For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 14, 2020

Matchday 26
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 4:30 PM Hertha BSC Hertha BSC
 
1. FC Köln 1. FC Köln 4:30 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 4:30 PM FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
RB Leipzig RB Leipzig 4:30 PM SC Freiburg SC Freiburg
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 7:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
 
VfL Bochum VfL Bochum 2:00 PM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 2:00 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:00 PM SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 2:00 PM Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 28
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 3:00 PM FC Bayern Munich II FC Bayern II
 
SV Meppen SV Meppen 3:00 PM Würzburger Kickers Würzb. Kickers
 
Preußen Münster Preußen Münster 3:00 PM Hallescher FC Hallescher FC
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 3:00 PM 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 3:00 PM FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 3:00 PM MSV Duisburg MSV Duisburg
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 3:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 30
Everton Everton FC 5:00 PM Liverpool FC Liverpool
  West Ham West Ham United 5:00 PM Wolverhampton Wanderers Wolves
  Brighton Brighton & Hove Albion 5:00 PM Arsenal FC Arsenal
 
Man City Manchester City 5:00 PM Burnley FC Burnley
  Aston Villa Aston Villa 5:00 PM Chelsea FC Chelsea
  Newcastle Newcastle United 5:00 PM Sheffield United Sheffield Utd.
  Watford Watford FC 5:00 PM Leicester City Leicester
  Bournemouth AFC Bournemouth 5:00 PM Crystal Palace Crystal Palace
 
Spurs Tottenham Hotspur 5:00 PM Manchester United Man Utd
 
Norwich Norwich City 5:00 PM Southampton FC Southampton
Matchday 28 Sassuolo US Sassuolo 4:00 PM Hellas Verona Hellas Verona
 
SSC Napoli SSC Napoli 7:00 PM SPAL SPAL
  Sampdoria UC Sampdoria 9:45 PM Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 29 Montpellier HSC Montpellier 9:00 PM Olympique Marseille Marseille
  Paris SG Paris Saint-Germain 9:00 PM OGC Nice OGC Nice
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 9:00 PM LOSC Lille LOSC Lille
  Olympique Lyon Olympique Lyon 9:00 PM Stade Reims Reims
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 9:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
  FC Nantes FC Nantes 9:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  Monaco AS Monaco 9:00 PM AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  SC Amiens SC Amiens 9:00 PM SCO Angers SCO Angers
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 9:00 PM FCO Dijon Dijon
  Toulouse FC Toulouse 9:00 PM FC Metz FC Metz
Matchday 22 Orenburg FK Orenburg 1:00 PM Spartak Moscow Spartak Moscow
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 3:30 PM Ural Yekaterinburg Ural
  Arsenal Tula Arsenal Tula 6:00 PM Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 26
FC Luzern FC Luzern 8:00 PM Servette FC Servette FC
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 8:00 PM FC Thun FC Thun
Matchday 27 Willem II Willem II Tilburg 7:30 PM SC Heerenveen Heerenveen
 
Ajax Ajax Amsterdam 8:45 PM FC Twente Enschede FC Twente
  FC Utrecht FC Utrecht 8:45 PM Vitesse Arnhem Vitesse
  PEC Zwolle PEC Zwolle 9:45 PM Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 26 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 3:00 PM Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 3:00 PM Göztepe U19 Göztepe U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 3:00 PM Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 3:00 PM Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 3:00 PM Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 3:00 PM Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 3:00 PM Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 3:00 PM Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 3:00 PM Boluspor U19 Boluspor U19
Matchday 31 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 5:00 PM St. Mirren FC St. Mirren
  Ross County Ross County FC 5:00 PM Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  Hibernian FC Hibernian FC 5:00 PM St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 25 FCV Dender EH FCV Dender EH 9:00 PM KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
  SK Deinze KMSK Deinze 9:00 PM Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  RWDM RWD Molenbeek (2015) 9:00 PM KVV Thes Sport Thes Sport
  UR La Louvière UR La Louvière Centre 9:00 PM KSK Heist KSK Heist
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 9:00 PM FC Rupel Boom Rupel Boom
  RFC Seraing RFC Seraing 9:00 PM AFC Tubize AFC Tubize
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 9:00 PM KFC Dessel Sport Dessel Sport
  Zwevezele SKV Zwevezele 8:30 PM SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
  KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 8:30 PM FC Knokke FC Knokke
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 9:00 PM KSK Ronse KSK Ronse
  KSV Temse KSV Temse 9:00 PM KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV 9:00 PM Diegem Sport Diegem Sport
  ASV Geel AS Verbroedering Geel 9:00 PM KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 27 FK TSC FK TSC Backa Topola 1:00 AM FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
  Partizan FK Partizan Belgrade 1:00 AM FK Mladost Lucani Mladost
  Radnik FK Radnik Surdulica 1:00 AM FK Proleter Novi Sad Proleter
  Indjija FK Indjija 1:00 AM FK Spartak Subotica Spartak
  Rad FK Rad 1:00 AM Red Star Belgrade Red Star
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 1:00 AM FK Cukaricki Cukaricki
  Napredak FK Napredak Krusevac 1:00 AM FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  Macva FK Macva Sabac 1:00 AM FK Vozdovac Vozdovac
  LKS Lodz LKS Lodz 1:00 AM Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:00 AM Arka Gdynia Arka Gdynia
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 1:00 AM Rakow Czestochowa Rakow
  Piast Gliwice Piast Gliwice 1:00 AM Wisla Kraków Wisla Kraków
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:00 AM Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Cracovia Cracovia 1:00 AM Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Wisla Plock Wisla Plock 1:00 AM Korona Kielce Korona Kielce
  Lech Poznan Lech Poznan 1:00 AM Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 28 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 6:00 PM NK Domzale NK Domzale
  NK Triglav NK Triglav Kranj 6:00 PM NK Maribor NK Maribor
