For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 15, 2020

Matchday 26 USC Paloma USC Paloma Hamburg 11:45 AM HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 3:00 PM Meiendorfer SV Meiendorfer SV
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen 3:00 PM Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  TSV Sasel TSV Sasel 4:00 PM SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
  Concordia Concordia Hamburg 4:30 PM FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 4:30 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
FC Augsburg FC Augsburg 7:00 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Hannover 96 Hannover 96 2:30 PM SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 2:30 PM 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:30 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 28
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:00 PM FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 3:00 PM Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 30 West Ham West Ham United 4:00 PM Wolverhampton Wanderers Wolves
 
Spurs Tottenham Hotspur 6:30 PM Manchester United Man Utd
Matchday 28 RCD Mallorca RCD Mallorca 8:00 PM FC Barcelona FC Barcelona
  Celta de Vigo Celta de Vigo 8:00 PM Villarreal CF Villarreal
 
Real Madrid Real Madrid 8:00 PM SD Eibar SD Eibar
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 8:00 PM Deportivo Alavés Alavés
  Real Sociedad Real Sociedad 8:00 PM CA Osasuna CA Osasuna
  Granada CF Granada CF 8:00 PM Getafe CF Getafe
 
Sevilla FC Sevilla FC 8:00 PM Real Betis Balompié Real Betis
  CD Leganés CD Leganés 8:00 PM Real Valladolid CF Real Valladolid
 
Valencia Valencia CF 8:00 PM Levante UD Levante
  Athletic Athletic Bilbao 8:00 PM Atlético Madrid Atlético Madrid
 
Lazio SS Lazio 1:30 PM ACF Fiorentina Fiorentina
  Udinese Calcio Udinese Calcio 4:00 PM Atalanta BC Atalanta
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 4:00 PM Torino FC Torino
  Brescia Brescia Calcio 4:00 PM Genoa CFC Genoa
  Parma Parma Calcio 1913 7:00 PM Inter Milan Inter
 
AC Milan AC Milan 9:45 PM AS Roma AS Roma
Matchday 22 Sochi FC Sochi 1:00 PM FK Krasnodar Krasnodar
  CSKA Moscow CSKA Moscow 3:30 PM FK Ufa Ufa
  Rostov FK Rostov 6:00 PM Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 26
FC Basel FC Basel 1893 5:00 PM FC Sion FC Sion
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 5:00 PM Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
 
FC Zürich FC Zürich 5:00 PM FC Lugano FC Lugano
Matchday 27 Sparta R. Sparta Rotterdam 1:15 PM Feyenoord Rotterdam Feyenoord
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:30 PM FC Emmen FC Emmen
  VVV-Venlo VVV-Venlo 3:30 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
 
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 5:45 PM FC Groningen FC Groningen
Matchday 26
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:00 AM Caykur Rizespor C. Rizespor
 
Antalyaspor Antalyaspor 1:00 AM Sivasspor Sivasspor
 
Kasimpasa Kasimpasa 1:00 AM Göztepe Göztepe
  Denizlispor Denizlispor 1:00 AM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
  Konyaspor Konyaspor 1:00 AM Fenerbahce SK Fenerbahce
 
Kayserispor Kayserispor 1:00 AM Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Trabzonspor Trabzonspor 1:00 AM Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
  Alanyaspor Alanyaspor 1:00 AM Gaziantep FK Gaziantep FK
 
Galatasaray Galatasaray SK 1:00 AM Besiktas JK Besiktas
Matchday 25 Santa Clara CD Santa Clara 6:00 PM SC Braga Braga
  Benfica SL Benfica 6:00 PM CD Tondela Tondela
  Portimonense Portimonense SC 6:00 PM Gil Vicente FC Gil Vicente
  Boavista Boavista Porto FC 6:00 PM Moreirense FC Moreirense
  Rio Ave FC Rio Ave FC 6:00 PM FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 6:00 PM Sporting CP Sporting CP
  Famalicão FC Famalicão 6:00 PM FC Porto FC Porto
  Marítimo CS Marítimo 6:00 PM Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
  Desportivo Aves Desportivo Aves 6:00 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 31 Rangers Rangers FC 2:00 PM Celtic FC Celtic
  Livingston FC Livingston FC 5:00 PM Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 30 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 7:00 PM Royal Excel Mouscron Mouscron
  KAS Eupen KAS Eupen 7:00 PM Club Brugge KV Club Brugge
  Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 7:00 PM KAA Gent KAA Gent
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 7:00 PM Standard Liège Standard Liège
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 7:00 PM RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  Cercle Brugge Cercle Brugge 7:00 PM KV Oostende KV Oostende
  RSC Charleroi RSC Charleroi 7:00 PM KV Kortrijk KV Kortrijk
  KRC Genk KRC Genk 7:00 PM KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 25 RFC Lüttich RFC Lüttich 4:00 PM URSL Visé URSL Visé
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne 4:00 PM Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  KSCT Menen KSCT Menen 4:00 PM KFC VW Hamme VW Hamme
  FC Gullegem FC Gullegem 4:00 PM KRC Gent KRC Gent
  Merelbeke KFC Merelbeke 4:00 PM KVK Westhoek KVK Westhoek
  Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 4:00 PM RC Hades RC Hades
  KFC Duffel KFC Duffel 4:00 PM Berchem Sport Berchem Sport
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC 4:00 PM KVK Tienen Tienen
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 4:00 PM SK Londerzeel SK Londerzeel
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 4:00 PM Bocholt VV Bocholt VV
  Randers FC Randers FC 1:00 PM Hobro IK Hobro IK
  Silkeborg IF Silkeborg IF 3:00 PM FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  FC Midtjylland FC Midtjylland 3:00 PM AC Horsens AC Horsens
  Lyngby BK Lyngby BK 3:00 PM FC Copenhagen FC Copenhagen
