For using this site, please activate JavaScript.

Matches Jan 19, 2020

Matchday 18
Hertha BSC Hertha BSC 4:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 7:00 PM Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 23
Burnley Burnley FC 4:00 PM Leicester City Leicester
 
Liverpool Liverpool FC 6:30 PM Manchester United Man Utd
Matchday 20 RCD Mallorca RCD Mallorca 8:00 PM Valencia CF Valencia
  Real Betis Real Betis Balompié 8:00 PM Real Sociedad Real Sociedad
  CA Osasuna CA Osasuna 8:00 PM Real Valladolid CF Real Valladolid
  SD Eibar SD Eibar 8:00 PM Atlético Madrid Atlético Madrid
 
Real Madrid Real Madrid 8:00 PM Sevilla FC Sevilla FC
  CD Leganés CD Leganés 8:00 PM Getafe CF Getafe
  Villarreal Villarreal CF 8:00 PM RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  Athletic Athletic Bilbao 8:00 PM Celta de Vigo Celta de Vigo
  Levante Levante UD 8:00 PM Deportivo Alavés Alavés
 
FC Barcelona FC Barcelona 8:00 PM Granada CF Granada CF
 
Juventus Juventus FC 1:00 AM Parma Calcio 1913 Parma
 
AC Milan AC Milan 1:00 AM Udinese Calcio Udinese Calcio
  Brescia Brescia Calcio 1:00 AM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  Genoa Genoa CFC 1:00 AM AS Roma AS Roma
 
SSC Napoli SSC Napoli 1:00 AM ACF Fiorentina Fiorentina
 
Lazio SS Lazio 1:00 AM UC Sampdoria Sampdoria
  Bologna Bologna FC 1909 1:00 AM Hellas Verona Hellas Verona
  Atalanta Atalanta BC 1:00 AM SPAL SPAL
  Lecce US Lecce 1:00 AM Inter Milan Inter
  Sassuolo US Sassuolo 1:00 AM Torino FC Torino
Matchday 19
VVV-Venlo VVV-Venlo 1:15 PM PSV Eindhoven PSV Eindhoven
 
