
  NK Osijek NK Osijek 1:1 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
matchday 2 OPS Oulun Palloseura 7:30 PM Tervarit Oulu Tervarit Oulu
matchday 26 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 3:3 Stal Mielec Stal Mielec
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 4:1 Wisla Kraków Wisla Kraków
  Cracovia Cracovia 1:0 Wisla Plock Wisla Plock
  Piast Gliwice Piast Gliwice 0:1 Legia Warszawa Legia Warszawa
matchday 25 PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 0:1 Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo
  CSKA-Sofia CSKA-Sofia 6:0 PFC Montana PFC Montana
  Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:0 Levski Sofia Levski Sofia
matchday 29 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 3:1 NS Mura NS Mura
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 6:2 FC Koper FC Koper
  ND Gorica ND Gorica 3:2 NK Bravo NK Bravo
matchday 22 US Hostert US Hostert 2:4 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  Hesperange Swift Hesperange 1:1 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 0:4 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 3:0 Union Titus Petange Titus Petange
  Differdange 03 FC Differdange 03 1:2 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 0:3 F91 Dudelange F91 Dudelange
matchday 30 MTK Budapest MTK Budapest 0:1 Kisvárda FC Kisvárda
  Diósgyőr Diósgyőri VTK 2:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 1:3 MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Paksi FC Paksi FC 2:0 Budapest Honvéd FC Honvéd
Second Round CA Huracán LH Club Atlético Huracán Las Heras 1:4 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
matchday 6 CA Mitre Club Atlético Mitre 1:2 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
matchday 9 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0:2 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Tochigi SC Tochigi SC 2:2 Albirex Niigata Albirex Niigata
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 2:1 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:0 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 3:2 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:3 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Machida Zelvia Machida Zelvia 3:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
  Ehime FC Ehime FC 3:1 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Mito HollyHock Mito HollyHock 0:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 0:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
matchday 4 Gainare Tottori Gainare Tottori 0:1 FC Gifu FC Gifu
Group A Sagan Tosu Sagan Tosu 0:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Group B Vissel Kobe Vissel Kobe 0:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Oita Trinita Oita Trinita 0:1 FC Tokyo FC Tokyo
Group C Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Yokohama FC Yokohama FC 1:2 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Group D Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:0 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
matchday 1 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 1:1 Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata
Semi-Finals Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 0:3 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 4:5 on pens Zorya Lugansk Zorya Lugansk
matchday 9 Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai 5:2 FK Nevezis FK Nevezis
matchday 18 FC Hegelmann FC Hegelmann Litauen 2:3 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
matchday 15 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj postponed CR Belouizdad CR Belouizdad
matchday 11 El Ahly El Ahly Cairo 1:2 Smouha SC Smouha
Semi-Finals 1st Leg Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 1:0 Isloch Minsk Region Isloch
  BATE Borisov BATE Borisov 4:1 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
matchday 11 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 0:0 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai
  Seongnam FC Seongnam FC 1:3 Incheon United Incheon Utd.
  Daegu FC Daegu FC 1:0 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
  Jeju United Jeju United 2:1 FC Seoul FC Seoul