  Aarhus GF Aarhus GF 7:00 PM Odense Boldklub Odense BK
Matchday 18 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 4:00 PM FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  Differdange 03 FC Differdange 03 4:00 PM FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 4:00 PM Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 4:00 PM FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  F91 Dudelange F91 Dudelange 4:00 PM US Hostert US Hostert
  CS Fola Esch CS Fola Esch 4:00 PM Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 5:00 PM Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 23 TV Aiglsbach TV Aiglsbach 1:00 AM BSC Woffenbach BSC Woffenbach
Matchday 24 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 4:00 PM SV Schwaig SV Schwaig
  1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 4:00 PM SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 4:00 PM SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  TuS Röllbach TuS Röllbach 4:00 PM SV Friesen SV Friesen
  TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 4:00 PM Alemannia Haibach Alem. Haibach
  ASV Rimpar ASV Rimpar 4:00 PM TG Höchberg TG Höchberg
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 4:00 PM FC Coburg FC Coburg
Matchday 20 Ottersberg TSV Ottersberg 4:00 PM VfL Lüneburg VfL Lüneburg
  Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 4:00 PM MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
  VfL Westercelle VfL Westercelle 4:00 PM SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
  TSV Gellersen TSV Gellersen 4:00 PM FC Verden 04 FC Verden 04
  E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 4:00 PM VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 24 FV Bischmisheim FV Bischmisheim 4:00 PM SV Mettlach SV Mettlach
  FSV Jägersburg FSV Jägersburg 4:00 PM FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
  1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 4:00 PM VfL Primstal VfL Primstal
  Halberg Brebach SC Halberg Brebach 4:00 PM SpVgg Quierschied Quierschied
  SF Köllerbach SF Köllerbach 4:00 PM Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
  FV Eppelborn FV Eppelborn 4:00 PM SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
  Auersmacher SV Auersmacher 4:00 PM FC 08 Homburg II FC Homburg II
  RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 4:00 PM TuS Herrensohr TuS Herrensohr
  FV Schwalbach FV Schwalbach 4:00 PM VfB Dillingen VfB Dillingen
Matchday 20 Braunschweig II Eintracht Braunschweig II 4:00 PM SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
  Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 4:00 PM SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
  SC Hainberg SC Hainberg 4:00 PM SV Lengede SV Lengede
  TSV Lamme TSV Germania Lamme 4:00 PM SVG Göttingen SVG Göttingen
  KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 4:00 PM Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
  Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 4:00 PM TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
  MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 4:00 PM SC Gitter SC Gitter
  Petershütte TuSpo Petershütte 4:00 PM Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
  FC Eldagsen FC Eldagsen 4:00 PM 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
  TuS Sulingen TuS Sulingen 4:00 PM TSV Godshorn TSV Godshorn
  SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 4:00 PM TSV Pattensen TSV Pattensen
  TSV Burgdorf TSV Burgdorf 4:00 PM SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 4:00 PM Heeßeler SV Heeßeler SV
  OSV Hannover OSV Hannover 4:00 PM STK Eilvese STK Eilvese
  VfL Bückeburg VfL Bückeburg 4:00 PM TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 24 Meerbusch II TSV Meerbusch II 4:00 PM SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 4:00 PM SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
  SV Sonsbeck SV Sonsbeck 4:00 PM VSF Amern VSF Amern
  ASV Süchteln ASV Süchteln 4:00 PM DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
  SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 4:00 PM VfR Fischeln VfR Fischeln
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 4:00 PM SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  VfL Rhede VfL Rhede 4:00 PM DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  Holzheimer SG Holzheimer SG 4:30 PM PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  SV Bevern SV Bevern 4:00 PM FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
  Wildeshausen VfL Wildeshausen 4:00 PM TV Dinklage TV Dinklage
  BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 4:00 PM GW Mühlen GW Mühlen
  SC Melle 03 SC Melle 03 4:00 PM SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
  GW Firrel GW Firrel 4:00 PM SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
  BV Essen BV Essen 4:00 PM BV Cloppenburg BV Cloppenburg
  Germania Leer Germania Leer 4:00 PM SV Union Lohne SV Union Lohne
  VfL Oythe VfL Oythe 4:00 PM VfR Voxtrup VfR Voxtrup
Matchday 19 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 4:00 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 4:00 PM SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 18 Teistungen FC Wacker Teistungen 3:30 PM 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 22 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 1:00 AM Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
  TSV Wieblingen TSV Wieblingen 1:00 AM VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
  Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 1:00 AM FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
  FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 1:00 AM FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
  TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 1:00 AM VfB Eppingen VfB Eppingen
