For using this site, please activate JavaScript.

Matches Sep 19, 2020

Matchday 1
Union Berlin 1.FC Union Berlin 4:30 PM FC Augsburg FC Augsburg
 
1. FC Köln 1. FC Köln 4:30 PM TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 4:30 PM Hertha BSC Hertha BSC
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 4:30 PM Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 4:30 PM SC Freiburg SC Freiburg
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 7:30 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:00 PM FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
Hannover 96 Hannover 96 2:00 PM Karlsruher SC Karlsruher SC
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 2:00 PM SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 3:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
FC Bayern II FC Bayern Munich II 3:00 PM Türkgücü München Türkgücü Münch.
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 3:00 PM SC Verl SC Verl
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 3:00 PM MSV Duisburg MSV Duisburg
 
VfB Lübeck VfB Lübeck 3:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
 
SV Meppen SV Meppen 3:00 PM TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 2
Everton Everton FC 2:30 PM West Bromwich Albion West Brom
  Leeds Leeds United 5:00 PM Fulham FC Fulham
 
Man Utd Manchester United 7:30 PM Crystal Palace Crystal Palace
 
Arsenal Arsenal FC 10:00 PM West Ham United West Ham
  Villarreal Villarreal CF 5:00 PM SD Eibar SD Eibar
  Getafe Getafe CF 7:30 PM CA Osasuna CA Osasuna
  Celta de Vigo Celta de Vigo 10:00 PM Valencia CF Valencia
Matchday 1 Fiorentina ACF Fiorentina 7:00 PM Torino FC Torino
  Hellas Verona Hellas Verona 9:45 PM AS Roma AS Roma
Matchday 4 Lens RC Lens 6:00 PM FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  Stade Rennais Stade Rennais FC 10:00 PM AS Monaco Monaco
Matchday 3 DOVO VV DOVO Veenendaal 3:30 PM Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 3:30 PM VV Staphorst Staphorst
  SteDoCo VV SteDoCo 3:30 PM DVS '33 Ermelo DVS '33
  VVOG VVOG Harderwijk 3:30 PM VV Goes VV Goes
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk 3:30 PM BVV Barendrecht Barendrecht
  Hoek HSV Hoek 3:30 PM FC Lisse FC Lisse
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 4:00 PM Sportlust '46 Sportlust '46
  Ter Leede VV Ter Leede 4:00 PM ACV Assen ACV Assen
  VVSB VVSB Noordwijkerhout 7:00 PM Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 2
WSG Tirol WSG Tirol 6:00 PM LASK LASK
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 6:00 PM Rapid Vienna Rapid Vienna
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 6:00 PM SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 8 Ural Ural Yekaterinburg 4:30 PM Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Rostov FK Rostov moved Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 1 Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau - Akademia CSKA Moscow Akademia CSKA
  Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow - FShM Moskau FShM Moskau
  UOR-5 U17 Saturn-Master Egorjevsk U17 - Y. Konoplev Football Akademia U17 Ak.Konoplev U17
  Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow - Akademia FK Rostov Akademia Rostov
  Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow - DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
  SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg - Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
  Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg - Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
Matchday 4 Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 7:00 PM FC Viitorul Constanța FC Viitorul
  CS U Craiova CS U Craiova 9:45 PM FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 1
BSC Young Boys BSC Young Boys 8:00 PM FC Zürich FC Zürich
 
FC Lugano FC Lugano 8:00 PM FC Luzern FC Luzern
Matchday 3 Achilles Veen Achilles Veen 3:30 PM CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  VV Rijsoord VV Rijsoord 3:30 PM FC 's-Gravenzande Gravenzande
  Achilles '29 Achilles '29 3:30 PM VV Duno Doorwerth VV Duno
  Rijnvogels FC Rijnvogels 3:30 PM VV Smitshoek Smitshoek
  Spijkenisse VV Spijkenisse 3:30 PM SV Poortugaal SV Poortugaal
  sv ARC ARC Alphen aan den Rijn 3:30 PM DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 4:00 PM VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
Matchday 2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 5:30 PM PEC Zwolle PEC Zwolle
  Vitesse Vitesse Arnhem 7:45 PM Sparta Rotterdam Sparta R.
