For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 13, 2020

Matchday 26 Bramfelder SV Bramfelder SV 8:00 PM Hamburger SV III HSV III
  Hamm Utd. Hamm United FC 8:30 PM TuS Dassendorf TuS Dassendorf
  SC Victoria SC Victoria Hamburg 8:30 PM FC Union Tornesch Union Tornesch
  FC Süderelbe FC Süderelbe 9:00 PM TuS Osdorf TuS Osdorf
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 9:30 PM SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 7:30 PM VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 7:30 PM Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 28
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 8:00 PM KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
Juventus Juventus FC 9:45 PM US Lecce Lecce
Matchday 22 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 6:30 PM Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 27 ADO Den Haag ADO Den Haag 9:00 PM Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 31 Motherwell FC Motherwell FC 9:45 PM Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 25 KSK Hasselt KSK Hasselt 9:30 PM Spouwen Mopertingen Mopertingen
Matchday 24 1.SC Feucht 1.SC Feucht 8:00 PM SV Mitterteich SV Mitterteich
  TSV Ampfing TSV Ampfing 8:00 PM TSV Kastl TSV Kastl
  SE Freising SC Eintracht Freising 8:00 PM SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 23 Brisbane Roar Brisbane Roar 10:30 AM Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 20
SV Ried SV Ried 1:00 AM SV Lafnitz SV Lafnitz
  Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 1:00 AM SC Austria Lustenau A. Lustenau
  SV Horn SV Horn 1:00 AM FC Liefering FC Liefering
  Juniors OÖ FC Juniors OÖ 1:00 AM FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  Young Violets Young Violets Austria Wien 1:00 AM FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
  FC Dornbirn FC Dornbirn 1:00 AM SKU Amstetten SKU Amstetten
  FAC Floridsdorfer AC 1:00 AM SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
  A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 1:00 AM SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 29 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 9:00 PM AC Ajaccio AC Ajaccio
  Valenciennes FC Valenciennes FC 9:00 PM SM Caen SM Caen
  AJ Auxerre AJ Auxerre 9:00 PM RC Lens Lens
  US Orléans US Orléans 9:00 PM Grenoble Foot 38 Grenoble
  Guingamp EA Guingamp 9:00 PM FC Chamois Niort FC Niort
  Paris FC Paris FC 9:00 PM LB Châteauroux LB Châteauroux
  FC Le Mans FC Le Mans 9:00 PM ES Troyes AC Troyes
  Rodez AF Rodez AF 9:00 PM Clermont Foot Auvergne 63 Clermont Foot
  FC Lorient FC Lorient 9:00 PM AC Le Havre AC Le Havre
  FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 9:00 PM FC Chambly FC Chambly
Matchday 26 Stade Lavallois Stade Lavallois 9:00 PM USL Dunkerque Dunkerque
  US Créteil US Créteil-Lusitanos 9:00 PM Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
  US Boulogne US Boulogne 9:00 PM Sporting-Club de Lyon Sport-Club Lyon
  Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 9:00 PM AS Béziers AS Béziers
  SO Cholet SO Cholet 9:00 PM GFC Ajaccio G. Ajaccio
  Concarneau US Concarneau 9:00 PM Sporting Club de Toulon SC Toulon
  Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne 9:00 PM US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
  US Avranches US Avranches 9:00 PM Red Star FC Red Star FC
  FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 9:00 PM Pau FC Pau FC
Matchday 30 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 9:00 PM NAC Breda NAC Breda
 
Roda JC Roda JC Kerkrade 9:00 PM SC Telstar Telstar
  FC Dordrecht FC Dordrecht 9:00 PM AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
  TOP Oss TOP Oss 9:00 PM FC Den Bosch FC Den Bosch
  MVV Maastricht MVV Maastricht 9:00 PM FC Eindhoven FC Eindhoven
  Almere City Almere City FC 9:00 PM FC Utrecht U21 Utrecht U21
  De Graafschap De Graafschap Doetinchem 9:00 PM Helmond Sport Helmond Sport
 