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 6:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NS Mura NS Mura 6:00 PM NK Celje NK Celje
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 6:00 PM NK Bravo NK Bravo
Matchday 25 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 6:00 PM Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Újpest FC Újpest FC 6:00 PM Paksi FC Paksi FC
  Honvéd Budapest Honvéd FC 6:00 PM Kisvárda FC Kisvárda
  Ferencváros Ferencvárosi TC 6:00 PM Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Debrecen Debreceni VSC 6:00 PM Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 8:30 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 22 TSV Bogen TSV Bogen 4:00 PM SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
Matchday 24 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 3:00 PM SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 4:00 PM TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 4:00 PM ASV Vach ASV Vach
  Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 4:00 PM TSV Buch (Bay.) TSV Buch
  FSV Stadeln FSV Stadeln 5:00 PM Kickers Selb Kickers Selb
  TSV Kornburg TSV Kornburg 5:00 PM FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 5:00 PM SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 3:00 PM FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  Frohnlach VfL Frohnlach 4:00 PM SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  Schwebenried DJK Schwebenried 5:00 PM SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 5:00 PM 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:00 PM VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 3:00 PM FC Töging FC Töging
  SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 3:00 PM SpVgg Landshut SpVgg Landshut
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 3:00 PM ASV Dachau ASV Dachau
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 4:00 PM 1.FC Passau 1.FC Passau
  SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 4:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  TSV Grünwald TSV Grünwald 5:00 PM FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 20 SV Emmendorf SV Emmendorf 5:00 PM Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
  TuS Harsefeld TuS Harsefeld 5:00 PM VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
  Rotenburger SV Rotenburger SV 5:00 PM SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
  SV Bavenstedt SV Bavenstedt 4:00 PM TSV Barsinghausen Barsinghausen
Matchday 19 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 2:30 PM FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 4:00 PM Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 4:00 PM FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 4:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 4:00 PM Budissa Bautzen Budissa Bautzen
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 4:00 PM SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 18 Schott Jena SV Schott Jena 2:00 PM Eintracht Sondershausen Sondershausen
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 2:30 PM SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal 3:00 PM SV Ehrenhain SV Ehrenhain
  FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 3:00 PM SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 3:00 PM SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 3:00 PM TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 3:00 PM SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 22 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 1:00 AM SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
  SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 1:00 AM SV Spielberg SV Spielberg
  ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 1:00 AM VfR Mannheim VfR Mannheim
Matchday 3 NYCFC New York City FC 6:30 PM FC Dallas FC Dallas
  Inter Miami CF Inter Miami CF 8:30 PM Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Toronto FC Toronto FC 10:00 PM Nashville SC Nashville SC
  Columbus Crew Columbus Crew SC 11:00 PM Real Salt Lake City Salt Lake
  Cincinnati FC Cincinnati 11:30 PM D.C. United D.C. United
Matchday 23 Sydney FC Sydney FC 8:00 AM Perth Glory Perth Glory
  Melbourne City Melbourne City FC 10:30 AM Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 3 Pohang Steelers Pohang Steelers 7:00 AM FC Seoul FC Seoul
  Incheon Utd. Incheon United 9:00 AM Daegu FC Daegu FC
  Gwangju FC Gwangju FC 9:00 AM Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 29 Stranraer Stranraer FC 5:00 PM Clyde FC Clyde FC
  Dumbarton FC Dumbarton FC 5:00 PM Falkirk FC Falkirk FC
  East Fife East Fife FC 5:00 PM Montrose FC Montrose
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 5:00 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
  Peterhead FC Peterhead FC 5:00 PM Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 25 Hoek HSV Hoek 3:30 PM Almere City FC U21 Almere City U21
  Odin '59 Odin '59 Heemskerk 3:30 PM VVOG Harderwijk VVOG
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 3:30 PM Harkemase Boys Harkemase Boys
  SteDoCo VV SteDoCo 3:30 PM VV Ter Leede Ter Leede
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs 3:30 PM VV DOVO Veenendaal DOVO
  ONS Sneek ONS Sneek 4:00 PM Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  FC Lisse FC Lisse 7:00 PM VV Goes VV Goes
  VVSB VVSB Noordwijkerhout 7:00 PM Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Matchday 38 Blackburn Blackburn Rovers 5:00 PM Bristol City Bristol City
  Fulham Fulham FC 5:00 PM Brentford FC Brentford
  Hull City Hull City 5:00 PM Charlton Athletic Charlton
 
West Brom West Bromwich Albion 5:00 PM Birmingham City Birmingham
  Reading Reading FC 5:00 PM Stoke City Stoke City
  Huddersfield Huddersfield Town 5:00 PM Wigan Athletic Wigan
  Millwall Millwall FC 5:00 PM Derby County Derby
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 5:00 PM Nottingham Forest Nottm Forest
 
QPR Queens Park Rangers 5:00 PM Barnsley FC Barnsley FC
  Luton Luton Town 5:00 PM Preston North End Preston NE
  Middlesbrough Middlesbrough FC 5:00 PM Swansea City Swansea
Matchday 29 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 5:00 PM Cove Rangers FC Cove Rangers
  Edinburgh City Edinburgh City FC 5:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Elgin City Elgin City FC 5:00 PM Brechin City FC Brechin City
  Stirling Stirling Albion FC 5:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
  Albion Rovers Albion Rovers FC 5:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
Matchday 10 Yadanarbon FC Yadanarbon FC 1:00 AM FC ISPE FC ISPE
  Magwe FC Magwe FC 1:00 AM Yangon United FC Yangon Utd.