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 9:00 PM FC Emmen FC Emmen
  Fortuna Sittard Fortuna Sittard 10:00 PM SC Heerenveen Heerenveen
 
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 1:30 PM Konyaspor Konyaspor
  Denizlispor Denizlispor 4:00 PM Trabzonspor Trabzonspor
 
Besiktas Besiktas JK 7:00 PM Antalyaspor Antalyaspor
  Alanyaspor Alanyaspor 7:00 PM Kayserispor Kayserispor
Matchday 3 Genemuiden SC Genemuiden 3:30 PM SDC Putten SDC Putten
  Buitenpost VV Buitenpost 3:30 PM Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  RKAV Volendam RKAV Volendam 3:30 PM AZSV Aalten AZSV Aalten
  Noordscheschut VV Noordscheschut 3:30 PM HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  VV Eemdijk VV Eemdijk 3:30 PM VV DETO Twenterand DETO
  SV Urk SV Urk 4:00 PM VV Berkum Berkum
  ONS Sneek ONS Sneek 4:00 PM AVV Swift Swift
  De Dijk ASV De Dijk 4:00 PM NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  LONGA '30 LONGA '30 moved Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 8 Celtic Celtic FC 5:00 PM Livingston FC Livingston FC
  Dundee United Dundee United FC 5:00 PM St. Mirren FC St. Mirren
  Kilmarnock FC Kilmarnock FC 5:00 PM Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  St. Johnstone St. Johnstone FC 5:00 PM Ross County FC Ross County
Matchday 10 Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 1:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Line-ups Náutico Clube Náutico Capibaribe 3:30 AM Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 10 América-MG América Futebol Clube (MG) 10:30 PM Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 3 FK Oleksandriya FK Oleksandriya 2:00 PM Vorskla Poltava Vorskla
  Ingulets Ingulets Petrove 5:00 PM Desna Chernigiv Desna
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 7:30 PM PFK Lviv PFK Lviv
Matchday 2 Panetolikos Panetolikos GFS 8:30 PM AEK Athens AEK Athens
  PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 11:00 AM Atromitos Athens U19 Atromitos U19
  Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 11:00 AM AEK Athens U19 AEK Athens U19
  PAO U19 Panathinaikos Athens U19 12:00 PM Apollon Smyrnis U19 Apollon U19
  PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 1:30 PM OFI Crete U19 OFI Crete U19
  Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 5:00 PM Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
Matchday 6 KV Oostende KV Oostende 5:15 PM Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
  Mouscron Royal Excel Mouscron 7:30 PM KAA Gent KAA Gent
  Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 9:45 PM RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 4 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 9:45 PM RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 1 FC Gullegem FC Gullegem 8:30 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 9:00 PM Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  KSK Ronse KSK Ronse 9:00 PM KRC Gent KRC Gent
Matchday 4 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 5:30 PM FK Pardubice FK Pardubice
  SFC Opava Slezsky FC Opava 5:30 PM SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
  Slovácko 1.FC Slovácko moved 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 8:00 PM FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 2 FC Midtjylland FC Midtjylland 4:30 PM Lyngby BK Lyngby BK
Matchday 8 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 5:00 PM FK Cukaricki Cukaricki
  Backa OFK Backa 5:00 PM FK Napredak Krusevac Napredak
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 5:00 PM FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 5 HNK Gorica HNK Gorica 6:00 PM NK Istra 1961 NK Istra
  Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 8:05 PM Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 16 Oulaisten Oulaisten Huima 2:00 PM Rovaniemi United Roi Utd
  HauPa Haukiputaan Pallo 4:00 PM Kajaanin Haka Kajaanin Haka
Matchday 17 Rollon Pojat Rollon Pojat 4:00 PM AC Oulu II AC Oulu II
Matchday 15 Helsinki IFK Helsinki IFK 5:00 PM IFK Mariehamn IFK Mariehamn
  Ilves Ilves Tampere 5:00 PM FC Haka FC Haka
  FC Inter FC Inter Turku 5:00 PM SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 12 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 3:00 PM Espoon Palloseura Espoon Pallos.
  PK-35 Pallokerho-35 3:00 PM Järvenpään Palloseura JäPS
  Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 4:00 PM Pallokerho Keski-Uusimaa Pallokerho
  Vaasa IFK Vaasa IFK 3:00 PM FC Kiisto Vaasa FC Kiisto
  GBK Gamlakarleby Bollklubb 4:00 PM Jakobstads Bollklubb Jakobstads BK
Matchday 4 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 4:00 PM Stal Mielec Stal Mielec
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 6:30 PM Slask Wroclaw Slask Wroclaw
  Legia Warszawa Legia Warszawa 9:00 PM Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 6 PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 6:45 PM Cherno More Varna Cherno More
  Levski Sofia Levski Sofia 9:00 PM CSKA 1948 CSKA 1948
Matchday 4 NK Bravo NK Bravo 4:45 PM FC Koper FC Koper
  NK Maribor NK Maribor 7:00 PM NK Celje NK Celje
Group A Treze FC Treze Futebol Clube (PB) 11:00 PM Esporte Clube Jacuipense (BA) Jacuipense-BA
Group B São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 10:00 PM Volta Redonda Futebol Clube (RJ) Volta Redonda
Matchday 4 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 7:00 PM FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 7:00 PM Swift Hesperange Hesperange
  Differdange 03 FC Differdange 03 8:00 PM FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 8:00 PM US Hostert US Hostert
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 8:00 PM Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 7 AS Trencin AS Trencin 8:00 PM FC Nitra FC Nitra
  Spartak Trnava Spartak Trnava 8:00 PM ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  Pohronie FK Pohronie 8:00 PM SKF Sered SKF Sered
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 9:00 PM Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 4 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 4:00 PM SV Frankonia Wernsdorf Wernsdorf
  GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 4:00 PM Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
  Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 4:00 PM SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
  1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 4:00 PM Union Klosterfelde U. Klosterfelde
  Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 4:00 PM FSV Bernau FSV Bernau
  E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 4:00 PM SV Zehdenick SV Zehdenick
  Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 4:00 PM Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
Matchday 24 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:00 PM VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 4:00 PM 1.FC Passau 1.FC Passau
  TSV Grünwald TSV Grünwald 5:00 PM FC Unterföhring FC Unterföhring
  SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 7:30 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 8:00 PM FC Töging FC Töging
Matchday 3 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 2:30 PM SV Lemwerder SV Lemwerder
  1.FC Burg 1.FC Burg 4:00 PM SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
  Woltmershausen TS Woltmershausen 4:00 PM FC Huchting FC Huchting
  TuRa Bremen TuRa Bremen 4:00 PM TuSpo Surheide TuSpo Surheide
Matchday 1 Henstedt-Ulz. SV Henstedt-Ulzburg 3:00 PM Breitenfelder SV Breitenfelde
  Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 5:00 PM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 3:00 PM TuS Rotenhof TuS Rotenhof
  Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 3:30 PM BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
  MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 5:00 PM SG Geest 05 SG Geest 05
Matchday 3 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 5:00 PM 1.FC Sarstedt 1.FC Sarstedt
  SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 5:00 PM TSV Barsinghausen Barsinghausen
  FC Eldagsen FC Eldagsen 5:00 PM SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
  TSV Wetschen TSV Wetschen 5:00 PM TSV Godshorn TSV Godshorn
Matchday 2 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 3:00 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  Markranstädt SSV Markranstädt 4:00 PM SG Taucha 99 SG Taucha 99
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 4:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 4:00 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 4:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  SC Freital SC Freital 4:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 4:00 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  Mo. Marienberg FSV Motor Marienberg 4:00 PM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
Matchday 3 Schott Jena SV Schott Jena 2:00 PM Eintracht Sondershausen Sondershausen
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain 4:00 PM FSV Schleiz FSV Schleiz
  G. Westvororte TSV Gera Westvororte 4:00 PM SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 4:00 PM SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 4:00 PM SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  FC Erfurt-Nord FC Erfurt-Nord 4:00 PM SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 5:00 PM FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 7 TSV Essingen TSV Essingen 3:00 PM Türkspor Neu-Ulm Türkspor
  TSG Tübingen TSG Tübingen 3:00 PM VfB Friedrichshafen Friedrichshafen
  SV Fellbach SV Fellbach 4:30 PM VfL Sindelfingen Sindelfingen
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 4:30 PM VfL Pfullingen VfL Pfullingen
  TSV Berg TSV Berg 4:30 PM TSV Heimerdingen Heimerdingen
  TSV Crailsheim TSV Crailsheim 4:30 PM TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
  SKV Rutesheim SKV Rutesheim 4:30 PM FC Wangen 05 FC Wangen 05
  FSV Hollenbach FSV Hollenbach 4:30 PM FC Holzhausen FC Holzhausen
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 8:00 PM 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 4 SG Ehrenberg SG Ehrenberg 5:00 PM SC Willingen SC Willingen
Matchday 3 SV Pastow SV Pastow 3:00 PM SV Warnemünde SV Warnemünde
  FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 3:00 PM SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 7 SSC Weißenfels SSC Weißenfels 3:00 PM Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
  Eintr. Elster SV Eintracht Elster 4:00 PM 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
  Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 4:00 PM SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
  SSV Gardelegen SSV 80 Gardelegen 4:00 PM TV Askania Bernburg Askan. Bernburg
Matchday 5 SC Lahr SC Lahr 4:30 PM Offenburger FV Offenburger FV
  FC Radolfzell FC Radolfzell 4:30 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  Kehler FV Kehler FV 07 4:30 PM FC Teningen FC Teningen
  SV Endingen SV Endingen 4:30 PM SC Durbachtal SC Durbachtal
  FC Denzlingen FC Denzlingen 6:30 PM FC Auggen FC Auggen
Matchday 3 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 5:00 PM SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  SV Rülzheim SV Rülzheim 5:00 PM ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
  SC Peckeloh SC Peckeloh 5:00 PM 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
First Round FC Hamburg FC Hamburg 2:00 PM UH-Adler Hamburg UH-Adler
  Vikt. Harburg Viktoria Harburg 2:30 PM Dersimspor Hamburg Dersimspor
  SC Union 03 SC Union 03 Altona 4:00 PM FC Bingöl 12 FC Bingöl 12
  SV Börnsen SV Börnsen 4:00 PM TSV Glinde Glinde
  TSV DuWo 08 TSV DuWo 08 Hamburg 4:00 PM VSG Stapelfeld VSG Stapelfeld
  DSC Hanseat DSC Hanseat 4:00 PM Farmsener TV Farmsener TV
  TSV Reinbek TSV Reinbek 4:30 PM TuS Hamburg TuS Hamburg
  Escheburger SV Escheburger SV 4:30 PM FC Lauenburg FC Lauenburg
  Traktor Teichel SG Traktor Teichel 4:00 PM FSV Sömmerda FSV Sömmerda
  VfL Meiningen VfL Meiningen 4:00 PM SG Glücksbrunn Schweina SGG Schweina