First Round Replay Shukura Shukura Kobuleti 1:0 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
  WIT Georgia II WIT Georgia Tbilisi II 6:7 on pens FC Dila Gori FC Dila
  FC Merani FC Merani Tbilisi 2:5 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
  FC Saburtalo II FC Saburtalo II 2:5 FC Gareji FC Gareji
  FC Gagra FC Gagra 5:2 Dinamo Zugdidi Zugdidi
  Rustavi FC Rustavi 0:2 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
  Merani Martvili Merani Martvili 3:1 on pens Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
  FC Samgurali II FC Samgurali Tskaltubo II 1:3 FC Telavi FC Telavi
  Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 4:2 AET FC Samtredia FC Samtredia
matchday 5 Ferroviária Associação Ferroviária de Esportes (SP) 1:2 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
matchday 9 Novorizontino Grêmio Novorizontino (SP) 2:0 Esporte Clube Santo André (SP) Santo André
matchday 43 Rotherham Rotherham United 1:2 Middlesbrough FC Middlesbrough
  Millwall Millwall FC 1:4 AFC Bournemouth Bournemouth
  Stoke City Stoke City 2:3 Coventry City Coventry
  Wycombe Wycombe Wanderers 2:1 Bristol City Bristol City
  Luton Luton Town 0:0 Reading FC Reading
  Birmingham Birmingham City 1:1 Nottingham Forest Nottm Forest
  Huddersfield Huddersfield Town 0:1 Barnsley FC Barnsley FC
matchday 0 12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 1:0 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
Group A 12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 1:0 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
Group D Metropolitanos Metropolitanos FC 2:3 FBC Melgar FBC Melgar
  SD Aucas SD Aucas 0:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Group F Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 0:0 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Group A Hilal Al-Hilal Riyadh 3:1 Istiqlol Dushanbe Istiqlol
  AGMK Olmaliq FK AGMK Olmaliq 2:1 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Group C Al-Duhail SC Al-Duhail SC 4:3 Esteghlal FC Esteghlal FC
  Al-Shorta SC Al-Shorta SC 0:3 Al-Ahli Jeddah Ahli
Group 1 Caxias-RS SER Caxias do Sul (RS) 2:2 Ypiranga Futebol Clube (RS) Ypiranga-RS
  Vera Cruz-PE Vera Cruz Futebol Clube (PE) 2:1 Retrô Futebol Clube Brasil Retrô FC
matchday 3 Paraná Paraná Clube 2:2 Maringá Futebol Clube (PR) Maringá FC
matchday 4 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:1 Azuriz Futebol Clube (PR) Azuriz FC
matchday 6 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 0:0 Toledo Esporte Clube (PR) Toledo EC
matchday 7 Marabá-PA Águia de Marabá Futebol Clube (PA) 0:1 SC Itupiranga Itupiranga
  Remo Clube do Remo (PA) 2:1 Castanhal Esporte Clube (PA) Castanhal
  Aliança Desportiva Aliança 0:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
Group 1 Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 0:1 IAPE Futebol Clube IAPE FC
  Imperatriz-MA Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) 1:0 Bacabal Esporte Clube (MA) Bacabal
  São José São José Ribamar Esporte Clube (MA) 1:1 Sociedade Esportiva Juventude (MA) Sociedade Esportiva Juventude (MA)
  Pinheiro AC Pinheiro Atlético Clube (MA) 2:0 Moto Club de São Luís (MA) Moto Club MA
matchday 4 ABC FC ABC Futebol Clube (RN) 2:4 ACD Potiguar (RN) Potiguar-RN
Quarter-Finals Paris SG Paris Saint-Germain 5:0 SCO Angers SCO Angers
  Olympique Lyon Olympique Lyon 0:2 AS Monaco Monaco
matchday 9 River-PI River Atlético Clube (PI) 3:2 Sociedade Esportiva Picos (PI) Picos
  4 de Julho-PI 4 de Julho Esporte Clube (PI) 2:1 SE Tiradentes Tiradentes
  Parnahyba-PI Parnahyba Sport Club (PI) 3:1 Esporte Clube Flamengo (PI) Flamengo-PI
Semi-Finals Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:4 on pens Krylya Sovetov Samara KS Samara
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 3:0 CSKA Moscow CSKA Moscow
matchday 7 Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 3:0 América FC de Pedrinhas América
matchday 8 Kuressaare FC Kuressaare 2:1 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
  Paide Paide Linnameeskond 2:1 Kalju FC Kalju FC
  FCI Levadia FCI Levadia 3:2 JK Trans Narva JK Trans Narva
matchday 35 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 postponed Calcio Lecco 1912 Lecco