Matchday 38 Rotherham Rotherham United 5:00 PM Southend United Southend United
  Burton Albion Burton Albion 5:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
  Bolton Bolton Wanderers 5:00 PM Peterborough United Peterborough
  Portsmouth Portsmouth FC 5:00 PM Accrington Stanley Accrington
  Blackpool Blackpool FC 5:00 PM Sunderland AFC Sunderland
  Gillingham FC Gillingham FC 5:00 PM Fleetwood Town Fleetwood
  Coventry Coventry City 5:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
  Oxford United Oxford United 5:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 5:00 PM Lincoln City Lincoln City
  Doncaster Doncaster Rovers 5:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Bristol Rovers Bristol Rovers 5:00 PM Ipswich Town Ipswich
  Exeter City Exeter City 5:00 PM Salford City Salford
  Morecambe FC Morecambe FC 5:00 PM Plymouth Argyle Plymouth
  Forest Green Forest Green Rovers 5:00 PM Northampton Town Northampt. Town
  Oldham Athletic Oldham Athletic 5:00 PM Swindon Town Swindon Town
  Bradford Bradford City 5:00 PM Leyton Orient Leyton Orient
  Grimsby Town Grimsby Town 5:00 PM Carlisle United Carlisle United
  Port Vale Port Vale FC 5:00 PM Crawley Town Crawley Town
  Cambridge Utd. Cambridge United 5:00 PM Cheltenham Town Cheltenham
  Macclesfield Macclesfield Town 5:00 PM Walsall FC Walsall
  Stevenage Stevenage FC 5:00 PM Newport County Newport County
  Colchester Utd. Colchester United 5:00 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Mansfield Town Mansfield Town 5:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 39 Maidenhead Utd. Maidenhead United 5:00 PM Stockport County Stockport
  Yeovil Town Yeovil Town 5:00 PM Barnet FC Barnet
  Dover Athletic Dover Athletic 5:00 PM Chesterfield FC Chesterfield FC
  Halifax Town FC Halifax Town 5:00 PM Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
  Woking FC Woking FC 5:00 PM Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Barrow Barrow AFC 5:00 PM Wrexham AFC Wrexham
  Sutton Utd Sutton United 5:00 PM Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Bromley Bromley FC 5:00 PM Chorley FC Chorley FC
  Notts County Notts County 5:00 PM Eastleigh FC Eastleigh FC
  Boreham Wood Boreham Wood FC 5:00 PM Torquay United FC Torquay United
  Solihull Moors Solihull Moors 5:00 PM Harrogate Town Harrogate Town
  Fylde AFC Fylde 5:00 PM Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 32 Institute FC Institute FC 5:00 PM Cliftonville FC Cliftonville
  Linfield Linfield FC 5:00 PM Larne FC Larne FC
  Coleraine Coleraine FC 5:00 PM Dungannon Swifts Dungannon
  Warrenpoint Warrenpoint Town FC 5:00 PM Ballymena United Ballymena
  Crusaders Crusaders FC 5:00 PM Glentoran FC Glentoran
  Glenavon Glenavon FC 5:00 PM Carrick Rangers Carrick Rangers
  Loughgall Loughgall FC 1:00 AM PSNI FC PSNI FC
  Queen's Uni Queen's University 1:00 AM Ballinamallard United Ballinamallard
  Dergview Dergview FC 1:00 AM Knockbreda FC Knockbreda FC
  Dundela FC Dundela FC 5:00 PM Portadown FC Portadown
  Newry City Newry City AFC 5:00 PM Ards FC Ards FC
  Ballyclare Ballyclare Comrades FC 5:00 PM Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 17 Armagh City FC Armagh City FC 1:00 AM Moyola Park AFC Moyola Park
  Tobermore Tobermore United FC 1:00 AM Portstewart FC Portstewart FC
  Bangor Bangor FC 1:00 AM Limavady United Limavady United
  Lisburn FC Lisburn Distillery FC 1:00 AM Dollingstown FC Dollingstown FC
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 1:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Newington YC Newington YC 1:00 AM Banbridge Town Banbridge
Matchday 29 Crotone FC Crotone 1:00 AM Chievo Verona Chievo Verona
  Ascoli Ascoli Calcio 1:00 AM AC Perugia Calcio Perugia
  AS Livorno AS Livorno 1:00 AM AS Cittadella Cittadella
  Salernitana US Salernitana 1919 1:00 AM AC Pisa 1909 AC Pisa
  Spezia Calcio Spezia Calcio 1:00 AM FC Empoli FC Empoli
  Pordenone Pordenone Calcio 1:00 AM Venezia FC Venezia
  Trapani Trapani Calcio 1:00 AM Frosinone Calcio Frosinone
  Cosenza Cosenza Calcio 1:00 AM Virtus Entella Virtus Entella
  Cremonese US Cremonese 1:00 AM Benevento Calcio Benevento
  Pescara Delfino Pescara 1936 1:00 AM SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 19 SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 1:00 AM FK Makhachkala Makhachkala
  Biolog Biolog Novokubansk 1:00 AM Dinamo Stavropol Stavropol
