For using this site, please activate JavaScript.

Matches Oct 31, 2020

Matchday 3 TZ Yuanda Taizhou Yuanda 9:00 AM Kunshan FC KS FC
  SZ Dongwu Suzhou Dongwu 12:00 PM Jiangxi Liansheng JX Liansheng
  GZ Hengfeng Guizhou Hengfeng 1:35 PM Beijing BSU BJ BSU
Matchday 6
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 4:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 4:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
 
1. FC Köln 1. FC Köln 4:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
 
FC Augsburg FC Augsburg 4:30 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 7:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 2:00 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 2:00 PM Holstein Kiel Holstein Kiel
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 2:00 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:00 PM 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 8
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 3:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
 
SC Verl SC Verl 3:00 PM FSV Zwickau FSV Zwickau
 
Hallescher FC Hallescher FC 3:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 3:00 PM SV Meppen SV Meppen
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 3:00 PM MSV Duisburg MSV Duisburg
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 3:00 PM 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 7 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 12:00 PM Bayrampasa Spor Bayrampasa
  68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 12:00 PM Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 12:00 PM Silivrispor Silivrispor
  Düzce Spor Düzce Spor 12:00 PM Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Modafen Modafen 12:00 PM Muglaspor Muglaspor
  Alanya Kestel Alanya Kestelspor 12:00 PM Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim
  Bergama Bld Bergama Belediyespor 12:00 PM Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 12:00 PM Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt Idare
Matchday 19 Botafogo Botafogo de Futebol e Regatas 10:00 PM Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 7 Sheff Utd Sheffield United 2:30 PM Manchester City Man City
 
Burnley Burnley FC 5:00 PM Chelsea FC Chelsea
 
Liverpool Liverpool FC 7:30 PM West Ham United West Ham
Matchday 8
Real Madrid Real Madrid 3:00 PM SD Huesca SD Huesca
  Athletic Athletic Bilbao 5:00 PM Sevilla FC Sevilla FC
  CA Osasuna CA Osasuna 7:30 PM Atlético Madrid Atlético Madrid
  Alavés Deportivo Alavés 10:00 PM FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 6 Crotone FC Crotone 4:00 PM Atalanta BC Atalanta
 
Inter Inter Milan 7:00 PM Parma Calcio 1913 Parma
  Bologna Bologna FC 1909 9:45 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 9 Stade Rennais Stade Rennais FC 6:00 PM Stade Brest 29 Stade Brest 29
  FC Nantes FC Nantes 10:00 PM Paris Saint-Germain Paris SG
  Harkemase Boys Harkemase Boys moved DVS '33 Ermelo DVS '33
  VVOG VVOG Harderwijk moved VV Staphorst Staphorst
  Barendrecht BVV Barendrecht moved ACV Assen ACV Assen
  DOVO VV DOVO Veenendaal moved VV Goes VV Goes
  Hoek HSV Hoek moved VV Ter Leede Ter Leede
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk moved VV SteDoCo SteDoCo
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk moved Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  FC Lisse FC Lisse moved Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  VVSB VVSB Noordwijkerhout moved Sportlust '46 Sportlust '46
Matchday 6
TSV Hartberg TSV Hartberg 6:00 PM Austria Vienna Austria Vienna
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 6:00 PM SV Ried SV Ried
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 6:00 PM WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 13 Rubin Kazan Rubin Kazan 1:00 PM Arsenal Tula Arsenal Tula
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 3:30 PM FK Krasnodar Krasnodar
  Spartak Moscow Spartak Moscow 3:30 PM FK Rostov Rostov
  Sochi FC Sochi 6:00 PM Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 8 Akhmat II Akhmat Grozny II - FK Krasnodar II Krasnodar II
  Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Akademia - Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
  Arsenal Tula II Arsenal Tula II - FK Rostov II Rostov II
  Strogino II Strogino Moskau II - CSKA Moscow II CSKA Moscow II
  Spartak II Spartak Moskow II - FK Sochi II FK Sochi II
  Zenit II Zenit St. Petersburg II - Ural Ekaterinburg II Ural II
  Dynamo M II Dynamo Moscow II - FK Tambov II FK Tambov II
  Ufa II FK Ufa II - FK Khimki II Khimki II
  Rotor Vg. II Rotor Volgograd II 12:00 PM Chertanovo Moskau II Chertanovo II
  Master-Saturn Master-Saturn Egorjevsk 3:00 PM Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 9 Ac. Clinceni Academica Clinceni 12:30 PM Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi OSK
  FC Botosani FC Botosani 7:00 PM UTA Arad UTA Arad
  Hermannstadt AFC Hermannstadt 9:30 PM Universitatea Craiova Univ. Craiova
Matchday 6
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport moved FC Vaduz FC Vaduz
 