matchday 34 Foggia Calcio Foggia 1920 1:0 SS Monopoli 1966 Monopoli
matchday 35 Juve Stabia SS Juve Stabia postponed US Catanzaro Catanzaro
matchday 32 CD Mirandés CD Mirandés 0:0 CD Tenerife CD Tenerife
matchday 30 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 3:0 US Créteil-Lusitanos US Créteil-L
matchday 25 FC Tuapse FC Tuapse 2:1 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  Forte Taganrog Forte Taganrog 1:1 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
  I. Cherkessk Inter Cherkessk 0:1 Kuban Holding Pavlovskaya Kuban Holding
  Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 0:0 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
  Makhachkala FK Makhachkala 1:0 Biolog Novokubansk Biolog
  Din. Stavropol Dinamo Stavropol 1:1 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
matchday 20 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 1:1 Krylya Sovetov 2 Samara KS 2 Samara
  Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad 0:1 FK Orenburg 2 FK Orenburg 2
  Lada Togliatti Lada Togliatti 1:1 Nosta Novotroitsk Nosta
  Zvezda Perm Zvezda Perm 0:1 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
  Tyumen FK Tyumen 2:0 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
matchday 16 Chita FK Chita 3:0 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
group A1 Anadia FC Anadia FC 1:1 CD Trofense Trofense
  Pevidem Pevidem SC 2:1 SC Braga B Braga B
matchday 28 Santa Clara CD Santa Clara 0:0 Moreirense FC Moreirense
  Marítimo CS Marítimo 1:0 Rio Ave FC Rio Ave FC
  Braga SC Braga 2:1 Boavista FC Boavista
  Sporting CP Sporting CP 2:2 Belenenses SAD Belenenses SAD
Group B Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul P. Târgu Jiu 1:3 Petrolul Ploiesti Petrolul
matchday 15 Dukla Prague FK Dukla Prag 2:1 FK Blansko Blansko
  Chrudim MFK Chrudim 2:3 FC Hradec Králové Hradec Králové
matchday 1 QD FC Qingdao FC 2:1 Cangzhou Mighty Lions CZ Mighty Lions
  HN S. Longmen Henan Songshan Longmen 1:2 Shenzhen FC SZ FC
matchday 27 NK Solin NK Solin 2:0 HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
  Kustos. Zagreb NK Kustosija Zagreb 1:0 NK Dugopolje NK Dugopolje
  Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 3:3 HNK Orijent Rijeka NK Orijent 1919
  Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:0 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
  NK Sesvete NK Sesvete 1:2 NK Dubrava Tim kabel NK Dubrava ZG
  NK Rudes NK Rudes 2:1 NK Croatia Zmijavci Croat. Zmijavci
  NK Opatija NK Opatija 1:0 NK Junak Sinj Junak Sinj
matchday 22 Arka Gdynia Arka Gdynia postponed Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
matchday 25 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 3:1 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Bron Radom Bron Radom 0:1 Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Huragan Morag Huragan Morag 1:1 KS Kutno KS Kutno
  GKS Wikielec GKS Wikielec 2:1 Olimpia Zambrow O. Zambrow
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki 3:1 RKS Radomsko RKS Radomsko
  C. Elblag Concordia Elblag 1:0 KS Wasilków KS Wasilków
  Blonianka Blonianka Blonie 2:2 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
matchday 26 Chelmianka Chelmianka Chelm 0:0 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
matchday 29 Stal Krasnik Stal Krasnik 1:2 KS Wiazownica KS Wiazownica
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 0:1 Lewart Lubartów Lewart Lubartów
matchday 24 FK Jezero FK Jezero 0:0 OFK Titograd OFK Titograd
Group B Gijduvon Gijduvon PFK 2:3 Surkhon Termiz Surkhon
Group E FC Yangier FC Yangier 2:1 FK Kokand 1912 Kokand 1912
  Mash'al Mash'al Mubarek 2:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
matchday 17 Boro U18 Middlesbrough FC U18 3:1 Newcastle United U18 Newcastle U18
Quarter-Finals Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 0:4 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
  FC Ashdod FC Ashdod 0:1 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
matchday 24 Garbarnia Garbarnia Krakow 2:1 Motor Lublin Motor Lublin
matchday 28 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 2:1 Malatya Yesilyurt Belediyespor M.Yesilyurt Bld