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 9:00 PM FC Volendam FC Volendam
Matchday 29 Queen o. t. S. Queen of the South FC 9:05 PM Ayr United FC Ayr United
Matchday 26
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 9:00 PM FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Matchday 21 Viborg FF Viborg FF 7:00 PM Skive IK Skive IK
  Fremad Amager BK Fremad Amager 8:00 PM Kolding IF Kolding IF
Matchday 18 Allerheiligen SV Allerheiligen 8:00 PM FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
  Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 8:00 PM SC Weiz SC Weiz
  ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 8:00 PM ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
  SC Kalsdorf SC Kalsdorf 8:00 PM WSC Hertha Wels Hertha Wels
  FC Wels FC Wels 8:00 PM Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 19 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 8:00 PM Wiener Sport-Club Wiener SC
  Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 8:00 PM SK Rapid Wien II Rapid Wien II
  Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 8:30 PM SV Stripfing Stripfing
  Draßburg ASV Draßburg 8:30 PM FCM Traiskirchen Traiskirchen
  Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 8:30 PM SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
  Wiener Neustadt 1. Wiener Neustädter Sportclub 8:30 PM SV Mattersburg II Mattersburg II
  Mauerwerk FC Mauerwerk 8:30 PM FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
Matchday 24 Eltersdorf SC Eltersdorf 8:00 PM TSV Karlburg TSV Karlburg
Matchday 26 Kickers Emden Kickers Emden 9:00 PM VfL Oldenburg VfL Oldenburg
Matchday 18 SV Schwechat SV Schwechat 7:00 PM ASV 13 ASV 13
  Gerasdorf SV Gerasdorf/Stammersdorf 7:00 PM Favoritner AC FavAC
Matchday 16 Frauental SV Frauental 1:00 AM ASK Voitsberg Voitsberg
  ESV St. Michael ESV St. Michael 1:00 AM SC Liezen Liezen
  Lafnitz II SV Lafnitz II 1:00 AM Ilzer SV Ilz
  Gnas USV Gnas 8:00 PM Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
  FC Gamlitz FC GamlitzFC Weinland Gamlitz 8:00 PM USV Mettersdorf Mettersdorf
  Wildon SV Wildon 8:00 PM TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
  Bruck/Mur SC Bruck/Mur 8:00 PM SV Lebring Lebring
  Fürstenfeld SK Fürstenfeld 8:00 PM SV Rottenmann SV Rottenmann
Matchday 1 Valmiera Valmiera Glass ViA 1:00 AM Riga FC Riga
Matchday 15 King Faisal King Faisal FC 1:00 AM Hearts of Oak Hearts of Oak
  Elmina Sharks Elmina Sharks FC 1:00 AM Dreams FC Dreams FC
  Legon Cities FC Legon Cities FC 1:00 AM Medeama SC Medeama
  Accra Great Olympics Accra Great Olympics 1:00 AM Liberty Professionals FC Liberty Prof.
  Bechem United Bechem United FC 1:00 AM Aduana Stars FC Aduana Stars
  Inter Allies Inter Allies FC 1:00 AM Asante Kotoko SC Asante Kotoko
  Berekum Chelsea Berekum Chelsea FC 1:00 AM West African Football Academy WAFA SC
  Karela United Karela United FC 1:00 AM Ashanti Gold SC Ashanti Gold
  Eleven Wonders Eleven Wonders FC 1:00 AM Ebusua Dwarfs FC Ebusua Dwarfs
Matchday 23 Saipa FC Saipa FC 1:00 AM Sepahan FC Sepahan
  Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC 1:00 AM Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
  FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 1:00 AM Foolad FC Foolad
  Persepolis Persepolis FC 1:00 AM Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
  Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 8:00 PM FTSV Altenwerder Altenwerder
  FC Voran Ohe FC Voran Ohe 8:30 PM FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye
  Oststeinbek Oststeinbeker SV 8:30 PM VfL Lohbrügge Lohbrügge

Select date

Player birthdays

Coach birthdays