Servette FC Servette FC 8:00 PM FC Zürich FC Zürich
Matchday 9 VV Capelle VV Capelle moved VV Smitshoek Smitshoek
  Jodan Boys CVV de Jodan Boys moved VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  sv ARC ARC Alphen aan den Rijn moved Achilles Veen Achilles Veen
  VV Rijsoord VV Rijsoord moved VV Scherpenzeel Scherpenzeel
  Achilles '29 Achilles '29 moved SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
  Gravenzande FC 's-Gravenzande moved VV Duno Doorwerth VV Duno
  Spijkenisse VV Spijkenisse moved FC Rijnvogels Rijnvogels
  DHSC Utrecht DHSC Utrecht moved SV Poortugaal SV Poortugaal
Matchday 7 Twente FC Twente Enschede FC 7:45 PM PEC Zwolle PEC Zwolle
  FC Groningen FC Groningen 9:00 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
 
Ajax Ajax Amsterdam 9:00 PM Fortuna Sittard Fortuna Sittard
  Willem II Willem II Tilburg 10:00 PM Vitesse Arnhem Vitesse
 
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 12:30 PM Gaziantep FK Gaziantep FK
  Göztepe Göztepe 3:00 PM Alanyaspor Alanyaspor
 
Galatasaray Galatasaray SK 6:00 PM MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 9 NSC Nijkerk NSC Nijkerk moved AZSV Aalten AZSV Aalten
  Buitenpost VV Buitenpost moved ASV De Dijk De Dijk
  Genemuiden SC Genemuiden moved SV Urk SV Urk
  SDC Putten SDC Putten moved AVV Swift Swift
  Noordscheschut VV Noordscheschut moved VV Eemdijk VV Eemdijk
  Berkum VV Berkum moved VV DETO Twenterand DETO
  ONS Sneek ONS Sneek moved RKAV Volendam RKAV Volendam
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord moved HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
Matchday 13 Celtic Celtic FC moved St. Mirren FC St. Mirren
  Livingston FC Livingston FC 5:00 PM Motherwell FC Motherwell FC
  Dundee United Dundee United FC 5:00 PM Ross County FC Ross County
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC moved Aberdeen FC Aberdeen FC
  Hibernian FC Hibernian FC moved St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 19 EC Vitória Esporte Clube Vitória 12:15 AM Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
  Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 2:30 AM Paraná Clube Paraná
  Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 9:30 PM Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
  Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 9:30 PM Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 8 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2:00 PM Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 5:00 PM Desna Chernigiv Desna
  SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 7:30 PM Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 7 Olympiacos Olympiacos Piraeus 3:00 PM Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
  Atromitos Athen Atromitos Athen 5:15 PM PAS Giannina PAS Giannina
  Volos NPS Volos NPS 5:15 PM AE Larisa AE Larisa
  PAS Lamia PAS Lamia 1964 7:30 PM Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 11 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 5:15 PM Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
  RSC Charleroi RSC Charleroi 7:30 PM Cercle Brugge Cercle Brugge
  Club Brugge Club Brugge KV 9:45 PM KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 9 KVC Westerlo KVC Westerlo 9:45 PM Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 7 KFC Houtvenne KFC Houtvenne 8:30 PM SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
  SK Londerzeel SK Londerzeel 8:30 PM RC Hades RC Hades
  KS Hasselt Koninklijke Sporting Hasselt 9:00 PM Bocholt VV Bocholt VV
  Lyra-Lierse Koninklijke Lyra-Lierse Berlaar 9:00 PM SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 9 Slavia Prague SK Slavia Prague moved FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  Banik Ostrava FC Banik Ostrava moved FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  FK Pardubice FK Pardubice moved SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  MFK Karvina MFK Karvina moved FC FASTAV Zlin FC Zlin
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice moved FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  FK Teplice FK Teplice moved AC Sparta Praha Sparta Praha
  Slovácko 1.FC Slovácko moved Slezsky FC Opava SFC Opava
  1.FK Pribram 1.FK Pribram moved FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  FK Jablonec FK Jablonec moved FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 7 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 5:00 PM FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 13 Mladost FK Mladost Lucani - FK Proleter Novi Sad Proleter
  Radnik FK Radnik Surdulica - Red Star Belgrade Red Star
  Napredak FK Napredak Krusevac - FK Spartak Subotica Spartak
  FK Indjija FK Indjija - FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  Cukaricki FK Cukaricki - FK Novi Pazar Novi Pazar
  Partizan FK Partizan Belgrade - FK Macva Sabac Macva
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad - OFK Backa Backa
  Vozdovac FK Vozdovac - FK TSC Backa Topola FK TSC