  Arnavutköy Bld Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor 3:1 Antalya Kemerspor Antalya Kemer
  Payasspor Payasspor 1:3 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 1:2 Cankaya FK Cankaya FK
  Manisaspor Manisaspor 1:2 Edirne Belediyesi Pas Edirnespor Edirne Bld
  Bucaspor 1928 Bucaspor 1928 4:0 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Bld Derince Belediye Derince Spor 1:2 Ofspor Ofspor
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 0:0 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
matchday 32 Karaman Bld Karaman Belediyespor 1:2 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor 2:1 Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
  Yomra Spor Yomra Spor 1:1 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Mardin Fosfat Mardin Fosfat Spor 2:0 Iskenderun FK Iskenderun FK
  Tekirdagspor Tekirdagspor 1:3 Darica Genclerbirligi Darica GB
  Ceyhan Spor Ceyhan Spor 0:5 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Fethiyespor Fethiyespor 2:0 Tokatspor Tokatspor
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 0:1 Cengelköy SK Cengelköy
  Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor 4:0 Arhavi Spor Arhavi Spor
  Erbaaspor Erbaaspor 0:0 Carsambaspor Carsambaspor
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 1:1 Somaspor Somaspor
  Karakocan FK Elazig Karakocan FK 1:1 Yalovaspor Yalovaspor
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 0:1 Batman Petrolspor Batman Petrol
  Altindag Spor Altindag Spor 4:2 Karsiyaka Karsiyaka
  Erokspor Esenler Erokspor 3:1 Catalcaspor Catalcaspor
  Gölcükspor Gölcükspor 1:1 Cizre Spor Cizre Spor
matchday 33 Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 1:1 Bahlinger SC Bahlinger SC
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 2:1 VfR Aalen VfR Aalen
matchday 34 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 4:0 FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
matchday 3 AC Bellinzona AC Bellinzona 1:0 FC Sion U21 FC Sion U21
matchday 12 SC Brühl SG SC Brühl SG 2:0 FC Köniz FC Köniz
  FC Münsingen FC Münsingen 0:4 FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
matchday 13 Cobán Imperial Cobán Imperial 0:0 CSD Xelajú MC Xelajú
  Achuapa Deportivo Achuapa 1:2 Antigua GFC Antigua GFC
  Sanarate FC Sanarate FC 1:1 Deportivo Iztapa Iztapa
matchday 19 Cartaginés CS Cartaginés 0:1 Sporting San José Sp. San José
matchday 12 Atl. Chiriquí Atlético Chiriquí 3:0 San Francisco FC San Francisco
  CD del Este Club Deportivo del Este 0:0 CD Árabe Unido Árabe Unido
matchday 30 Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen postponed 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim
  SV Oberachern SV Oberachern postponed FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
  TSV Ilshofen TSV Ilshofen postponed FC Nöttingen FC Nöttingen
  Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen postponed FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
  FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach postponed SV Linx SV Linx
  FV Ravensburg FV Ravensburg postponed FC 08 Villingen FC 08 Villingen
  SGV Freiberg SGV Freiberg postponed 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
  Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers postponed 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
  Freiburger FC Freiburger FC postponed Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
  Sandhausen II SV Sandhausen II postponed SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
matchday 32 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 3:2 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Bursa Yildirim Bursa Yildirim Spor 1:0 Kirikkale Büyük Anadolu Spor Büyük Anadolu
  Alanya Kestel Alanya Kestelspor 3:0 Modafen Modafen
  Siirt IÖI Siirt Il Özel Idaresi Spor 2:2 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 4:0 Muglaspor Muglaspor
  Bayrampasa Bayrampasa Spor 3:1 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 4:2 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Düzce Spor Düzce Spor 1:0 Bergama Belediyespor Bergama Bld
matchday 21 Rayka Babol Rayka Babol 1:1 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz
matchday 22 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 3:3 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
matchday 16 Feldkirch FC Blau-Weiß Feldkirch postponed FC Hard FC Hard
  Höchst FC Höchst postponed FC Nenzing Nenzing
  Ludesch SV Ludesch postponed FC Alberschwende Alberschwende
  Fussach SC Fussach postponed SC Göfis SC Göfis
  FC Egg FC Egg postponed VfB Bezau Bezau
  Admira Dornbirn SC Admira Dornbirn postponed FC Schruns Schruns
  FC Lustenau FC Lustenau postponed FC Andelsbuch Andelsbuch
matchday 21 Stmk.-Sturm U18 AKA Steiermark - Sturm Graz U18 4:2 AKA Admira Wacker Mödling U18 AKA Admira U18
matchday 14 St. Gallen U17 FCO St. Gallen/Wil U17 1:0 FC Vaduz U18 FC Vaduz U18
Semi-Finals Team Ticino U18 Team Ticino U18 3:2 BSC Young Boys U18 BSC YB U18
matchday 24 Wisla U19 Wisla Cracow U19 postponed Lech Poznan U19 Lech U19
Semi-Finals 2nd Leg FK Klis FK Klis Buturović Polje 1:2 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  FK Sarajevo FK Sarajevo 3:1 FK Tuzla City FK Tuzla City
matchday 4 Hang Yuan Hang Yuan 1:2 Nat. Taiwan Univ. of P.E. & Sports NTUPES
  Taiwan Steel Taiwan Steel 2:1 Taipei City Tatung Taipei Tatung
  Taipei Skyw. Taipei Skywalkers 0:1 Taichung Futuro Taichung Futuro
  Taiwan CPC Co. Taiwan CPC Corporation FC 0:3 Taiwan Power Company Taiwan Power
Semi-Finals 1st Leg Keshla Keshla FK 1:2 Zira FC Zira FC
  Sumgayit Sumgayit PFC 0:0 Qarabağ FK Qarabag FK
Semi-Finals 2nd Leg FC Llapi FC Llapi 2:2 FC Prishtina FC Prishtina
  KF Istogu KF Istogu 4:00 PM KF Dukagjini KF Dukagjini
matchday 3 Europa Reserve Europa FC Reserve 1:0 Lions Gibraltar FC Reserve Lions Gib Res
Semi-Finals Manchester 62 Manchester 62 FC 0:1 Glacis United Glacis United
  Red Star Red Star Belgrade 2:1 FK Radnik Surdulica Radnik
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 0:1 FK Partizan Belgrade Partizan
matchday 17 Cagliari U19 Cagliari Primavera 0:1 Bologna Primavera Bologna U19
matchday 4 Verona U19 Hellas Verona Primavera 0:0 Cremonese Primavera Cremonese U19
matchday 14 Venezia U19 Venezia Primavera 1:0 Pordenone Primavera Pordenone U19
  Frosinone U19 Frosinone Primavera 2:2 Pescara Primavera Pescara U19
matchday 12 Lazio U18 Lazio Under 18 2:4 Atalanta Under 18 Atalanta U18
  Roma U18 Roma Under 18 1:2 Parma Under 18 Parma U18
  Fiorentina U18 Fiorentina Under 18 0:1 Milan Under 18 Milan U18
  Genoa U18 Genoa Under 18 2:3 Monza Under 18 Monza U18
  Inter U18 Inter Under 18 1:1 Sassuolo Under 18 Sassuolo U18
matchday 25 Caratese US Folgore Caratese 1:0 ASD Città Di Varese Città Varese
matchday 16 Delta PT AC Delta Porto Tolle 3:0 GSD Ambrosiana Ambrosiana
matchday 15 Correggese Correggese Calcio 1948 2:2 Rimini FC Rimini
matchday 18 Progresso SCD Progresso Calcio 0:2 Mezzolara Calcio Mezzolara
matchday 24 Real Forte USD Real Forte Querceta 1:2 G.S. Bagnolese Bagnolese
matchday 18 Lornano Badesse Lornano Badesse Calcio 1:3 San Donato - Tavarnelle San Donato
matchday 22 Grassina ASD Grassina 0:1 ACN Siena 1904 Siena
matchday 16 Pineto Pineto Calcio 2:0 FC Matese Matese
matchday 17 Castelfidardo Gsd Castelfidardo Calcio 2:2 Atletico Terme Fiuggi Atletico Fiuggi
matchday 18 TN Florida Team Nuova Florida 0:0 Afragolese 1944 Afragolese
matchday 19 Monterosi Monterosi FC 3:0 Cassino Calcio 1924 Cassino
  Insieme Formia SSD Insieme Formia 2:1 FC Giugliano 1928 Giugliano
  Lavello USD Lavello 1:1 ASD Team Altamura Team Altamura
matchday 20 Gravina FBC Gravina 2:1 Real Agro Aversa R. Aversa
matchday 23 Casarano Casarano Calcio 2:1 AC Nardò Nardò
matchday 16 Rotonda Rotonda Calcio 0:1 ASD San Luca San Luca
matchday 23 Dattilo SSD Dattilo 1980 2:0 Licata Calcio Licata
intermediate stage Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 6:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
  Cimarrones Cimarrones de Sonora 6:5 on pens Venados FC Yucatán Venados FC
matchday 23 Black Leopards Black Leopards FC 0:0 Stellenbosch FC Stellenbosch FC
  AmaZulu FC AmaZulu FC 0:0 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
  SuperSport Utd. SuperSport United 0:1 Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
  Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 1:2 Cape Town City FC Cape Town City