  Jena-Zwätzen SV Jena-Zwätzen 4:00 PM FC Saalfeld Saalfeld
  SV BW Neustadt SV Blau-Weiß 90 Neustadt/Orla 4:00 PM Empor Walschleben Empor Walschleben
  Bad Salzungen SV Wacker 04 Bad Salzungen 4:00 PM SV Grün-Weiß Siemerode GW Siemerode
  FC Greiz 1.FC Greiz 4:00 PM FC Motor Zeulenroda Mot. Zeulenroda
  Steinbach-H. FC Steinbach-Hallenberg 4:00 PM SV Bielen 1926 SV Bielen
  VfB Artern VfB Artern 4:00 PM TSG Kaulsdorf TSG Kaulsdorf
  1.Suhler SV 1.Suhler SV 4:00 PM SV 90 Altengottern SV Altengottern
  Arenshausen SG DJK Arenshausen 4:00 PM Herpfer SV Herpfer SV
Line-ups Necaxa Club Necaxa 3:30 AM Puebla FC Puebla FC
Matchday 11 Club Tijuana Club Tijuana 5:06 AM FC Juárez FC Juárez
  Mazatlán FC Mazatlán FC 5:30 AM CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 8 Sounders FC Seattle Sounders FC 5:00 AM Los Angeles FC Los Angeles FC
  Kansas Sporting Kansas City 10:30 PM FC Dallas FC Dallas
  Revolution New England Revolution 11:30 PM New York City FC NYCFC
Matchday 17 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 8:00 AM Gamba Osaka Gamba Osaka
  Sagan Tosu Sagan Tosu 10:00 AM Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 11:00 AM Vissel Kobe Vissel Kobe
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 12:00 PM Kashima Antlers Kashima Antlers
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 12:30 PM Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:00 PM Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 20 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 8:00 AM Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Albirex Niigata Albirex Niigata 8:00 AM Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 9:00 AM V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 12:00 PM Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:00 PM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:00 PM Tochigi SC Tochigi SC
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1:00 PM Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:00 PM Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  FC Ryukyu FC Ryukyu 1:00 PM Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 16 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 7:30 AM Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  a. cl. Numazu azul claro Numazu 9:00 AM Fukushima United Fukushima Utd.
  Blaublitz Akita Blaublitz Akita 9:00 AM Gainare Tottori Gainare Tottori
  Fujieda MYFC Fujieda MYFC 9:00 AM Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  SC Sagamihara SC Sagamihara 11:00 AM FC Imabari FC Imabari
  G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 12:00 PM Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  FC Gifu FC Gifu 1:00 PM Nagano Parceiro Nagano Parceiro
  Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:00 PM Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 6 Honda FC Honda FC 12:00 PM MIO Biwako Shiga MIO Biwako
Matchday 7 Tsukuba FC Tsukuba FC 11:00 AM Tokyo United Tokyo United
Matchday 1 FC Ise-shima FC Ise-shima 9:00 AM Tokoha Univ. Hamamatsu FC Tokoha Uni. Ha.
Matchday 17 Fjölnir Fjölnir Reykjavík 5:00 PM KA Akureyri KA Akureyri
Matchday 8 K'moto Teachers Kumamoto Teachers SC 6:00 AM Kyushu Mitsubishi SC Kyushu Mits. SC
  Okinawa SV Okinawa SV 8:00 AM Saga LIXIL FC Saga LIXIL
  J.FC Miyazaki J.FC Miyazaki 8:00 AM FC Nakatsu FC Nakatsu
  Kaiho Bank Kaiho Bank SC 10:00 AM Kawasoe Club Kawasoe Club
Matchday 1 Atlante CF Atlante 8:00 PM Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 8 Krupa U17 FK Krupa na Vrbasu U17 5:30 PM  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
  Olimpik U17 FK Olimpik Sarajevo U17 6:00 PM FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
  Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 6:00 PM FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
  Velez U17 FK Velez Mostar U17 8:00 PM FK Mladost Doboj-Kakanj U17 FK MDK U17
Matchday 7 Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 5:00 PM FK Sloboda Tuzla U19 Sloboda T U19
  Hadzici U19 FK Radnik Hadzici U19 5:00 PM FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK MDK U19
  Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 5:30 PM FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
  Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 6:00 PM HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
Matchday 8 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 5:30 PM FK Velez Mostar Velez Mostar
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 9:00 PM FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
  Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 9:00 PM FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 7 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 4:30 PM HNK Orasje HNK Orasje
  FK Buducnost FK Buducnost Banovici 4:30 PM NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  HNK Capljina HNK Capljina 4:30 PM FK Gorazde FK Gorazde
  Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 4:30 PM NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
  Igman Konjic FK Igman Konjic 4:30 PM HSK Posusje HSK Posusje
  Travnik NK Travnik 4:30 PM NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Matchday 24 Vitebsk FK Vitebsk 2:00 PM Belshina Bobruisk Belshina
  Dynamo Brest Dynamo Brest 4:00 PM Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
  Gorodeya FK Gorodeya 6:00 PM Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 7 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 5:00 PM FK Sutjeska Foca Sutjeska Foca
  Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica 5:00 PM FK Sloga Doboj Sloga Doboj
  Drina Zvornik FK Drina Zvornik 5:00 PM FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
  Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko 5:00 PM FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
  Tekstilac FK Tekstilac Derventa 5:00 PM FK Sloboda Novi Grad S. Novi Grad
  Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor 5:00 PM FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 5:00 PM FK Slavija Sarajevo Slavija S.