  Alania Vl. Alania Vladikavkaz 1:00 AM FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  Urozhay Urozhay Krasnodar 1:00 AM Inter Cherkessk I. Cherkessk
  Spartak Nalchik Spartak Nalchik 1:00 AM Volgar Astrakhan Volgar
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 1:00 AM Spartak Vladikavkaz Spartak V.
  Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 1:00 AM Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 29 Dundee FC Dundee FC 5:00 PM Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Morton Greenock Morton FC 5:00 PM Dundee United FC Dundee United
  Partick Thistle Partick Thistle FC 5:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Arbroath Arbroath FC 5:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 26 FC Chiasso FC Chiasso 6:00 PM FC Aarau FC Aarau
  Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 6:00 PM FC Schaffhausen FC Schaffhausen
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 4:00 PM Graficar Belgrad Graficar
  Backa OFK Backa 4:00 PM FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Smederevo FK Smederevo 4:00 PM FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 4:00 PM FK Zemun Zemun
  Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 4:00 PM OFK Zarkovo Zarkovo
  Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 4:00 PM FK Novi Pazar Novi Pazar
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 4:00 PM FK Trayal Kruševac Trayal
  Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 4:00 PM FK Kolubara Lazarevac Kolubara
Matchday 7 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 2:30 PM Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
  Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 3:00 PM IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
  SJK U19 SJK Seinäjoki U19 3:00 PM Turun Palloseura U19 TPS U19
  Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 3:15 PM Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 6:10 PM Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
Matchday 23 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 1:00 AM Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
  Radomiak Radomiak Radom 1:00 AM Odra Opole Odra Opole
  Miedz Legnica Miedz Legnica 1:00 AM Stal Mielec Stal Mielec
  GKS Belchatow GKS Belchatow 1:00 AM Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:00 AM Wigry Suwalki Wigry Suwalki
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1:00 AM Chrobry Glogow Chrobry Glogow
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 1:00 AM Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  GKS Tychy GKS Tychy 1:00 AM Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:00 AM Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 19 Jarota Jarocin Jarota Jarocin 1:00 AM Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 1:00 AM Górnik Konin Górnik Konin
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg 1:00 AM KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 1:00 AM Baltyk Koszalin B. Koszalin
  Grom N.S. Grom Nowy Staw 1:00 AM KP Starogard Gdanski KP Starogard
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew 1:00 AM Swit Szczecin Swit Szczecin
  Nielba Nielba Wagrowiec 1:00 AM Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Chemik Police Chemik Police 1:00 AM Unia Janikowo Unia Janikowo
  Pogon II Pogon Szczecin II 1:00 AM Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  Polonia Bytom Polonia Bytom 4:30 PM Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
  Lubin II Zaglebie Lubin II 4:30 PM LZS Starowice Dolne LZS Starowice
  ROW Rybnik ROW 1964 Rybnik 4:30 PM MKS Kluczbork MKS Kluczbork
  Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 4:30 PM Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Ruch Zd. Ruch Zdzieszowice 4:30 PM Gornik Zabrze II Gornik II
  Ruch Chorzow Ruch Chorzow 4:30 PM Rekord Bielsko-Biala Bielsko-Biala
  Stal Brzeg Stal Brzeg 4:30 PM Piast Zmigrod Piast Zmigrod
  Zielona Gora Lechia Zielona Góra 4:30 PM Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
  M. Legnica II Miedz Legnica II 4:30 PM Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
Matchday 20 Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 1:00 AM Wisloka Debica Wisloka Debica
  Chelmianka Chelmianka Chelm 1:00 AM Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 1:00 AM KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 1:00 AM Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