  Fort. Kirchfeld FV Fortuna Kirchfeld 1:00 AM SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
Matchday 24 RSV Weyer RSV Weyer 4:00 PM SV Bauerbach SV Bauerbach
  G. Schwanheim Germania Schwanheim 4:00 PM FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  FV Breidenbach FV Breidenbach 4:00 PM SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  Langenaubach SSV Langenaubach 4:00 PM FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
  FC Cleeberg FC Cleeberg 4:00 PM Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  FC Gießen II FC Gießen II 4:00 PM VfB Marburg VfB Marburg
  SF/BG Marburg SF/BG Marburg 4:00 PM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn 4:00 PM FC Ederbergland FC Ederbergland
  Melsunger FV Melsunger FV 4:00 PM SG Bad Soden SG Bad Soden
  SG Johannesberg SG Johannesberg 4:00 PM SSV Sand SSV Sand
  SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 4:00 PM SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  FC Körle FC Körle 4:00 PM SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 4:00 PM OSC Vellmar OSC Vellmar
  Sandershausen TSG Sandershausen 4:00 PM SG Ehrenberg SG Ehrenberg
  Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 3:00 PM Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 4:00 PM FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
  TS Ober-Roden TS Ober-Roden 4:00 PM SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
  Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 4:00 PM 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 4:00 PM SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 4:00 PM Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
  RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 4:00 PM VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 4:00 PM JSK Rodgau JSK Rodgau
Matchday 21 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 4:00 PM FC Basara Mainz Basara Mainz
  Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 4:00 PM FC Speyer 09 FC Speyer 09
  Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 4:00 PM TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
  Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 4:00 PM SV Steinwenden SV Steinwenden
  TuS Marienborn TuS Marienborn 4:00 PM SV Rülzheim SV Rülzheim
  Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 4:00 PM SG Rieschweiler SG Rieschweiler
  SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 4:00 PM FK Pirmasens II FK Pirmasens II
  SV Morlautern SV Morlautern 4:00 PM TuS Rüssingen TuS Rüssingen
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden 4:00 PM Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 4:00 PM TuS Tengern TuS Tengern
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 4:00 PM 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  SV Spexard SV Spexard 4:00 PM SC Herford SC Herford
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz 4:00 PM VfL Theesen VfL Theesen
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup 4:00 PM SC Roland Beckum SC Roland
  Delbrücker SC Delbrücker SC 4:00 PM Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
Group A CA Banfield Club Atlético Banfield 1:00 AM Club Atlético Independiente Independiente
  Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 1:00 AM Club Atlético Unión CA Unión
  Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 1:00 AM Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 1:00 AM Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
  Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 1:00 AM Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
  Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 1:00 AM Club Atlético Patronato CA Patronato
Group B Racing Club Racing Club 1:00 AM Club Atlético Rosario Central CA Rosario
  CA Colón Club Atlético Colón 1:00 AM Defensa y Justicia Defensa
  CA Talleres Club Atlético Talleres 1:00 AM Club Atlético River Plate River Plate
  CA Tucumán Club Atlético Tucumán 1:00 AM Club Atlético Huracán Huracán
  Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 1:00 AM Club Atlético Aldosivi Aldosivi
  Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:00 AM Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 3 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 1:00 AM Colorado Rapids Colorado
  Atlanta United Atlanta United FC 1:00 AM Sporting Kansas City Kansas
  Philadelphia Philadelphia Union 1:30 AM San Jose Earthquakes Quakes
  Orlando City SC Orlando City SC 1:30 AM Chicago Fire FC Chicago Fire
  Houston Houston Dynamo 2:30 AM Seattle Sounders FC Sounders FC
  Revolution New England Revolution 7:30 PM Portland Timbers Timbers
Matchday 2 FC Imabari FC Imabari 6:00 AM Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
  Kagoshima Utd. Kagoshima United 6:00 AM Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  Fukushima Utd. Fukushima United 6:00 AM Kataller Toyama Kataller Toyama
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 6:00 AM Gainare Tottori Gainare Tottori
  SC Sagamihara SC Sagamihara 6:00 AM FC Gifu FC Gifu
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 7:00 AM Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
  FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 7:00 AM azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 4 Tochigi SC Tochigi SC 7:00 AM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 1 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 6:00 AM Veertien Mie Veertien Mie
  FC Osaka FC Osaka 6:00 AM Honda Lock Honda Lock
  Honda FC Honda FC 6:00 AM ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 6:00 AM Verspah Oita Verspah Oita
  Sony Sendai Sony Sendai 6:00 AM Matsue City Matsue City
  Suzuka PntGttrs Suzuka Point Getters 6:00 AM MIO Biwako Shiga MIO Biwako
  Musashino City Tokyo Musashino City 6:00 AM Kochi United Kochi Utd.