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica - FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  Rad FK Rad - FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 10 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 4:00 PM NK Osijek NK Osijek
  NK Istra NK Istra 1961 6:05 PM HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 18 TPS Turun Palloseura 4:00 PM SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 22 MuSa Musan Salama 4:00 PM FF Jaro FF Jaro
  FC KTP FC KTP 4:00 PM AC Kajaani AC Kajaani
  SJK II SJK Seinäjoki II 4:00 PM Myllykosken Pallo -47 MYPA
  Ekenäs IF Ekenäs IF 4:00 PM AC Oulu AC Oulu
  Mikkelin Mikkelin Palloilijat 4:00 PM Vaasan Palloseura VPS
  IF Gnistan IF Gnistan 4:00 PM Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Matchday 17 Pallokerho Pallokerho Keski-Uusimaa 2:00 PM PEPO Lappeenranta PEPO
  FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 2:00 PM Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
  Reipas Lahti FC Reipas Lahti 2:00 PM FC Viikingit FC Viikingit
  Kultsu FC Kultsu FC 2:00 PM FC Honka II FC Honka II
  Espoon Pallos. Espoon Palloseura 2:00 PM Pallokerho-35 PK-35
  JäPS Järvenpään Palloseura 2:00 PM Mikkelin Kissat Kissat
  Pargas IF Pargas IF 2:00 PM FC Espoo FC Espoo
  HJS Hämeenlinnan Jalkapalloseura 2:00 PM Salon Palloilijat Salon Pallo
  Grankulla IFK Grankulla IFK 2:00 PM Atlantis FC Atlantis FC
  KaaPo Kaarinan Pojat 2:00 PM Pallo-Iirot P-Iirot
  FC Jazz FC Jazz Juniorit 2:00 PM Tampereen Pallo-Veikot TPV
  Ilves II Ilves Tampere II 2:00 PM HJK Klubi 04 Helsinki Klubi 04
Matchday 11 Slavia Sofia Slavia Sofia 4:30 PM Botev Plovdiv Botev Plovdiv
  PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 6:45 PM FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 10 CS Fola Esch CS Fola Esch 6:30 PM FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  Titus Petange Union Titus Petange 7:00 PM FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 7:00 PM Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 7:00 PM US Hostert US Hostert
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 7:00 PM Swift Hesperange Hesperange
  F91 Dudelange F91 Dudelange 7:00 PM FC Rodange 91 FC Rodange 91
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 7:00 PM US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 7:00 PM FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 9 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 1:00 AM Budapest Honvéd FC Honvéd
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 3:45 PM Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 8:30 PM Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 12 Spartak Trnava Spartak Trnava 6:00 PM Zemplin Michalovce Michalovce
  Pohronie FK Pohronie 6:00 PM ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  MSK Zilina MSK Zilina 6:00 PM FK Senica FK Senica
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 6:00 PM FC Nitra FC Nitra
Matchday 24 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 3:00 PM SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 26 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 3:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 9 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 2:30 PM TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
  1.FC Burg 1.FC Burg 3:30 PM TuSpo Surheide TuSpo Surheide
  Woltmershausen TS Woltmershausen 3:30 PM TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 7 TSV Travemünde TSV Travemünde 3:30 PM Breitenfelder SV Breitenfelde
  Sereetzer SV Sereetzer SV 5:00 PM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 9 TSV Elstorf TSV Elstorf 3:00 PM SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 7 Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 3:00 PM TuS Collegia Jübek Collegia Jübek
  MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 3:00 PM Büdelsdorfer TSV Büdelsd. TSV
  TSV Kropp TSV Kropp 3:00 PM TuS Rotenhof TuS Rotenhof
Matchday 9 TuS Sulingen TuS Sulingen 3:00 PM TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
  SV Bavenstedt SV Bavenstedt 3:00 PM TSV Barsinghausen Barsinghausen
  FC Eldagsen FC Eldagsen 3:00 PM VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 7 Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 3:00 PM BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  Dresd.-Stries. SG Dresden-Striesen 3:00 PM SC Freital SC Freital
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 3:00 PM SG Taucha 99 SG Taucha 99
  Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 3:00 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 3:00 PM FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 3:00 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 3:00 PM SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 3:00 PM Budissa Bautzen Budissa Bautzen
Matchday 9 Schott Jena SV Schott Jena 2:00 PM SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 2:30 PM FC Wacker Teistungen Teistungen
  G. Westvororte TSV Gera Westvororte 3:00 PM 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