  Avia Swidnik Avia Swidnik 1:00 AM Stal Krasnik Stal Krasnik
  Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 1:00 AM Korona Kielce II Korona Kielce II
  Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 1:00 AM Motor Lublin Motor Lublin
  Wisla Sand. Wisla Sandomierz 1:00 AM Hutnik Krakow Hutnik Krakow
  NKP Podhale Podhale Nowy Targ 3:00 PM Hetman Zamosc Hetman Zamosc
Matchday 28 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 1:00 AM ETO FC Győr ETO FC Győr
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 1:00 AM Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Haladás Szombathelyi Haladás 1:00 AM Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  MTK Budapest MTK Budapest 1:00 AM Vasas FC Vasas FC
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 1:00 AM Soroksár SC Soroksár
  Vác Vác FC 1:00 AM Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  BFC Siófok BFC Siófok 1:00 AM Dorogi FC Dorog
  Budafoki MTE Budafoki MTE 1:00 AM Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
  Szeged Szeged-Csanád - GA 1:00 AM Budaörsi SC Budaörs
Matchday 23 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 1:00 AM Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  Elana Torun Elana Torun 1:00 AM Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Resovia Resovia Rzeszów 1:00 AM Blekitni Stargard Blekitni
  Gornik Polk. Gornik Polkowice 1:00 AM Legionovia Legionowo Legionovia
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 1:00 AM Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  Lech Poznan II Lech Poznan II 1:00 AM Garbarnia Krakow Garbarnia
  GKS Katowice GKS Katowice 1:00 AM Gornik Leczna Gornik Leczna
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 1:00 AM Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Widzew Lodz Widzew Lodz 1:00 AM Skra Czestochowa Skra Czesto.
Matchday 18 Gurten Union Gurten 4:00 PM TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
  Sturm Graz II SK Sturm Graz II 4:00 PM Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
  St. Anna/Aigen USV St. Anna/Aigen 8:00 PM SV Ried II SV Ried II
Matchday 24 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 3:00 PM 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 3:00 PM FC Memmingen FC Memmingen
  Türkgücü Münch. Türkgücü München 3:00 PM FV Illertissen FV Illertissen
  W. Burghausen SV Wacker Burghausen 3:00 PM VfR Garching VfR Garching
  VfB Eichstätt VfB Eichstätt 3:00 PM FC Augsburg II FC Augsburg II
  TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 3:00 PM SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
  Aubstadt TSV Aubstadt 3:00 PM TSV Buchbach TSV Buchbach
  Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 3:00 PM SV Schalding-Heining SV Schalding
  SV Heimstetten SV Heimstetten 3:00 PM TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
Matchday 26 Hamburger SV II Hamburger SV II 2:00 PM TSV Havelse TSV Havelse
  Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 2:00 PM SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
  SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 2:30 PM VfB Lübeck VfB Lübeck
  Heider SV Heider SV 3:00 PM Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
  BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 4:00 PM Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Matchday 24 FC Gießen FC Gießen 3:00 PM TSG Balingen TSG Balingen
  Bahlinger SC Bahlinger SC 3:00 PM FK Pirmasens FK Pirmasens
  SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 3:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  K. Offenbach Kickers Offenbach 3:00 PM FC 08 Homburg FC 08 Homburg
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 3:00 PM TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
  Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 3:00 PM 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  SC Freiburg II SC Freiburg II 3:00 PM TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
  Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 3:00 PM FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
 
VfR Aalen VfR Aalen 3:00 PM TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Matchday 29 SF Lotte Sportfreunde Lotte 3:00 PM Bonner SC Bonner SC
  VfB Homberg VfB Homberg 3:00 PM SV Rödinghausen SV Rödinghausen