  Nara Club Nara Club 6:00 AM Iwaki FC Iwaki FC
Matchday 23 Wellington P. Wellington Phoenix 7:00 AM Melbourne Victory Melbourne
  Adelaide United Adelaide United 9:00 AM Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 3 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 7:00 AM Busan IPark Busan IPark
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 9:00 AM Sangju Sangmu Sangju Sangmu
  Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 9:00 AM Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 21 NK Dekani NK Dekani 4:00 PM NK Fuzinar NK Fuzinar
  NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 4:00 PM NK Roltek Dob NK Dob
  ND Gorica ND Gorica 4:00 PM Vitanest Bilje NK Bilje
  NK Dravograd NK Dravograd 4:00 PM NK Radomlje NK Radomlje
  NK Brda NK Brda 4:00 PM NK Krsko NK Krsko
  Beltinci ND Beltinci 4:00 PM FC Koper FC Koper
  NK Krka NK Krka 4:00 PM NK Rogaska NK Rogaska
  NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 4:00 PM NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 3 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 6:00 AM Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  FC Anyang FC Anyang 8:00 AM Chungnam Asan Chungnam Asan
Matchday 20 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 11:30 AM SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 38 Cardiff Cardiff City 5:00 PM Leeds United Leeds
Matchday 16 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 4:00 PM FC Mamer 32 FC Mamer 32
  US Rumelange US Rumelange 4:00 PM Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  Mondercange FC Mondercange 4:00 PM Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Hesperange Swift Hesperange 4:00 PM FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster 5:00 PM FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel 5:00 PM UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 5:00 PM FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Matchday 10 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 1:00 AM Rakhine United FC Rakhine Utd.
  Shan Utd. Shan United FC 1:00 AM Southern Myanmar FC S. Myanmar FC
  Hantharwady U. Hantharwady United FC 1:00 AM Zwekapin United FC Zwekapin Utd.
Semi-Finals Hilal Al-Hilal Riyadh 5:40 PM Abha Club Abha
  Ahli Al-Ahli Jeddah 7:45 PM Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 3 Hougang Utd. Hougang United FC 11:30 AM Geylang International FC Geylang
  Tampines Rovers Tampines Rovers FC 11:30 AM Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
Matchday 31 Renate AC Renate 1:00 AM AC Monza Monza
  Giana Erminio AS Giana Erminio 1:00 AM SS Arezzo Arezzo
  Pistoiese US Pistoiese 1921 1:00 AM Novara Calcio 1908 Novara
  Lecco Calcio Lecco 1912 1:00 AM Como 1907 Como
  Olbia Olbia Calcio 1905 1:00 AM US Pianese Pianese
  Pontedera US Città di Pontedera 1:00 AM AC Gozzano Gozzano
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 1:00 AM Aurora Pro Patria Pro Patria
  Pergolettese US Pergolettese 1932 1:00 AM Juventus U23 Juventus U23
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:00 AM Robur Siena Siena
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:00 AM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Cesena Cesena FC 1:00 AM Ravenna FC Ravenna
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 1:00 AM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Feralpisalò Feralpisalò 1:00 AM FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Fermana Fermana FC 1:00 AM Rimini FC Rimini
  Carpi Carpi FC 1909 1:00 AM Imolese Calcio 1919 Imolese
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 1:00 AM US Sambenedettese Sambenedettese
  Reggio Audace Reggio Audace FC 1:00 AM Modena FC 2018 Modena
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 1:00 AM FC Südtirol Südtirol
  Padova Calcio Padova 1:00 AM Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 1:00 AM US Triestina Triestina
  Ternana Ternana Calcio 1:00 AM US Vibonese Vibonese
  Rieti FC Rieti 1:00 AM Cavese 1919 Cavese
  Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:00 AM AS Viterbese Castrense Viterbese
  Reggina Reggina 1914 1:00 AM US Avellino 1912 Avellino
  Potenza Potenza Calcio 1:00 AM SS Monopoli 1966 Monopoli
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 1:00 AM AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Paganese Paganese Calcio 1926 1:00 AM AZ Picerno Picerno
  Bari SSC Bari 1:00 AM Calcio Catania Catania
  Casertana Casertana FC 1:00 AM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Rende Rende Calcio 1968 1:00 AM US Catanzaro Catanzaro