  FSV Schleiz FSV Schleiz 3:00 PM BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 3:00 PM 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  Sondershausen Eintracht Sondershausen 3:00 PM SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain 3:00 PM SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 3:00 PM SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 13 TSV Essingen TSV Essingen 3:00 PM TSV Berg TSV Berg
  Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 4:00 PM Türkspor Neu-Ulm Türkspor
  SV Fellbach SV Fellbach 4:30 PM TSG Tübingen TSG Tübingen
  TSV Crailsheim TSV Crailsheim 4:30 PM TSV Heimerdingen Heimerdingen
  FC Holzhausen FC Holzhausen 4:30 PM VfL Pfullingen VfL Pfullingen
  FSV Hollenbach FSV Hollenbach 4:30 PM VfB Friedrichshafen Friedrichshafen
  Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 4:30 PM VfL Sindelfingen Sindelfingen
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 4:30 PM FC Wangen 05 FC Wangen 05
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 4:30 PM SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  Langenaubach SSV Langenaubach 4:00 PM RSV Weyer RSV Weyer
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II 4:30 PM TSV Michelbach TSV Michelbach
  SF/BG Marburg SF/BG Marburg 7:00 PM FC Ederbergland FC Ederbergland
  FSV Thalau FSV Thalau 4:00 PM SG Bad Soden SG Bad Soden
  SC Willingen SC Willingen 4:30 PM SG Johannesberg SG Johannesberg
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 5:00 PM SSV Sand SSV Sand
Matchday 11 SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 7:30 PM Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 8 SV Pastow SV Pastow 3:00 PM SV Waren 09 SV Waren 09
  Anker Wismar FC Anker Wismar 3:00 PM Penzliner SV Penzliner SV
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 3:00 PM SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 11 SSV Gardelegen SSV 80 Gardelegen 3:00 PM BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 3:00 PM Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
  SSC Weißenfels SSC Weißenfels 3:00 PM SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
  SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 3:00 PM 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
  Eintr. Elster SV Eintracht Elster 3:00 PM TV Askania Bernburg Askan. Bernburg
  Haldensleber SC Haldensleber SC 3:00 PM FC Grün-Weiß Piesteritz GW Piesteritz
  SV Kelbra SV Kelbra 3:00 PM Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
  Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 3:00 PM FSV Barleben 1911 FSV Barleben
  Offenburger FV Offenburger FV 3:30 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  FC Radolfzell FC Radolfzell 3:30 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  SV Endingen SV Endingen 4:00 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  SC Lahr SC Lahr 4:00 PM FC Auggen FC Auggen
  FC Waldkirch FC Waldkirch 4:00 PM SV Bühlertal SV Bühlertal
  SV Weil SV Weil 4:00 PM FC Teningen FC Teningen
Matchday 9 Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 4:00 PM SV Morlautern SV Morlautern
  TuS Rüssingen TuS Rüssingen 5:30 PM FC Bienwald Kandel Bienwald Kandel
Matchday 6 Lüner SV Lüner SV 4:00 PM SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 7:30 PM TuS Hiltrup TuS Hiltrup
First Round BV Gräfrath BV Gräfrath 4:30 PM SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  SV Rindern SV Rindern 4:30 PM FC Kray FC Kray
  SG Schönebeck SG Essen-Schönebeck 4:30 PM Cronenberger SC Cronenberger SC
  1.FC Viersen 1.FC Viersen 4:30 PM 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  Union Velbert SV Union Velbert 4:30 PM SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  Holzheimer SG Holzheimer SG 4:30 PM Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  DV Solingen DV Solingen 4:30 PM SSVg Velbert 02 Velbert 02
  VfL Tönisberg VfL Tönisberg 4:30 PM DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 4:30 PM 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  Rheydter SV Rheydter SV 4:30 PM VSF Amern VSF Amern
  SV Hösel SV Hösel 4:30 PM SF Niederwenigern Niederwenigern
  Fort. Bottrop SV Fortuna Bottrop 4:30 PM SF Baumberg SF Baumberg
  Vikt. Buchholz TuS Viktoria Buchholz 4:30 PM TVD Velbert TVD Velbert
  RuWa Dellwig RuWa Dellwig 4:30 PM Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  TuS Drevenack TuS Drevenack 4:30 PM Rather SV Rather SV
  TSV Ronsdorf TSV 05 Ronsdorf 4:30 PM FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
  VfL Rhede VfL Rhede 4:30 PM TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 4:30 PM VfB 03 Hilden VfB Hilden
  VfB Bottrop VfB Bottrop 4:30 PM SC Velbert SC Velbert
  BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 4:30 PM FSV Duisburg FSV Duisburg
  SV Brünen SV Brünen 4:30 PM SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 5:00 PM SpVg Schonnebeck Schonnebeck
  VfR Fischeln VfR Fischeln 5:00 PM SC Union Nettetal Union Nettetal