  Leotar Trebinje FK Leotar Trebinje 5:00 PM FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 28 Tanta SC Tanta SC 6:30 PM FC Masr FC Masr
  El Ahly El Ahly Cairo 9:00 PM Masr El Makasa El Makasa
Matchday 24 O. Khouribga Olympique Khouribga 9:15 PM Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 18 Seoul Jungnang Seoul Jungnang 6:00 AM Namdong FC Namdong FC
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 8:00 AM Ulsan Citizen Ulsan Citizen
  Icheon Citizen Icheon Citizen 9:00 AM Yeoju Citizen Yeoju Citizen
  Chungju Citizen Chungju Citizen 9:00 AM Goyang Citizen Goyang Citizen
  Siheung City Siheung City 9:00 AM Jinju Citizen Jinju Citizen
  Yangpyeong FC Yangpyeong FC 9:00 AM Paju Citizen Paju Citizen
Matchday 8 ND Primorje ND Primorje 5:00 PM NK Smartno 1928 NK Smartno 1928
  NK Fuzinar NK Fuzinar 5:00 PM Vitanest Bilje NK Bilje
  Beltinci ND Beltinci 5:00 PM NK Krka NK Krka
  Drava Ptuj NK Drava Ptuj 5:00 PM NK Roltek Dob NK Dob
  NK Krsko NK Krsko 5:00 PM NK Rudar Velenje Rudar Velenje
  NK Triglav NK Triglav Kranj 9:30 PM NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 13 Orange County Orange County SC 5:00 AM Las Vegas Lights FC Las Vegas
Second Round FC Gagra FC Gagra 2:30 PM Dinamo Batumi Dinamo Batumi
  Spaeri FC Spaeri Tbilisi 6:00 PM FC Dila Gori FC Dila
Matchday 20 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 10:00 AM Seoul E-Land Seoul E-Land
  Bucheon FC Bucheon FC 1995 10:00 AM Jeju United Jeju Utd.
  FC Anyang FC Anyang 12:30 PM Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
  Gyeongnam FC Gyeongnam FC 12:30 PM Ansan Greeners Ansan Greeners
Matchday 10 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 8:00 PM Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 2 SV Horn SV Horn 9:25 PM FC Liefering FC Liefering
  Nottm Forest Nottingham Forest 2:30 PM Cardiff City Cardiff
  Luton Luton Town 5:00 PM Derby County Derby
  Rotherham Rotherham United 5:00 PM Millwall FC Millwall
  Middlesbrough Middlesbrough FC 5:00 PM AFC Bournemouth Bournemouth
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 5:00 PM Watford FC Watford
  Blackburn Blackburn Rovers 5:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
 
Norwich Norwich City 5:00 PM Preston North End Preston NE
 
Swansea Swansea City 5:00 PM Birmingham City Birmingham
  Brentford Brentford FC 5:00 PM Huddersfield Town Huddersfield
  Reading Reading FC 5:00 PM Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 20 12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 2:00 AM Club Sol de América Sol de América
First Round Szarvaskend Szarvaskend SE 3:00 PM Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Iváncsa Iváncsa KSE moved Újpest FC Újpest FC
  Kecskéd Kecskéd KSK 4:00 PM Kisvárda FC Kisvárda
  Balatonfüredi FC Balatonfüredi FC 4:00 PM Debreceni EAC Debreceni EAC
  Vác Vác FC 4:00 PM Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Ráckeve Ráckeve VAFC 4:00 PM Ferencvárosi TC Ferencváros
  Építők SK 43. Sz. Építők SK 4:00 PM MTK Budapest MTK Budapest
  Makói FC Makói FC 4:00 PM Pécsi MFC Pécsi MFC
  Szeghalmi FC Szeghalmi FC 4:00 PM Szolnoki MÁV FC Szolnok
  VLS Veszprém VLS Veszprém 4:00 PM Szeged-Csanád - GA Szeged
  Diósjenő Diósjenői SE 4:00 PM Dorogi FC Dorog
  Mohács Mohácsi TE 1888 4:00 PM Budafoki MTE Budafoki MTE
  Sárvár FC Sárvár FC 4:00 PM Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Jászberény Jászberényi FC 4:00 PM Budaörsi SC Budaörs
  Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 4:00 PM BFC Siófok BFC Siófok
  Balassagyarmat Balassagyarmati VSE 4:00 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Mezőkeresztes Mezőkeresztes SE 4:00 PM Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Lőrinci VSC Lőrinci VSC 4:00 PM Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Sárbogárd Sárbogárd SE 4:00 PM Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  BKV Előre BKV Előre SC 4:00 PM Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE
  Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 7:00 PM Debreceni VSC Debrecen
  Pápai PFC Pápai Perutz FC 9:00 PM ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 13 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 9:00 PM CA Peñarol Peñarol
  CA Fénix CA Fénix 11:30 PM Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 12 FC Nomme U17 FC Nomme United U17 12:00 PM JK Tabasalu U17 Tabasalu U17
  Harju JK U17 Harju JK Laagri U17 12:00 PM Levadia Tallinn U17 Levadia U17
  Ida/Lääne U17 Ida- ja Lääne Virumaa U17 2:00 PM FA Tartu Kalev U17 Tartu Kalev U17
Matchday 21 JK Trans Narva JK Trans Narva 1:00 PM JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