Matchday 28 Sariyer Sariyer 1:00 AM Hacettepe Spor Hacettepe
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 1:00 AM Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
  Samsunspor Samsunspor 1:00 AM Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Sanliurfaspor Sanliurfaspor 1:00 AM Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  1922 Konya 1922 Konyaspor 1:00 AM Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
  Pendikspor Pendikspor 1:00 AM Kirklarelispor Kirklarelispor
  Gümüshanespor Gümüshanespor 1:00 AM Inegölspor Inegölspor
  BAK FK Baskent Akademi FK 1:00 AM Amed SK Amed SK
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 12:00 PM Corum Futbol Kulübü Corum FK
  BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 1:00 AM Bandirmaspor Bandirmaspor
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 1:00 AM Eyüpspor Eyüpspor
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor 1:00 AM Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 1:00 AM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Van Spor FK Van Spor FK 1:00 AM Sakaryaspor Sakaryaspor
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 1:00 AM Tuzlaspor Tuzlaspor
  Ankara Demir Ankara Demirspor 1:00 AM Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
  Usak Spor AS Usak Spor AS 1:00 AM Elazigspor Elazigspor
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 1:00 AM GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Matchday 32 Málaga CF Málaga CF 12:00 PM SD Huesca SD Huesca
  Elche CF Elche CF 12:00 PM Extremadura UD Extremadura
  Real Oviedo Real Oviedo 12:00 PM SD Ponferradina Ponferradina
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 12:00 PM CD Tenerife CD Tenerife
  Racing Racing Santander 12:00 PM CD Lugo CD Lugo
  Albacete Albacete Balompié 12:00 PM UD Almería UD Almería
  UD Las Palmas UD Las Palmas 12:00 PM Girona FC Girona
  Real Zaragoza Real Zaragoza 12:00 PM AD Alcorcón Alcorcón
  Cádiz CF Cádiz CF 12:00 PM Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  CD Mirandés CD Mirandés 12:00 PM CD Numancia CD Numancia
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 12:00 PM Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 19 Anzhi Anzhi Makhachkala 1:00 AM Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
Matchday 25 Varzim Varzim SC 1:00 AM CD Nacional Nacional
  FC Porto B FC Porto B 1:00 AM Académico Viseu FC Académico Viseu
  Casa Pia Casa Pia AC 1:00 AM Leixões SC Leixões
  Farense SC Farense 1:00 AM CD Cova Piedade Cova Piedade
  Feirense CD Feirense 1:00 AM FC Penafiel Penafiel
  Oliveirense UD Oliveirense 1:00 AM UD Vilafranquense Vilafranquense
  Benfica B SL Benfica B 1:00 AM Académica Coimbra Coimbra
  Estoril Estoril Praia 1:00 AM GD Chaves Chaves
  Covilhã SC Covilhã 1:00 AM CD Mafra Mafra
Matchday 28 Karagümrük Fatih Karagümrük 12:30 PM Altay SK Altay SK
  Hatayspor Hatayspor 12:30 PM Ümraniyespor Ümraniyespor
  Akhisarspor Akhisarspor 12:30 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Bursaspor Bursaspor 12:30 PM Boluspor Boluspor
  Eskisehirspor Eskisehirspor 12:30 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
  Altinordu Altinordu FK 12:30 PM Balikesirspor Balikesirspor
  Adanaspor Adanaspor 12:30 PM Keciörengücü Keciörengücü
  Osmanlispor Osmanlispor FK 12:30 PM Giresunspor Giresunspor
  Menemen Spor Menemen Spor 12:30 PM Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 26 FC Wil 1900 FC Wil 1900 3:30 PM FC Winterthur FC Winterthur
  FC Vaduz FC Vaduz 4:00 PM SC Kriens SC Kriens
Matchday 21 HB Köge HB Köge 3:00 PM Hvidovre IF Hvidovre IF
  Nyköbing FC Nyköbing FC 3:00 PM FC Roskilde FC Roskilde
  Vejle BK Vejle Boldklub 4:00 PM Naestved Boldklub Naestved BK
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF 4:00 PM FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 7 HJK U19 HJK Helsinki U19 1:00 PM FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
  Ilves U19 Ilves Tampere U19 2:00 PM FC Espoo U19 FC Espoo U19
  Jazz U19 FC Jazz U19 3:30 PM FC Haka U19 FC Haka U19
  PK-35 U19 Pallokerho-35 U19 7:30 PM MPS/Atletico Malmi U19 MPS U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 9:00 PM FC Inter Turku U19 FC Inter U19
Matchday 19 Pogon II Pogon Szczecin II 12:00 PM Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
Matchday 23 GKS Katowice GKS Katowice 2:05 PM Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 29 UD Ibiza UD Ibiza 1:00 AM Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:00 AM UD Melilla UD Melilla