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 3:00 PM SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 3:00 PM 1.FC Köln II 1.FC Köln II
  B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 3:00 PM SC Verl SC Verl
  RW Essen Rot-Weiss Essen 3:00 PM FC Schalke 04 II Schalke 04 II
  TuS Haltern TuS Haltern 3:00 PM Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
Matchday 19 Wiener Linien Team Wiener Linien 5:00 PM SV Leobendorf Leobendorf
Matchday 20 FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 4:00 PM FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
  SC Brühl SG SC Brühl SG 5:00 PM Etoile Carouge FC Etoile Carouge
  SC Cham SC Cham 5:00 PM FC Breitenrain FC Breitenrain
  Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 6:30 PM FC Black Stars Basel FC Black Stars
Matchday 1 SAK 1914 Salzburger AK 1914 1:00 AM FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
  Dornbirner SV Dornbirner SV 1:00 AM VfB Hohenems Hohenems
  SV Wörgl SV Wörgl 1:00 AM SC Schwaz Schwaz
Matchday 17 Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds 5:00 PM FC Naters Oberwallis FC Naters
  US Terre Sainte US Terre Sainte 5:30 PM FC Bulle FC Bulle
  Martigny-Sports FC Martigny-Sports 5:30 PM BSC Young Boys U21 BSC YB U21
  Azzurri LS FC Azzurri LS 90 6:00 PM Olympique de Genève FC Olymp. Genève
  Lancy FC Lancy FC 6:30 PM FC Echallens Région FC Echallens
  Meyrin FC Meyrin FC 7:00 PM FC Vevey United Vevey United
Matchday 18 Vanlöse IF Vanlöse IF 2:00 PM FA 2000 FA 2000
  Vejgaard B Vejgaard B 2:00 PM Thisted FC Thisted FC
  Aarhus Fremad Aarhus Fremad 3:00 PM Naesby Boldklub Naesby BK
  BK Frem BK Frem 3:00 PM Skovshoved IF Skovshoved
  Middelfart Middelfart Boldklub 3:00 PM Dalum IF Dalum IF
  Hilleröd F Hilleröd Fodbold 3:00 PM Holbaek B&I Holbaek B&I
  Jammerbugt FC Jammerbugt FC 3:00 PM Brabrand IF Brabrand IF
  FC Sydvest FC Sydvest 05 3:00 PM VSK Aarhus VSK Aarhus
  B93 Boldklubben af 1893 4:00 PM FC Helsingör FC Helsingör
  Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 4:00 PM Avarta Avarta
Matchday 17 FC Wohlen FC Wohlen 5:00 PM FC Luzern U21 Luzern U21
  FC Baden FC Baden 5:00 PM FC Schötz FC Schötz
  Zug 94 Zug 94 5:00 PM SC Goldau SC Goldau
  St. Gallen U21 FC St. Gallen 1879 U21 4:00 PM FC Tuggen FC Tuggen
  FC Linth 04 FC Linth 04 4:00 PM SV Höngg SV Höngg
  Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren 4:00 PM FC Wettswil-Bonstetten FC Wettswil
  Winterthur U21 FC Winterthur U21 5:00 PM FC Paradiso FC Paradiso
  FC Dietikon FC Dietikon 5:00 PM FC Red Star Zürich Red Star ZH
  FC Gossau FC Gossau 5:00 PM FC Paradiso FC Paradiso
Matchday 24 Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 3:00 PM DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
  TSV Großbardorf TSV Großbardorf 3:00 PM FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
  DJK Vilzing DJK Vilzing 3:00 PM SV Seligenporten Seligenporten
  1.FC Sand 1.FC Sand 3:00 PM ATSV Erlangen ATSV Erlangen
  SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 3:00 PM ASV Cham ASV Cham
  DJK Gebenbach DJK Gebenbach 3:00 PM Viktoria Kahl Viktoria Kahl
  TSV Abtswind TSV Abtswind 4:30 PM DJK Ammerthal Ammerthal
  TSV Landsberg TSV Landsberg 3:00 PM SV Kirchanschöring Kirchansch.
  Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 3:00 PM TSV Kottern-St. Mang TSV Kottern
  SV Donaustauf SV Donaustauf 3:00 PM SV Pullach SV Pullach
  FC Pipinsried FC Pipinsried 3:00 PM SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
  1865 Dachau TSV 1865 Dachau 3:00 PM FC Deisenhofen FC Deisenhofen
  TSV Nördlingen TSV Nördlingen 4:00 PM FC Ismaning FC Ismaning
Matchday 22 FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 4:00 PM FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 4:00 PM FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
  Hassia Bingen Hassia Bingen 4:00 PM Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  Elversberg II SV 07 Elversberg II 4:00 PM SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  TuS Koblenz TuS Koblenz 4:00 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
  FC Karbach FC Karbach 4:00 PM VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
  Mechtersheim TuS Mechtersheim 4:00 PM SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 4:00 PM Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  FV Engers 07 FV Engers 07 4:00 PM SV Röchling Völklingen SV Röchling
Matchday 26 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern 5:00 PM FT Braunschweig FT Braunschweig