  Kalev Kalev Tallinn 1:00 PM Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
  Kuressaare FC Kuressaare 4:00 PM Tallinn JK Legion TJK Legion
51' Universitario Universitario de Deportes 1:0 Ayacucho FC Ayacucho FC
Matchday 12 Municipal Deportivo Municipal 7:00 PM  Carlos A. Mannucci Mannucci
  Sport Huancayo Sport Huancayo 9:15 PM Club Alianza Lima Alianza Lima
  Cusco FC Cusco FC 11:30 PM Club Cienciano Cienciano
  Shelbourne Shelbourne FC 9:30 PM Finn Harps Finn Harps
Matchday 21 Shan Utd. Shan United FC 12:00 PM Yadanarbon FC Yadanarbon FC
  S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 12:00 PM Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
Matchday 8 Johor DT Johor Darul Ta'zim 4:00 PM FA Selangor FA Selangor
  UiTM FC UiTM FC 4:00 PM Terengganu FC Terengganu FC
Matchday 6 Police Tero FC Police Tero FC 1:45 PM Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
  Buriram Utd. Buriram United moved Rayong FC Rayong FC
  Port FC Port FC 3:00 PM BG Pathum United BG Pathum Utd.
  Bangkok Utd. True Bangkok United 4:00 PM Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 27 Police Tero FC Police Tero FC moved True Bangkok United Bangkok Utd.
  Samut Prakan C. Samut Prakan City moved Buriram United Buriram Utd.
  Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC moved Suphanburi FC Suphanburi FC
  BG Pathum Utd. BG Pathum United moved Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Hougang Utd. Hougang United FC moved Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
  DPMM FC Brunei DPMM FC moved Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
Matchday 2 Blackpool Blackpool FC 5:00 PM Swindon Town Swindon Town
  Hull City Hull City 5:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Shrewsbury Shrewsbury Town 5:00 PM Northampton Town Northampton
  Bristol Rovers Bristol Rovers 5:00 PM Ipswich Town Ipswich
  MK Dons Milton Keynes Dons 5:00 PM Lincoln City Lincoln City
  Wigan Wigan Athletic 5:00 PM Gillingham FC Gillingham FC
  Burton Albion Burton Albion 5:00 PM Accrington Stanley Accrington
  Oxford United Oxford United 5:00 PM Sunderland AFC Sunderland
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 5:00 PM Plymouth Argyle Plymouth
  Charlton Charlton Athletic 5:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
  Peterborough Peterborough United 5:00 PM Fleetwood Town Fleetwood
  Carlisle United Carlisle United 3:00 PM Southend United Southend United
  Exeter City Exeter City 5:00 PM Port Vale FC Port Vale
  Leyton Orient Leyton Orient 5:00 PM Mansfield Town Mansfield Town
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 5:00 PM Cheltenham Town Cheltenham
  Forest Green Forest Green Rovers 5:00 PM Bradford City Bradford
  Morecambe FC Morecambe FC 5:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
  Colchester Utd. Colchester United 5:00 PM Bolton Wanderers Bolton
  Grimsby Town Grimsby Town 5:00 PM Salford City Salford
  Newport County Newport County 5:00 PM Barrow AFC Barrow
  Crawley Town Crawley Town 5:00 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Harrogate Town Harrogate Town 5:00 PM Walsall FC Walsall
  Stevenage Stevenage FC 5:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 11 Rezeknes FA Rezeknes FA 3:00 PM SK Super Nova Super Nova
  Auda Auda Kekava 3:00 PM Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv
  Smiltene FK Smiltene/BJSS 4:00 PM JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
  Leevon Saldus SS/Leevon 4:00 PM Grobinas SC Grobinas
Matchday 2 CD Mirandés CD Mirandés 5:00 PM Real Oviedo Real Oviedo
  Alcorcón AD Alcorcón 7:15 PM CD Tenerife CD Tenerife
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 10:00 PM CE Sabadell CE Sabadell
Matchday 6 FC Versailles FC Versailles 6:00 PM Football Club Fleury 91 FC Fleury 91
  Lorient B FC Lorient B 6:00 PM Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC Saint-Pryvé FC
  US Granville US Granville 7:00 PM SM Caen B SM Caen B
  Blois Foot 41 Blois Football 41 7:00 PM C'Chartres Football C'Chartres
  Ste. Geneviève Sainte-Geneviève Sports 7:00 PM EA Guingamp B EA Guingamp B
  Châteaubriant Voltigeurs de Châteaubriant 7:00 PM AS Poissy AS Poissy
  FC Rouen 1899 FC Rouen 1899 7:00 PM US Saint-Malo US Saint-Malo
  Vannes Vannes OC 7:30 PM Stade Plabennecois Plabennec
  ASM Belfort ASM Belfort 4:30 PM US Lusitanos Saint-Maur US Lusitanos
  FC Haguenau FC Haguenau 5:00 PM Académie Football Bobigny AF Bobigny
  G. Ajaccio GFC Ajaccio 6:00 PM SC Schiltigheim SC Schiltigheim
  Entente SSG Entente SSG 6:00 PM FC Metz B FC Metz B
  Beauvais AS Beauvais Oise 7:00 PM Paris 13 Atletico Paris 13 Atl.