  Sporting B Sporting de Gijón B 1:00 AM Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:00 AM Las Rozas CF Las Rozas CF
  Racing Ferrol Racing Ferrol 1:00 AM Real Madrid Castilla RM Castilla
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 1:00 AM Marino Luanco Marino Luanco
  Coruxo FC Coruxo FC 1:00 AM Getafe CF B Getafe CF B
  UP Langreo UP Langreo 1:00 AM Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
  Inter de Madrid Internacional de Madrid 1:00 AM Atlético Baleares Atl. Baleares
  Pontevedra Pontevedra CF 1:00 AM Celta Vigo B Celta Vigo B
Matchday 28 Catalcaspor Catalcaspor 1:00 AM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 1:00 AM Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Yomra Spor Yomra Spor 1:00 AM Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Manisaspor Manisaspor 1:00 AM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Serik Belediye Serik Belediyespor 1:00 AM Düzce Spor Düzce Spor
  Kizilcabölük Kizilcabölükspor 1:00 AM Erzin Spor Erzin Spor
  Tokatspor Tokatspor 1:00 AM Ci Group Buca Ci Group Buca
  Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 1:00 AM Cankaya FK Cankaya FK
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 1:00 AM Silivrispor Silivrispor
Matchday 29 CD Tudelano CD Tudelano 1:00 AM CD Izarra CD Izarra
  Haro Deportivo Haro Deportivo 1:00 AM Deportivo Alavés B Depor. Alavés B
  Valladolid B Real Valladolid B 1:00 AM Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  SD Amorebieta SD Amorebieta 1:00 AM Burgos CF Burgos CF
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 1:00 AM Barakaldo CF Barakaldo CF
  Arenas Club Arenas Club 1:00 AM Unionistas CF Unionistas CF
  Real Unión Real Unión Club 1:00 AM UD Logroñés UD Logroñés
  CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 1:00 AM CD Guijuelo CD Guijuelo
  Salamanca CF Salamanca CF UDS 1:00 AM SD Leioa SD Leioa
  Calahorra CD Calahorra 1:00 AM Real Sociedad B Real Sociedad B
Matchday 28 Turgutluspor Turgutluspor 1:00 AM Belediye Derince Spor Bld Derince
  Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 1:00 AM Erbaaspor Erbaaspor
  Cizre Spor Cizre Spor 1:00 AM Ofspor Ofspor
  Kocaelispor Kocaelispor 1:00 AM 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
  Fethiyespor Fethiyespor 1:00 AM Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Erokspor Esenler Erokspor 1:00 AM Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Payasspor Payasspor 1:00 AM Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 1:00 AM Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 29 Orihuela CF Orihuela CF 1:00 AM CD Ebro CD Ebro
  SD Ejea SD Ejea 1:00 AM CF La Nucía CF La Nucía
  AE Prat AE Prat 1:00 AM Valencia Mestalla Valencia B
  Villarreal CF B Villarreal CF B 1:00 AM CD Castellón CD Castellón
  CE Sabadell CE Sabadell 1:00 AM FC Barcelona B FC Barcelona B
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 1:00 AM UE Olot UE Olot
  Atl. Levante Atlético Levante UD 1:00 AM Lleida Esportiu Lleida Esportiu
  Hércules CF Hércules CF 1:00 AM UE Cornellà UE Cornellà
  UE Llagostera UE Llagostera 1:00 AM FC Andorra FC Andorra
  CF Badalona CF Badalona 1:00 AM RCD Espanyol B RCD Espanyol B
Matchday 28 Darica GB Darica Genclerbirligi 1:00 AM Somaspor Somaspor
  Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 1:00 AM Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:00 AM Batman Petrolspor Batman Petrol
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 1:00 AM 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Modafen Spor Modafen Spor 1:00 AM Muglaspor Muglaspor
  Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 1:00 AM Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 1:00 AM Gölcükspor Gölcükspor
  Pazarspor Pazarspor 1:00 AM Altindag Belediye Spor Altindag Bld
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor Futbol Kulübü 12:00 PM Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 29 Sanluqueño Atlético Sanluqueño 1:00 AM Real Murcia CF Real Murcia
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 1:00 AM Villarrubia CF Villarrubia CF
  UCAM Murcia UCAM Murcia CF 1:00 AM Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  Marbella FC Marbella FC 1:00 AM Recreativo Granada Recre Granada
  CP Villarrobledo CP Villarrobledo 1:00 AM Cádiz CF B Cádiz B
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 1:00 AM Algeciras CF Algeciras CF
  Mérida AD Mérida AD 1:00 AM CD Badajoz CD Badajoz
  CD Don Benito CD Don Benito 1:00 AM Yeclano Deportivo Yeclano