Matchday 19 Liptovsky Mik. Tatran Liptovsky Mikulas 3:30 PM FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
  Bardejov NFL Partizan Bardejov 3:30 PM FC Kosice FC Kosice
  Dubnica FK Dubnica nad Vahom 3:30 PM MFK Ruzomberok B Ruzomberok B
  Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica 3:30 PM MSK Puchov Puchov
  Komarno KFC Komarno 3:30 PM Slovan Bratislava B Slovan B
  MFK Skalica MFK Skalica 9:00 PM FK Poprad FK Poprad
Matchday 7 Feyenoord U19 Feyenoord U19 3:30 PM SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
  FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 3:30 PM Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
  PSV U19 PSV Eindhoven U19 3:30 PM FC Groningen U19 Groningen U19
  FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 3:30 PM AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
Matchday 8 Ajax U17 Ajax Amsterdam U17 3:30 PM FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
  Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 3:30 PM Feyenoord U17 Feyenoord U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 3:30 PM AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17
  PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17 3:30 PM PSV Eindhoven U17 PSV U17
Matchday 18 Austria XIII FV Austria XIII 4:00 PM SK Slovan HAC Slovan HAC
Matchday 14 FC Sierre FC Sierre 5:00 PM FC Saint-Maurice Saint-Maurice
  Urania Genève Urania Genève Sport 6:00 PM FC Forward-Morges FC Forward
  FC Monthey FC Monthey 6:00 PM Signal FC Bernex-Confignon Signal FC
  FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy 6:00 PM FC Amical Saint-Prex FC Saint-Prex
  Veyrier Sports FC Veyrier Sports 6:30 PM Servette FC U21 Servette U21
  Italien GE CS Italien GE 7:00 PM FC Renens FC Renens
  FC Echichens FC Echichens 5:00 PM FC Stade-Payerne Stade-Payerne
  SC Düdingen SC Düdingen 5:30 PM FC Portalban/Gletterens FC Portalban
  FC Fribourg FC Fribourg 6:00 PM Le Locle Sports Le Locle Sports
  FC Liestal FC Liestal 5:00 PM FC Moutier FC Moutier
  SC Binningen SC Binningen 5:00 PM FC Allschwil FC Allschwil
  BSC Old Boys BSC Old Boys 5:00 PM FC Lerchenfeld FC Lerchenfeld
  FC Konolfingen FC Konolfingen 6:00 PM SC Dornach SC Dornach
  FC Courgenay FC Courgenay 6:00 PM FC Cornol - La Baroche FC Cornol
Matchday 16 FC Mendrisio FC Mendrisio 5:00 PM FC Gambarogno-Contone FC Gambarogno
  FC Brunnen FC Brunnen 7:00 PM FC Sarnen FC Sarnen
  FC Willisau FC Willisau 7:00 PM FC Hergiswil FC Hergiswil
  FC Rotkreuz FC Rotkreuz 7:00 PM FC Sursee FC Sursee
Matchday 14 FC Freienbach FC Freienbach 5:30 PM FC Klingnau FC Klingnau
  FC Grenchen FC Grenchen 15 6:00 PM SC Zofingen SC Zofingen
  SC Schöftland SC Schöftland 7:00 PM FC Eagles Aarau FC Eagles Aarau
  NK Pajde NK Pajde Möhlin 7:00 PM FC Adliswil FC Adliswil
  Chur 97 Chur 97 5:00 PM FC United Zürich United Zürich
  FC Weesen FC Weesen 5:00 PM AS Calcio Kreuzlingen AS Calcio
  FC Amriswil FC Amriswil 5:30 PM FC Kreuzlingen FC Kreuzlingen
  FC Uzwil FC Uzwil 6:00 PM FC Seuzach FC Seuzach
  FC Bassersdorf FC Bassersdorf 7:00 PM FC Wil 1900 U20 FC Wil U20
Matchday 17 BSC YB U18 BSC Young Boys U18 1:00 AM Team Vaud U18 Team Vaud U18
  Team BEJUNE U18 Team BEJUNE U18 1:00 AM FCO St. Gallen/Wil U18 St. Gallen U18
  FC Sion U18 FC Sion U18 1:00 AM Grasshopper Club Zürich U18 GC Zürich U18
  Aargau U18 Team Aargau U18 1:00 AM FC Basel 1893 U18 FC Basel U18
  Team Ticino U18 Team Ticino U18 1:00 AM Servette FC U18 Servette U18
  FC Zürich U18 FC Zürich U18 1:00 AM Team FC Luzern-SC Kriens U18 Luzern U18
Matchday 18 Lech U19 Lech Poznan U19 1:00 AM Wisla Cracow U19 Wisla U19
  Pogon U19 Pogon Szczecin U19 1:00 AM Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
  Gwarek U19 Gwarek Zabrze U19 1:00 AM Lechia Gdansk U19 Lechia U19
  Escola U19 FCB Escola Varsovia U19 1:00 AM Korona Kielce U19 Korona U19
  Slask U19 Slask Wroclaw U19 1:00 AM Hutnik Cracow U19 Hutnik U19
  Cracovia U19 Cracovia Krakow U19 1:00 AM Gornik Zabrze U19 Gornik U19
  Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 1:00 AM Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
  Legia U19 Legia Warsaw U19 1:00 AM UKS SMS Lodz U19 UKS SMS U19
Matchday 1 Daugavpils BFC Daugavpils 1:00 AM FK Liepaja Liepaja
  Metta FK Metta 1:00 AM Spartaks Jurmala Spartaks
Matchday 18 Hellas Kagran Hellas Kagran 3:00 PM FV Wien Floridsdorf Wien Floridsd.