  Mengede 08/20 Mengede 08/20 3:00 PM SW Wattenscheid 08 SW Wattenscheid
  Kiersper SC Kiersper SC 3:00 PM FC Frohlinde FC Frohlinde
  FC Nieheim FC Nieheim 3:00 PM Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  Westernkotten SuS Bad Westernkotten 3:00 PM SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  SuS Stadtlohn SuS Stadtlohn 3:00 PM SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  Arpe-Wormbach FC Arpe-Wormbach 3:00 PM TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen
  SpVg Olpe SpVg Olpe 3:00 PM Türkspor Dortmund TS Dortmund
  SV Werl-Aspe SV Werl-Aspe 3:00 PM SV Drensteinfurt Drensteinfurt
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz 3:00 PM Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  YEG Hassel YEG Hassel 3:00 PM RSV Meinerzhagen Meinerzhagen
  Rot-Weiß Lüdenscheid Rot-Weiß Lüdenscheid 3:00 PM SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  SF Hüingsen Sportfreunde Hüingsen 3:00 PM TuS Langenholthausen Langenholth.
  TuS Recke TuS Recke 3:00 PM Hammer SpVg Hammer SpVg
  RW Maaslingen SC Rot-Weiß Maaslingen 3:00 PM TuS Tengern TuS Tengern
  CF Kurdistan B. CF Kurdistan Bochum 3:00 PM Borussia Dröschede Bor. Dröschede
  G. Salchendorf Germania Salchendorf 3:00 PM TuS Ennepetal TuS Ennepetal
  VfB Schloß Holte VfB Schloß Holte 3:00 PM Westfalia Kinderhaus W. Kinderhaus
  TuS Freckenhorst TuS Freckenhorst 3:00 PM Beckumer SV Beckumer SV
  TuS 08 Senne TuS 08 Senne 3:30 PM Delbrücker SC Delbrücker SC
  SV Attendorn SV Attendorn 5:30 PM SV Schermbeck SV Schermbeck
  SCV Neuenbeken SCV Neuenbeken 6:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
  RW Erlinghausen RW Erlinghausen 7:30 PM SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Group 4 CA Talleres Club Atlético Talleres 5:10 AM Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Group 5 Aldosivi Club Atlético Aldosivi 10:00 PM Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Group 6 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 3:00 AM Club Atlético Patronato CA Patronato
Matchday 16 Necaxa Club Necaxa 3:30 AM Deportivo Toluca Toluca
  Club Tijuana Club Tijuana 5:06 AM CF Pachuca CF Pachuca
  FC Juárez FC Juárez 5:30 AM Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 14 FC Dallas FC Dallas 9:30 PM Houston Dynamo Houston
Matchday 25 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 6:00 AM Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Oita Trinita Oita Trinita 7:00 AM Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 8:00 AM Yokohama FC Yokohama FC
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 9:00 AM Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Kashima Antlers Kashima Antlers 10:00 AM Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 11:00 AM FC Tokyo FC Tokyo
  Gamba Osaka Gamba Osaka 12:00 PM Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 24 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 6:00 AM Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  Gainare Tottori Gainare Tottori 6:00 AM Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
  Blaublitz Akita Blaublitz Akita 6:00 AM Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  FC Gifu FC Gifu 8:00 AM SC Sagamihara SC Sagamihara
  Kagoshima Utd. Kagoshima United 8:00 AM FC Imabari FC Imabari
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 8:00 AM Kataller Toyama Kataller Toyama
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 12:00 PM azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 11 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 6:00 AM Veertien Mie Veertien Mie
  Matsue City Matsue City 6:00 AM Nara Club Nara Club
  Musashino City Tokyo Musashino City 6:00 AM Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
  Kochi Utd. Kochi United 6:00 AM Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
  MIO Biwako MIO Biwako Shiga 6:00 AM Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 3 Hilal Al-Hilal Riyadh 6:50 PM Damac FC Damac FC
  Abha Abha Club 7:15 PM Al-Ettifaq Al-Ettifaq
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 8:50 PM Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 15 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 4:00 PM UMF Grindavík Grindavík
Matchday 13 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 1:00 AM FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
  FK Sarajevo FK Sarajevo 1:00 AM FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 1:00 AM FK Tuzla City FK Tuzla City
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:00 AM FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:30 PM FK Velez Mostar Velez Mostar
  Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 2:30 PM FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  Travnik NK Travnik 2:30 PM NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  Igman Konjic FK Igman Konjic 2:30 PM NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 2:30 PM NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