Select date

Player birthdays

  • Isco
    Date of birth: Apr 21, 1992  Spain
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 20,00 m €
    Real Madrid
    Age: 29 years

Coach birthdays

Transfers

  • Hossam Hassan
    Age: 27 Years  Egypt
    Position: Centre-Forward
    Market value: 1,20 m €
    Fee: Loan fee:
    840 k €
    Smouha SC
     
    Al-Ahly Tripoli
  • Carlos Rentería
    Age: 25 Years  Colombia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 550 k €
    Fee: free transfer
    Botafogo de Futebol e Regatas
     
    Sport Club do Recife
  • Paulo Sitanggang
    Age: 25 Years  Indonesia
    Position: Central Midfield
    Market value: 250 k €
    Fee: free transfer
    PSMS Medan
     
    Borneo FC Samarinda
  • Franco López
    Age: 28 Years  Uruguay
    Position: Centre-Forward
    Market value: 225 k €
    Fee: free transfer
    Club Atlético Cerro
     
    Racing Club de Montevideo
  • Nurlan Dairov
    Age: 25 Years  Kazakhstan
    Position: Right-Back
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    FK Turan
     
    Qyzyljar SK Petropavlovsk
  • Nicolás Ramos
    Age: 22 Years  Uruguay
    Position: Centre-Back
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Club Atlético Cerro
     
    CA Fénix
  • Danny Kong
    Age: 34 Years  Peru
    Position: Centre-Forward
    Market value: 125 k €
    Fee: free transfer
    Cultural Santa Rosa
     
    Club Juan Aurich
  • Kaspars Ikstens
    Age: 32 Years  Latvia
    Position: Goalkeeper
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    FC Noah Jurmala
     
    Saldus SS/Leevon
  • Aleksey Yablonskiy
    Age: 31 Years  Russia
    Position: Left-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    PFK Yalta
     
    Chernomorets Sevastopol
  • Luis Irsandi
    Age: 28 Years  Indonesia
    Position: Centre-Back
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Persiraja Banda Aceh
     
    Muba Babel United FC
  • Vídir Thorvardarson
    Age: 28 Years  Iceland
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    ÍBV Vestmannaeyjar
     
    KF Framherjar-Smástund
  • Mikolaj Smylek
    Age: 26 Years  Poland
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 k €
    Fee: loan transfer
    Pogon Siedlce
     
    Pogon Grodzisk Mazowiecki
  • Chrystna Bhagascara
    Age: 22 Years  Indonesia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Putra Sinar Giri FC
     
    Persekat Tegal
  • Thomas Montenegro
    Age: 21 Years  Chile
    Position: Abwehr
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    San Antonio Unido
     
    Real San Joaquín
  • Shea Stapleton
    Age: 21 Years  New Zealand
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Western Suburbs FC
     
    Wainuiomata AFC
  • Andrey Naporko
    Age: 26 Years  Belarus
    Position: Goalkeeper
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    FK Slonim 2017
     
    FK Molodechno
  • Rubén Lozano
    Age: 26 Years  Spain
    Position: Second Striker
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    KF Fjardabyggdar
     
    Thróttur Vogum
  • Kerwin Cedeño
    Age: 21 Years  Venezuela
    Position: Sturm
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Estudiantes de Caracas U20
     
    Zulia FC
  • Davide Bartolini
    Age: 34 Years  Italy
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Porta Romana Oltrarno
     
    UC Sinalunghese
  • Demba Kamara
    Age: 18 Years  Sierra Leone
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Licata Calcio
     
    AS Giarre Calcio
  • Ahmad Fallah
    Age: - Years  Iran
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    FC Damavand
     
    Iranjavan FC
  • Muhammad Ridwan
    Age: 22 Years  Indonesia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Perserang Serang
     