  San Fernando CD San Fernando CD 1:00 AM Córdoba CF Córdoba CF
  FC Cartagena FC Cartagena 1:00 AM Recreativo Huelva Recr. Huelva
Matchday 24 Türkgücü Münch. Türkgücü München 3:00 PM FV Illertissen FV Illertissen
Matchday 26 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 3:00 PM Altona 93 Altona 93
  Holst. Kiel II Holstein Kiel II 3:00 PM SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
  VfB Oldenburg VfB Oldenburg 4:00 PM SV Werder Bremen II W. Bremen II
  HSC Hannover Hannoverscher SC 4:00 PM Hannover 96 II Hannover 96 II
  G. Halberstadt Germania Halberstadt 2:30 PM FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  Hertha BSC II Hertha BSC II 2:30 PM BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 29
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 3:00 PM Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
Matchday 20 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 5:00 PM FC Zürich U21 FC Zürich U21
  AC Bellinzona AC Bellinzona 5:00 PM SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
  FC Sion U21 FC Sion U21 5:00 PM FC Köniz FC Köniz
  FC Bavois FC Bavois 5:00 PM FC Münsingen FC Münsingen
Matchday 17 Team Vaud U21 Team Vaud U21 4:00 PM CS Chênois CS Chênois
Matchday 18 Slagelse Slagelse B&I 2:00 PM Hellerup IK Hellerup IK
  Ringköbing IF Ringköbing IF 3:00 PM Akademisk Boldklub Akademisk BK
Matchday 17 SR Delémont SR Delémont 3:30 PM FC Solothurn FC Solothurn
  FC Langenthal FC Langenthal 4:00 PM SC Buochs SC Buochs
  FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne 4:00 PM FC Bassecourt FC Bassecourt
  GC Zürich U21 Grasshopper Club Zürich U21 5:00 PM SV Muttenz SV Muttenz
  FC Kosova FC Kosova 4:30 PM FC Thalwil FC Thalwil
Matchday 24 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 4:00 PM SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
  1860 München II TSV 1860 München II 3:00 PM FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
  Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 3:00 PM Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
  Regensburg II SSV Jahn Regensburg II 5:00 PM TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
Matchday 18 FC Düren 1.FC Düren 4:00 PM FC Hürth FC Hürth
  Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 4:00 PM SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  FC Hennef 05 FC Hennef 05 4:00 PM SV Eilendorf SV Eilendorf
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 4:15 PM Viktoria 08 Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf 4:15 PM SV Breinig SV Breinig
  FC Pesch FC Pesch 4:30 PM Spvg. Frechen 20 Frechen 20
  VfL Vichttal VfL Vichttal 4:30 PM Siegburger SV 04 Siegburger SV
  SV Deutz 05 SV Deutz 05 4:30 PM SC Fortuna Köln II Fortuna Köln II
Matchday 24 SC Velbert SC Velbert 4:00 PM TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  SC Union Nettetal SC Union Nettetal 4:00 PM SF Baumberg SF Baumberg
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 4:00 PM TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  SW Essen Schwarz-Weiß Essen 4:00 PM Cronenberger SC Cronenberger SC
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 4:00 PM SF Niederwenigern Niederwenigern
  FC Kray FC Kray 4:00 PM SV Straelen SV Straelen
  1.FC Kleve 1.FC Kleve 4:00 PM TVD Velbert TVD Velbert
  VfB Hilden VfB 03 Hilden 4:00 PM SSVg Velbert 02 Velbert 02
  1.FC Monheim 1.FC Monheim 4:30 PM SpVg Schonnebeck Schonnebeck
Matchday 20 Ein. Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt 3:00 PM FC Grimma FC Grimma
  FCO Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 3:00 PM FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
  FC Eilenburg FC Eilenburg 3:00 PM VfL Halle 1896 VfL Halle 96
  CZ Jena II FC Carl Zeiss Jena II 3:00 PM FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
  Hohenstein-E. VfL Hohenstein-Ernstthal 3:00 PM FSV Martinroda FSV Martinroda
  1.FC Merseburg 1.FC Merseburg 3:00 PM Union Sandersdorf Sandersdorf
  VFC Plauen VFC Plauen 3:00 PM VfB 1921 Krieschow VfB Krieschow
  Inter Leipzig FC International Leipzig 3:00 PM TV Askania Bernburg Askan. Bernburg
Matchday 10 TB Uphusen TB Uphusen 1:2 MTV Eintracht Celle MTVE Celle
Matchday 26 Eintr. Northeim FC Eintracht Northeim 3:00 PM MTV Gifhorn MTV Gifhorn
  Heeslinger SC Heeslinger SC 4:00 PM VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
  Arm. Hannover Arminia Hannover 4:00 PM 1.FC Germania Egestorf/Langreder G. Egestorf/L.
  Lupo-Martini USI Lupo-Martini Wolfsburg 4:00 PM FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthl.