  HSK Posusje HSK Posusje 2:30 PM NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
  HNK Capljina HNK Capljina 2:30 PM NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
  Simm-Bau NK Vis Simm-Bau Kosova 2:30 PM NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 2:30 PM FK Buducnost Banovici FK Buducnost
  FK Gorazde FK Gorazde 2:30 PM HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 20 Zalgiris Zalgiris Vilnius 5:00 PM Suduva Marijampole Suduva
  Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 5:00 PM FK Riteriai Riteriai
  FK Panevezys FK Panevezys 5:00 PM FK Banga Gargzdai Banga Gargzdai
Matchday 25 Belshina Belshina Bobruisk 2:00 PM Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 13 Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica 3:00 PM FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
  Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko 3:00 PM FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  Tekstilac FK Tekstilac Derventa 3:00 PM FK Slavija Sarajevo Slavija S.
  Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor 3:00 PM FK Sutjeska Foca Sutjeska Foca
  Leotar Trebinje FK Leotar Trebinje 3:00 PM FK Drina Zvornik Drina Zvornik
  Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 3:00 PM FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
Matchday 34 Smouha Smouha SC 3:00 PM FC Masr FC Masr
  Pyramids FC Pyramids FC 5:30 PM El Mokawloon SC El Mokawloon
  Gaish Tala'ea El Gaish 8:00 PM El Ahly Cairo El Ahly
Matchday 22 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 7:00 AM Mokpo City Mokpo City
  Changwon FC Changwon FC 7:00 AM Jeonju Citizen Jeonju Citizen
  Gangneung City Gangneung City 7:00 AM Daejeon Korea Railroad Daejeon KoRail
  Cheonan City Cheonan City 7:00 AM Yangju Citizen Yangju Citizen
  Hwaseong FC Hwaseong FC 7:00 AM Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
  Chuncheon FC Chuncheon FC 7:00 AM Gyeongju Citizen Gyeongju Citi.
  Gimhae FC Gimhae FC 7:00 AM Gimpo Citizen Gimpo Citizen
  Pyeongtaek Pyeongtaek Citizen 7:00 AM Cheongju FC Cheongju FC
Matchday 23 Yeoju Citizen Yeoju Citizen 7:00 AM Ulsan Citizen Ulsan Citizen
  Jinju Citizen Jinju Citizen 7:00 AM Seoul Nowon United Nowon Utd.
  Paju Citizen Paju Citizen 7:00 AM Chungju Citizen Chungju Citizen
  Icheon Citizen Icheon Citizen 7:00 AM Namdong FC Namdong FC
  Goyang Citizen Goyang Citizen 7:00 AM Pocheon Citizen Pocheon Citizen
  Siheung City Siheung City 7:00 AM Yangpyeong FC Yangpyeong FC
Second Round Unia Janikowo Unia Janikowo 1:00 PM LKS Lodz LKS Lodz
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 4:30 PM Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce 6:00 PM Radomiak Radom Radomiak
  Stal Mielec Stal Mielec 7:30 PM Piast Gliwice Piast Gliwice
Semi-Finals 1st Leg Orlando Pirates Orlando Pirates 3:00 PM Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
Matchday 14 ND Primorje ND Primorje moved NK Triglav Kranj NK Triglav
  NK Smartno 1928 NK Smartno 1928 moved NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
  Beltinci ND Beltinci moved NK Radomlje NK Radomlje
  NK Krsko NK Krsko moved NK Drava Ptuj Drava Ptuj
  NK Krka NK Krka moved NK Dekani NK Dekani
  NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 moved NK Brda NK Brda
  NK Bilje Vitanest Bilje moved NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 26 Suwon FC Suwon FC 6:30 AM Gyeongnam FC Gyeongnam FC
  Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 9:00 AM FC Anyang FC Anyang
  Bucheon FC Bucheon FC 1995 9:00 AM Chungnam Asan Chungnam Asan
Matchday 5 Gangwon FC Gangwon FC 8:00 AM Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
  Seongnam FC Seongnam FC 8:00 AM Busan IPark Busan IPark
  FC Seoul FC Seoul 8:00 AM Incheon United Incheon Utd.
Final Greenville Greenville Triumph SC 2:00 AM Union Omaha Union Omaha
Matchday 3 Falkirk FC Falkirk FC 5:00 PM East Fife FC East Fife
  Clyde FC Clyde FC 5:00 PM Peterhead FC Peterhead FC
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 5:00 PM Montrose FC Montrose
  Cove Rangers Cove Rangers FC 5:00 PM Partick Thistle FC Partick Thistle
  Dumbarton FC Dumbarton FC 5:00 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 11 Barry Town Barry Town United FC moved Bala Town FC Bala Town
  Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC moved Cefn Druids AFC Cefn Druids
  Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC moved The New Saints FC The New Saints
  Newtown Newtown AFC moved Haverfordwest County Haverfordwest
Matchday 8 Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 1:00 PM SK Rapid Wien II Rapid Wien II
  A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 3:30 PM SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 9 Bristol City Bristol City 2:30 PM Norwich City Norwich
  Barnsley FC Barnsley FC 5:00 PM Watford FC Watford
  Preston Preston North End 5:00 PM Birmingham City Birmingham
  Wycombe Wycombe Wanderers 5:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Luton Luton Town 5:00 PM Brentford FC Brentford
 