    Persekat Tegal
  • Muhammad Mukhlis
    Age: 26 Years  Indonesia
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    PSPS Riau
     
    Persekat Tegal
  • Riza Fahrudin
    Age: 26 Years  Indonesia
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Putra Sinar Giri FC
     
    Persekat Tegal
  • Samsudin
    Age: 24 Years  Indonesia
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Putra Sinar Giri FC
     
    Persekat Tegal
  • Riki Saputro
    Age: 26 Years  Indonesia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    PSPS Riau
     
    Persekat Tegal
  • Lorenzo Coltorti
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Fermana Primavera
     
    SSD Montefano Calcio
  • Aiden McFadden
    Age: 22 Years  United States
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Notre Dame Fighting Irish (Uni. of Notre Dame)
     
    Atlanta United 2
  • Damian Las
    Age: 19 Years  United States
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Fulham FC U23
     
    North Carolina FC
  • Cristian Riga
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Isola Capo Rizzuto
     
    FC Sambiase Calcio
  • Alireza Sarafan
    Age: - Years  Iran
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Naft Gachsaran FC
     
    Iranjavan FC
  • Izzet Karagül
    Age: 21 Years  Turkey
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Kayseri Saglikspor
     
    Gaziantep Anadolu Spor
  • Daniel Bloyou
    Age: 21 Years  Ghana
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Penn State Nittany Lions (Pennsylvania State Uni.)
     
    Philadelphia Lone Star
  • James Meehan
    Age: 22 Years  England
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Florida Southern Mocs (Florida Southern College)
     
    Kaw Valley FC
  • Patryk Rzasa
    Age: 21 Years  Poland
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Podhale Nowy Targ
     
    Watra Bialka Tatrzanska
  • James-William Hone-Blanchet
    Age: 27 Years  Canada
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    USM Saran
     
    San Diego 1904 FC
  • Lucas Couto
    Age: 23 Years  Uruguay
    Position: Right-Back
    Market value: 200 k €
    Fee: loan transfer
    Montevideo Wanderers
     
    Club Atlético Villa Teresa
  • Cristian Novoa
    Age: 29 Years  Venezuela
    Position: Centre-Forward
    Market value: 150 k €
    Fee: ?
    Monagas SC
     
    Carabobo FC
  • Marko Jordan
    Age: 30 Years  Croatia
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 k €
    Fee: ?
    FC Linköping City
     
    NK Medjimurje Cakovec
  • Agustín Santurio
    Age: 19 Years  Uruguay
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 k €
    Fee: loan transfer
    Montevideo Wanderers
     
    Club Atlético Villa Teresa
  • Michael Maldonado
    Age: 19 Years  Venezuela
    Position: Left-Back
    Market value: 50 k €
    Fee: ?
    Universidad Central de Venezuela
     
    Zulia FC
  • Rodrigo Cancino
    Age: 21 Years  Chile
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 k €
    Fee: loan transfer
    Club Universidad de Chile
     
    Unión La Calera
  • Martin Jasansky
    Age: 31 Years  Czech Republic
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: ?
    SV Weitra
     
    SK Plana
  • Grímur Ingi Jakobsson
    Age: 17 Years  Iceland
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: ?
    ÍF Grótta
     
    KR Reykjavík
  • Luis Ney Pintado
    Age: 28 Years  Uruguay
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: ?
    Unknown
     
    Tacuarembó Futbol Club
  • Andrea Poletì
    Age: 18 Years  Italy
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: ?
    Without Club
     
    Pol. Virtus Matino
  • Bawi Mang
    Age: 21 Years  Norway
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: ?
    Brumunddal Fotball
     
    Lillehammer FK
  • Jody Lukoki
    Age: 28 Years  DR Congo
    Position: Right Winger
    Market value: 1,40 m €
    Fee: -
    Yeni Malatyaspor
     
    Without Club
  • Dogan Erdogan
    Age: 24 Years  Turkey
    Position: Central Midfield
    Market value: 675 k €
    Fee: -
    Caykur Rizespor
     
    Without Club
  • Róger Cañas
    Age: 31 Years  Colombia
    Position: Central Midfield
    Market value: 400 k €
    Fee: -
    Without Club
     
    AC Barnechea