  Stade Reims B Stade Reims B 7:00 PM CS Sedan-Ardennes CS Sedan
  RC Lens B RC Lens B 7:00 PM AJ Auxerre B AJ Auxerre B
  SAS Epinal SAS Epinal 7:00 PM Olympique Saint-Quentin Saint-Quentin
Matchday 4 AJ Auxerre AJ Auxerre - ES Troyes AC Troyes
  Clermont Foot Clermont Foot 63 4:00 PM FC Toulouse Toulouse
  LB Châteauroux LB Châteauroux 8:00 PM Amiens SC Amiens SC
  Paris FC Paris FC 8:00 PM AS Nancy-Lorraine AS Nancy
  USL Dunkerque USL Dunkerque 8:00 PM Valenciennes FC Valenciennes FC
  Pau FC Pau FC 8:00 PM EA Guingamp Guingamp
  Grenoble Grenoble Foot 38 8:00 PM AC Ajaccio AC Ajaccio
  FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 8:00 PM Rodez AF Rodez AF
  SM Caen SM Caen 8:00 PM FC Chambly FC Chambly
  AC Le Havre AC Le Havre 8:00 PM Chamois Niortais FC Chamois Niort
Matchday 10 Enisey Enisey Krasnoyarsk moved Torpedo Moscow Torpedo Moscow
  SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 8:00 AM Baltika Kaliningrad Baltika
  Tom Tomsk Tom Tomsk 1:00 PM Volgar Astrakhan Volgar
  Chertanovo Chertanovo Moscow 3:00 PM Fakel Voronezh Fakel Voronezh
  Spartak 2 Spartak 2 Moscow 3:00 PM Veles Moskow Veles Moskow
  Orenburg FK Orenburg 4:00 PM Akron Togliatti Akron Togliatti
  Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 4:00 PM Shinnik Yaroslavl Shinnik
  Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 5:00 PM Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
  Irtysh Omsk Irtysh Omsk 5:30 PM Krylya Sovetov Samara KS Samara
  Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 6:00 PM FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
  Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 6:00 PM Alania Vladikavkaz Alania Vl.
Matchday 4 Farul 1920 FC Farul Constanta 1920 11:00 AM SCM Gloria Buzau Gloria Buzau
  CSM Resita CSM Resita 11:00 AM ASU Politehnica Timisoara ASU Poli
  Concordia Concordia Chiajna 11:00 AM Pandurii Targu Jiu Pandurii
  Ripensia Ripensia Timisoara 11:00 AM Aerostar Bacau Aerostar
  Mioveni CS Mioveni 11:00 AM FC Metaloglobus Bucharest Metaloglobus
  CSM Slatina CSM Slatina 11:00 AM ACS Fotbal Comuna Recea Comuna Recea
  Rapid 1923 FC Rapid 1923 2:30 PM AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele AFC Turris
Matchday 7 Biolog Biolog Novokubansk 2:00 PM Anzhi Makhachkala Anzhi
  Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 5:00 PM Kuban Krasnodar Kuban
  Kvant Obninsk Kvant Obninsk - Salyut Belgorod Salyut Belgorod
Matchday 4 TOP Oss TOP Oss 5:30 PM SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 1 Nacional CD Nacional 6:00 PM Boavista FC Boavista
  Sporting CP Sporting CP moved Gil Vicente FC Gil Vicente
  FC Porto FC Porto 11:00 PM SC Braga Braga
Matchday 2 Casa Pia Casa Pia AC 1:00 PM SL Benfica B Benfica B
  Mafra CD Mafra 5:30 PM Académico Viseu FC Académico Viseu
  Arouca FC Arouca 5:30 PM Leixões SC Leixões
  FC Porto B FC Porto B 7:00 PM FC Vizela Vizela
  Covilhã SC Covilhã 8:00 PM CD Cova Piedade Cova Piedade
  Sporting CP U23 Sporting CP U23 6:00 PM Estoril Praia U23 Estoril U23
  Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 10:45 PM Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
  Bandirmaspor Bandirmaspor 2:00 PM Akhisarspor Akhisarspor
  Tuzlaspor Tuzlaspor 2:00 PM Balikesirspor Balikesirspor
  Altinordu Altinordu FK 7:00 PM Bursaspor Bursaspor
Matchday 1 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 6:00 PM FC Chiasso FC Chiasso
  SC Kriens SC Kriens 6:30 PM Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
  FC Aarau FC Aarau 7:30 PM FC Wil 1900 FC Wil 1900
Matchday 8 MFK Vyskov MFK Vyskov 11:15 AM FC Velke Mezirici Velke Mezirici
  Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov 3:30 PM SK Hanacka Slavia Kromeriz HS Kromeriz