QPR Queens Park Rangers 5:00 PM Cardiff City Cardiff
  Middlesbrough Middlesbrough FC 5:00 PM Nottingham Forest Nottm Forest
  Stoke City Stoke City 5:00 PM Rotherham United Rotherham
  Bournemouth AFC Bournemouth 5:00 PM Derby County Derby
  Millwall Millwall FC 5:00 PM Huddersfield Town Huddersfield
 
Swansea Swansea City 5:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 3 Edinburgh City Edinburgh City FC 5:00 PM Elgin City FC Elgin City
  Stirling Stirling Albion FC 5:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
  Albion Rovers Albion Rovers FC 5:00 PM Brechin City FC Brechin City
  Stranraer Stranraer FC 5:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 5:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Semi-Finals Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 7:00 PM Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 9 FC Mamer 32 FC Mamer 32 moved Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  SC Bettembourg SC Bettembourg moved FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  Mondercange FC Mondercange moved FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  Schifflange 95 FC Schifflange 95 moved UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach moved US Rumelange US Rumelange
  FC Atert Bissen FC Atert Bissen moved FC Berdenia Berbourg Berbourg
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel moved FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig moved FC Marisca Mersch Marisca Mersch
Matchday 17 Levadia U17 Levadia Tallinn U17 12:00 PM FC Nomme United U17 FC Nomme U17
  Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 12:00 PM Tallinn JK Legion U17 TJK Legion U17
  Ida/Lääne U17 Ida- ja Lääne Virumaa U17 12:00 PM Paide Linnameeskond U17 Paide U17
  Tartu Kalev U17 FA Tartu Kalev U17 3:00 PM FC Flora Tallinn U17 FC Flora U17
Matchday 26 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 1:00 PM Tallinn JK Legion TJK Legion
  Kalev Kalev Tallinn 1:00 PM JK Trans Narva JK Trans Narva
  FCI Levadia FCI Levadia 4:00 PM Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 28 Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 1:00 PM Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
  FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 1:00 PM Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
  FC Helios Voru FC Helios Voru 1:00 PM Keila JK Keila JK
  JK Tabasalu JK Tabasalu 3:00 PM Tartu JK Welco JK Welco
  Viimsi JK Viimsi JK 5:00 PM Läänemaa JK Haapsalu Läänemaa JK
Matchday 2 César Vallejo Universidad César Vallejo 10:00 PM Deportivo Llacuabamba Llacuabamba
  Alianza UDH Alianza Universidad 10:00 PM Universitario de Deportes Universitario
  Sport Boys Sport Boys Association 10:00 PM Sport Huancayo Sport Huancayo
  Ayacucho FC Ayacucho FC 10:00 PM FBC Melgar FBC Melgar
  AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 10:00 PM Club Atlético Grau Atlético Grau
  Cienciano Club Cienciano 10:00 PM UTC Cajamarca Club UTC
  Alianza Lima Club Alianza Lima 10:00 PM Deportivo Municipal Municipal
  USM Porres Universidad San Martín de Porres 10:00 PM Deportivo Binacional Binacional
Matchday 11 Sabah Sabah FA 3:00 PM UiTM FC UiTM FC
  Buriram Utd. Buriram United 1:00 PM SCG Muangthong United Muangthong Utd.
  Rayong FC Rayong FC 1:00 PM Trat FC Trat FC
  Bangkok Utd. True Bangkok United 1:30 PM Port FC Port FC
Matchday 12 Chainat FC Chainat Hornbill FC 1:00 PM MOF Customs United Customs Utd.
  Kasetsart FC Kasetsart FC 1:00 PM Grand Andaman Ranong United Ranong Utd.
  Uthai Thani FC Uthai Thani FC 2:00 PM Ayutthaya United Ayutthaya Utd.
  Navy FC Navy FC 2:00 PM Phrae United Phrae Utd.
  Sisaket FC Sisaket FC 2:00 PM Nakhonpathom United Nakhonpathom
Matchday 6 DPMM FC Brunei DPMM FC 2:15 PM Geylang International Geylang
Matchday 15 Tampines Rovers Tampines Rovers 11:30 AM Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 10 Gillingham FC Gillingham FC 3:00 PM Sunderland AFC Sunderland
  Fleetwood Fleetwood Town 5:00 PM Oxford United Oxford United
  Portsmouth Portsmouth FC 5:00 PM Charlton Athletic Charlton
  Accrington Accrington Stanley 5:00 PM Plymouth Argyle Plymouth
  Ipswich Ipswich Town 5:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Rochdale Rochdale AFC 5:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
  Burton Albion Burton Albion 5:00 PM Blackpool FC Blackpool
  MK Dons Milton Keynes Dons 5:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Swindon Town Swindon Town 5:00 PM Hull City Hull City
  Doncaster Doncaster Rovers 5:00 PM Lincoln City Lincoln City
  Peterborough Peterborough United 5:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
  Wigan Wigan Athletic 5:00 PM Northampton Town Northampton
  Exeter City Exeter City 3:00 PM Carlisle United Carlisle United