  1980 Wien FC 1980 Wien 4:00 PM L.A. Riverside L.A. Riverside
  Simmering 1. Simmeringer SC 4:00 PM SC Ostbahn XI Ostbahn XI
  Helfort SV Dinamo Helfort 15 Young Stars 6:15 PM KSV Siemens/Großfeld Siemens/Großfeld
Matchday 16 Randers FC U19 Randers FC U19 1:00 PM Esbjerg fB U19 Esbjerg fB U19
  Odense BK U19 Odense Boldklub U19 1:30 PM Lyngby BK U19 Lyngby BK U19
  Silkeborg U19 Silkeborg IF U19 2:00 PM SönderjyskE U19 SönderjyskE U19
  Aalborg BK U19 Aalborg BK U19 2:00 PM FC Copenhagen U19 Copenhagen U19
  Nordsjaell. U19 FC Nordsjaelland U19 2:00 PM Aarhus GF U19 Aarhus GF U19
  Midtjylland U19 FC Midtjylland U19 4:45 PM Vejle Boldklub U19 Vejle BK U19
Matchday 17 Naesby BK U19 Naesby Boldklub U19 1:00 PM Naestved Boldklub U19 Naestved BK U19
  HB Köge U19 HB Köge U19 1:30 PM Viborg FF U19 Viborg FF U19
  B.93 U19 Boldklubben af 1893 U19 2:00 PM FC Helsingör U19 Helsingör U19
  Hellerup IK U19 Hellerup IK U19 2:00 PM AC Horsens U19 AC Horsens U19
  Hobro IK U19 Hobro IK U19 2:00 PM Kolding IF U19 Kolding IF U19
  Akademisk U19 Akademisk Boldklub U19 3:15 PM Slagelse B&I U19 Slagelse U19
  Holbaek B&I U19 Holbaek B&I U19 4:30 PM Hvidovre IF U19 Hvidovre IF U19
Matchday 15 Bad Hofgastein SC Bad Hofgastein 4:00 PM SV Schwarzach Schwarzach
Matchday 23 Inter U19 Inter Milan Primavera 1:00 AM Sampdoria Primavera Sampdoria U19
  Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 1:00 AM Napoli Primavera Napoli U19
  Cagliari U19 Cagliari Primavera 3:30 PM Pescara Primavera Pescara U19
  Torino U19 Torino Primavera 3:30 PM Chievo Primavera Chievo U19
  Atalanta U19 Atalanta Primavera 3:30 PM Roma Primavera Roma U19
  Genoa U19 Genoa Primavera 3:30 PM Fiorentina Primavera Fiorentina U19
  Lazio U19 Lazio Primavera 3:30 PM Juventus Primavera Juventus U19
  Empoli U19 Empoli Primavera 3:30 PM Bologna Primavera Bologna U19
Matchday 21 Entella U19 Virtus Entella Primavera 1:00 AM Milan Primavera Milan U19
  Udinese U19 Udinese Primavera 1:00 AM Pordenone Primavera Pordenone U19
  Parma U19 Parma Primavera 4:00 PM SPAL Primavera SPAL U19
  Venezia U19 Venezia Primavera 4:00 PM Cremonese Primavera Cremonese U19
  Cittadella U19 Cittadella Primavera 4:00 PM Spezia Primavera Spezia U19
  Brescia U19 Brescia Primavera 4:00 PM Hellas Verona Primavera Verona U19
  Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 1:00 AM Trapani Primavera Trapani U19
  Perugia U19 Perugia Primavera 4:00 PM Livorno Primavera Livorno U19
  Benevento U19 Benevento Primavera 4:00 PM Pisa Primavera Pisa U19
  Juve Stabia U19 Juve Stabia Primavera 4:00 PM Salernitana Primavera Salernitana U19
  Lecce U19 Lecce Primavera 4:00 PM Cosenza Primavera Cosenza U19
  Frosinone U19 Frosinone Primavera 4:00 PM Crotone Primavera Crotone U19
Matchday 25 GVVV GVVV Veenendaal 4:30 PM Quick Boys Quick Boys
  Spakenburg SV Spakenburg 4:30 PM Koninklijke HFC Haarlem Koninklijke HFC
  ASWH ASWH Ambacht 4:30 PM Sparta Rotterdam U21 Sparta U21
  Noordwijk VV Noordwijk 4:30 PM VV IJsselmeervogels IJsselm.vogels
  Kozakken Boys Kozakken Boys 4:30 PM SVV Scheveningen Scheveningen
  Katwijk VV Katwijk 4:30 PM Rijnsburgse Boys Rijnsburgse B.
  AFC Amsterdam AFC Amsterdam 7:00 PM FC Volendam U21 Volendam U21
  SV TEC SV TEC Tiel 7:00 PM HHC Hardenberg HHC Hardenberg
  De Treffers De Treffers 7:00 PM Excelsior Maassluis Excelsior M
Matchday 23 Altengamme SV Altengamme 4:00 PM Rahlstedter SC Rahlstedt
Matchday 22 Rijnvogels FC Rijnvogels 1:00 AM Achilles Veen Achilles Veen
  VV Duno VV Duno Doorwerth 1:00 AM ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 1:00 AM FC 's-Gravenzande Gravenzande
  Spijkenisse VV Spijkenisse 1:00 AM DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  Smitshoek VV Smitshoek 1:00 AM