  Rosice FC Slovan Rosice 4:30 PM FC Odra Petrkovice Petrkovice
  SFK Vrchovina SFK Vrchovina 4:30 PM SK Sigma Olomouc B Olomouc B
  Uhersky Brod ČSK Uherský Brod 4:30 PM MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Matchday 4 Chrudim MFK Chrudim moved FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
  Dukla Prague FK Dukla Prag 5:30 PM FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
  Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 5:30 PM FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 3 Kolding IF Kolding IF 2:00 PM HB Köge HB Köge
  Silkeborg IF Silkeborg IF 2:30 PM Esbjerg fB Esbjerg fB
  Viborg FF Viborg FF 3:00 PM Skive IK Skive IK
Matchday 18 Vålerenga Vålerenga Fotball 7:00 PM Molde FK Molde FK
  Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 9:30 PM Mjøndalen IF Mjøndalen
Matchday 11 FK Senja FK Senja 2:00 PM IF Fløya Fløya
  Brattvag IL Brattvag IL 2:00 PM Florö SK Florö SK
  Moss FK Moss FK 5:00 PM Fredrikstad FK Fredrikstad
  Kjelsas IL Kjelsas IL 5:00 PM Kvik Halden Kvik Halden
  Sotra SK Sotra SK 3:00 PM Baerum SK Baerum SK
  Arendal Fotball Arendal Fotball 5:00 PM Notodden FK Notodden
  Vard Vard Haugesund 5:00 PM Flekkeröy IF Flöy
Matchday 6 Dubocica FK Dubocica Leskovac 5:00 PM FK Loznica FK Loznica
  Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo 5:00 PM FK Zemun FK Zemun
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 5:00 PM FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Zelez. Pancevo Zeleznicar Pancevo 5:00 PM FK Kolubara Lazarevac Kolubara
  IMT Belgrad FK IMT Belgrad 5:00 PM FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 5:00 PM FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
  Jagodina GFK Jagodina 8:00 PM FK Trayal Kruševac Trayal
Matchday 4 Widzew Lodz Widzew Lodz 1:40 PM Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz 5:30 PM Odra Opole Odra Opole
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 6:00 PM LKS Lodz LKS Lodz
  Chrobry Glogow Chrobry Glogow 7:00 PM GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
  GKS Belchatow GKS Belchatow 7:00 PM GKS Tychy GKS Tychy
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 9:00 PM Resovia Rzeszów Resovia
Matchday 7 GKS Wikielec GKS Wikielec 2:00 PM KS Kutno KS Kutno
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 2:00 PM Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
  C. Elblag Concordia Elblag 3:30 PM Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa 4:00 PM Bron Radom Bron Radom
  Jagiellonia II Jagiellonia Bialystok II 4:00 PM Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Unia Skierniewice Unia Skierniewice 5:00 PM Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Blonianka Blonianka Blonie 5:00 PM Huragan Morag Huragan Morag
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 5:00 PM Legia Warsaw II Legia II
  Legionovia Legionovia Legionowo 5:00 PM KS Wasilków KS Wasilków
Matchday 8 Unia Swarzedz Unia Swarzedz 2:00 PM Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  B. Koszalin Baltyk Koszalin 2:00 PM Pogon Szczecin II Pogon II
  Chemik Police Chemik Police 3:00 PM Flota Swinoujscie F. Swinoujscie
  Górnik Konin Górnik Konin 4:00 PM Pomorzanin Torun Pomorzanin
  GKS Przodkowo GKS Przodkowo 4:00 PM Nielba Wagrowiec Nielba
  Swit Szczecin Swit Szczecin 4:30 PM Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 5:00 PM Unia Janikowo Unia Janikowo
  Elana Torun Elana Torun 5:00 PM Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 5:00 PM Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 5:00 PM KP Starogard Gdanski KP Starogard
  Jarota Jarocin Jarota Jarocin 5:30 PM Sokol Kleczew Sokol Kleczew
Matchday 9 Polonia-Stal Polonia-Stal Swidnica 4:00 PM Rekord Bielsko-Biala Rekord B-B