  Barrow Barrow AFC 5:00 PM Bradford City Bradford
  Mansfield Town Mansfield Town 5:00 PM Walsall FC Walsall
  Stevenage Stevenage FC 5:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
  Cheltenham Cheltenham Town 5:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Newport County Newport County 5:00 PM Harrogate Town Harrogate Town
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 5:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
  Crawley Town Crawley Town 5:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
  Salford Salford City 5:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
  Leyton Orient Leyton Orient 5:00 PM Bolton Wanderers Bolton
  Southend United Southend United 5:00 PM Port Vale FC Port Vale
Matchday 7 Dover Athletic Dover Athletic 5:00 PM Altrincham FC Altrincham
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 5:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
  Aldershot Town Aldershot Town moved Notts County Notts County
  Halifax Town FC Halifax Town 5:00 PM Wealdstone FC Wealdstone FC
  Stockport Stockport County 5:00 PM Weymouth FC Weymouth FC
  Boreham Wood Boreham Wood FC 5:00 PM Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  King's Lynn Tow King's Lynn Town 5:00 PM Woking FC Woking FC
  Wrexham Wrexham AFC 5:00 PM Sutton United Sutton Utd
  Bromley Bromley FC 5:00 PM Eastleigh FC Eastleigh FC
  Macclesfield Macclesfield Town (aufgel.) 5:00 PM Barnet FC Barnet
  Yeovil Town Yeovil Town 5:00 PM Chesterfield FC Chesterfield FC
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 7:20 PM Torquay United FC Torquay United
Matchday 3 Coleraine Coleraine FC 5:00 PM Glentoran FC Glentoran
  Glenavon Glenavon FC 5:00 PM Dungannon Swifts Dungannon
  Larne FC Larne FC 5:00 PM Ballymena United Ballymena
  Cliftonville Cliftonville FC 5:00 PM Carrick Rangers Carrick Rangers
  Warrenpoint Warrenpoint Town FC 5:00 PM Portadown FC Portadown
Matchday 17 Grobinas Grobinas SC moved Rezeknes FA Rezeknes FA
  Dinamo Riga Dinamo Riga moved JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
  Super Nova SK Super Nova moved Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv
  Leevon Saldus SS/Leevon moved Auda Kekava Auda
Matchday 6 Cittadella AS Cittadella 3:00 PM AC Monza Monza
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 5:00 PM AC Pisa 1909 AC Pisa
  Ascoli Ascoli Calcio 5:00 PM Pordenone Calcio Pordenone
  Salernitana US Salernitana 1919 5:00 PM AC Reggiana 1919 Reggiana
  Brescia Brescia Calcio 5:00 PM Virtus Entella Virtus Entella
  Venezia Venezia FC 5:00 PM FC Empoli FC Empoli
  Chievo Verona Chievo Verona 5:00 PM Cosenza Calcio Cosenza
Matchday 8 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 4:00 PM AS Giana Erminio Giana Erminio
  Arezzo SS Arezzo 4:00 PM US Triestina Triestina
  Paganese Paganese Calcio 1926 4:00 PM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Usak Spor AS Usak Spor AS 12:00 PM Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Sariyer Sariyer 12:00 PM Amed SK Amed SK
  Manisa FK Manisa FK 12:00 PM Sancaktepe FK Sancaktepe FK
  Corum FK Corum FK 12:00 PM Ankara Demirspor Ankara Demir
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 12:00 PM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Gümüshanespor Gümüshanespor 12:00 PM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Hacettepe Hacettepe Spor 12:00 PM Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 6:00 PM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Kocaelispor Kocaelispor 6:00 PM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 12:00 PM Van Spor FK Van Spor FK
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 12:00 PM Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
  Mamak FK Mamak FK 12:00 PM Kirklarelispor Kirklarelispor
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 12:00 PM Sakaryaspor Sakaryaspor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 12:00 PM GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 12:00 PM Turgutluspor Turgutluspor
 
Elazigspor Elazigspor 12:00 PM Eyüpspor Eyüpspor
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 12:00 PM 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Pendikspor Pendikspor 12:00 PM Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
  Bodrumspor Bodrumspor 12:00 PM Pazarspor Pazarspor
Matchday 10 FC Cartagena FC Cartagena 5:00 PM Albacete Balompié Albacete
  UD Las Palmas UD Las Palmas 7:15 PM Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 9 Fréjus-St-Raph. Fréjus-Saint-Raphaël FC 7:00 PM Racing Club de Grasse RC Grasse
  Paris FC Paris FC 4:00 PM SM Caen SM Caen
  AC Ajaccio AC Ajaccio 8:00 PM ES Troyes AC Troyes
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 8:00 PM LB Châteauroux