  MTVE Celle MTV Eintracht Celle 4:00 PM TB Uphusen TB Uphusen
  Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus 4:00 PM SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
  Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel 4:00 PM TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück
Matchday 19 FC Petrzalka FC Petrzalka 11:30 AM FC STK 1914 Samorin STK Samorin
  Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 3:30 PM MSK Zilina B Zilina B
Matchday 18 SR Donaufeld SR Donaufeld 1:00 AM SC Mannswörth Mannswörth
  WAF Brigittenau WAF Brigittenau 11:30 AM ASK Elektra ASK Elektra
Matchday 21 D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 1:00 AM Holstein Kiel U19 Holst. Kiel U19
  W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 1:00 AM Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 1:00 AM 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
  Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 1:00 AM FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
  St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 1:00 AM Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
  Hertha BSC U19 Hertha BSC U19 1:00 AM Chemnitzer FC U19 Chemnitz U19
  RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 1:00 AM Hamburger SV U19 Hamburg U19
  Bielefeld U19 Arminia Bielefeld U19 1:00 AM Wuppertaler SV U19 Wuppertal U19
  Vikt. Köln U19 FC Viktoria Köln U19 1:00 AM VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
  Schalke 04 U19 FC Schalke 04 U19 1:00 AM Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
  Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 1:00 AM Alemannia Aachen U19 Aachen U19
  Duisburg U19 MSV Duisburg U19 1:00 AM Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
  Oberhausen U19 Rot-Weiß Oberhausen U19 12:00 PM Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
  M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 12:00 PM 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19
  Karlsruhe U19 Karlsruher SC U19 1:00 AM 1.FC Kaiserslautern U19 K'lautern U19
  K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 1:00 AM TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
  Stuttgart U19 VfB Stuttgart U19 1:00 AM FC Augsburg U19 FC Augsburg U19
  Gr. Fürth U19 SpVgg Greuther Fürth U19 1:00 AM FC Bayern Munich U19 FC Bayern U19
  SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 1:00 AM SSV Ulm 1846 U19 SSV Ulm U19
  Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 1:00 AM 1.FC Heidenheim 1846 U19 Heidenheim U19
  Frankfurt U19 Eintracht Frankfurt U19 12:00 PM 1.FSV Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
Matchday 22 Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 12:00 PM SV Werder Bremen U17 W. Bremen U17
  Braunschw. U17 Eintracht Braunschweig U17 1:00 PM Hannover 96 U17 Hannover 96 U17
  Wolfsburg U17 VfL Wolfsburg U17 2:00 PM 1.FC Union Berlin U17 U. Berlin U17
  B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 12:00 PM SG Unterrath U17 Unterrath U17
  Wuppertal U17 Wuppertaler SV U17 12:00 PM Fortuna Düsseldorf U17 Düsseldorf U17
  Lippstadt U17 SV Lippstadt 08 U17 2:00 PM FC Hennef 05 U17 FC Hennef U17
  M'gladbach U17 Borussia Mönchengladbach U17 2:00 PM VfL Bochum U17 VfL Bochum U17
  Pr. Münster U17 Preußen Münster U17 3:00 PM Alemannia Aachen U17 Aachen U17
  Mainz 05 U17 1.FSV Mainz 05 U17 12:00 PM FC Augsburg U17 FC Augsburg U17
  U'haching U17 SpVgg Unterhaching U17 12:00 PM Eintracht Frankfurt U17 Frankfurt U17
  Nürnberg U17 1.FC Nürnberg U17 2:00 PM FC Bayern Munich U17 FC Bayern U17
  Stuttgart U17 VfB Stuttgart U17 3:00 PM SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
  Karlsruhe U17 Karlsruher SC U17 4:30 PM SpVgg Greuther Fürth U17 Gr. Fürth U17
Matchday 14 FC Genolier FC Genolier-Begnins 4:00 PM FC Conthey FC Conthey
  Thun U21 FC Thun U21 3:30 PM FC Colombier FC Colombier
  FC Piamont FC Piamont 3:30 PM Neuchâtel Xamax FCS U21 Xamax FCS U21
  Sarraz-Eclépens FC La Sarraz-Eclépens 4:00 PM FC Farvagny/Ogoz FC Farvagny
  CS Romontois CS Romontois 4:00 PM FC La Tour/Le Pâquier FC La Tour
  FC Spiez FC Spiez 11:15 AM FC Bubendorf FC Bubendorf
  FC Köniz II FC Köniz II 3:30 PM FC Tavannes/Tramelan FC Tavannes
Matchday 16 FC Aegeri FC Aegeri 3:30 PM FC Emmenbrücke FC Emmenbrücke
  AS Novazzano AS Novazzano 1968 4:00 PM FC Kickers Luzern Kickers Luzern
Matchday 14 FC Olten FC Olten 3:00 PM FC Blue Stars Zürich Blue Stars ZH
  FC Muri FC Muri 3:30 PM FC Einsiedeln FC Einsiedeln
  FC Wettingen FC Wettingen 3:30 PM FC Lachen/Altendorf FC Lachen
  FC Widnau FC Widnau 2:30 PM FC Bazenheid FC Bazenheid
  FC Lugano U21