Ajax Ajax Amsterdam 3:30 PM Sparta Rotterdam Sparta R.
  FC Emmen FC Emmen 3:30 PM Heracles Almelo Heracles Almelo
  ADO Den Haag ADO Den Haag 5:45 PM RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 18 Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:00 AM Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
  Galatasaray Galatasaray SK 1:00 AM Denizlispor Denizlispor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 1:00 AM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
  Antalyaspor Antalyaspor 1:00 AM Göztepe Göztepe
  Trabzonspor Trabzonspor 1:00 AM Kasimpasa Kasimpasa
  Besiktas Besiktas JK 1:00 AM Sivasspor Sivasspor
  Alanyaspor Alanyaspor 1:00 AM Kayserispor Kayserispor
  Gaziantep FK Gaziantep FK 1:00 AM Fenerbahce SK Fenerbahce
  Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:00 AM Konyaspor Konyaspor
Matchday 22 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 5:00 PM KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 18 URSL Visé URSL Visé 4:00 PM KFC Dessel Sport Dessel Sport
  Rupel Boom FC Rupel Boom 4:00 PM KSK Heist KSK Heist
  RFC Lüttich RFC Lüttich 4:00 PM UR La Louvière Centre UR La Louvière
Matchday 15 Western Sydney Western Sydney Wanderers 1:00 AM Perth Glory Perth Glory
  Western United Western United FC 1:00 AM Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 22 Monza AC Monza 1:00 AM Como 1907 Como
  Pergolettese US Pergolettese 1932 1:00 AM Aurora Pro Patria Pro Patria
  Pianese US Pianese 1:00 AM AS Giana Erminio Giana Erminio
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 1:00 AM FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
  Lecco Calcio Lecco 1912 1:00 AM Novara Calcio 1908 Novara
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 1:00 AM Robur Siena Siena
  Renate AC Renate 1:00 AM US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Gozzano AC Gozzano 1:00 AM US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Juventus U23 Juventus U23 1:00 AM SS Arezzo Arezzo
  Olbia Olbia Calcio 1905 1:00 AM US Città di Pontedera Pontedera
  Südtirol FC Südtirol 1:00 AM Rimini FC Rimini
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 1:00 AM Carpi FC 1909 Carpi
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 1:00 AM US Triestina Triestina
  Feralpisalò Feralpisalò 1:00 AM Fermana FC Fermana
  Cesena Cesena FC 1:00 AM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Padova Calcio Padova 1:00 AM Modena FC 2018 Modena
  Sambenedettese US Sambenedettese 1:00 AM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Ravenna Ravenna FC 1:00 AM Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Imolese Imolese Calcio 1919 1:00 AM Reggio Audace FC Reggio Audace
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 1:00 AM FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Ternana Ternana Calcio 1:00 AM Rende Calcio 1968 Rende
  Vibonese US Vibonese 1:00 AM Cavese 1919 Cavese
  Bari SSC Bari 1:00 AM FC Rieti Rieti
  Catanzaro US Catanzaro 1:00 AM SS Monopoli 1966 Monopoli
  Paganese Paganese Calcio 1926 1:00 AM Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Catania Calcio Catania 1:00 AM Potenza Calcio Potenza
  Casertana Casertana FC 1:00 AM Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 1:00 AM Reggina 1914 Reggina
  Picerno AZ Picerno 1:00 AM AS Viterbese Castrense Viterbese
  Teramo Teramo Calcio 1913 1:00 AM US Avellino 1912 Avellino
Matchday 19 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 1:00 AM Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 1:00 AM Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Gümüshanespor Gümüshanespor 1:00 AM 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 1:00 AM Hacettepe Spor Hacettepe
  Amed SK Amed SK 1:00 AM Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Kirklarelispor Kirklarelispor 1:00 AM Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
  Pendikspor Pendikspor 1:00 AM Samsunspor Samsunspor
  BAK FK Baskent Akademi FK 1:00 AM Sariyer Sariyer
  Y. Corumspor Yeni Corumspor 12:00 PM Inegölspor Inegölspor
  Van Spor FK Van Spor FK 1:00 AM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 1:00 AM Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Usak Spor AS Usak Spor AS 1:00 AM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Eyüpspor Eyüpspor 1:00 AM Bandirmaspor Bandirmaspor
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:00 AM Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 1:00 AM Tuzlaspor Tuzlaspor
  Ankara Demir Ankara Demirspor 1:00 AM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Sakaryaspor Sakaryaspor 1:00 AM Elazigspor Elazigspor
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 1:00 AM Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 24 CD Mirandés CD Mirandés 12:00 PM Real Zaragoza Real Zaragoza
  CD Tenerife CD Tenerife 12:00 PM Girona FC Girona
  Elche CF Elche CF 12:00 PM AD Alcorcón Alcorcón
  CD Numancia CD Numancia 12:00 PM Sporting Gijón Sporting Gijón
  Extremadura Extremadura UD 12:00 PM UD Almería UD Almería
  Ponferradina SD Ponferradina 12:00 PM Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 12:00 PM Málaga CF Málaga CF
  Real Oviedo Real Oviedo 12:00 PM SD Huesca SD Huesca
  CD Lugo CD Lugo 12:00 PM Albacete Balompié Albacete
  Racing Racing Santander 12:00 PM UD Las Palmas UD Las Palmas
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 12:00 PM Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 22 FC Den Bosch FC Den Bosch 3:30 PM Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 18 Boluspor Boluspor 12:30 PM Osmanlispor FK Osmanlispor
  Altinordu Altinordu FK 12:30 PM Hatayspor Hatayspor
  Istanbulspor Istanbulspor 12:30 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Menemen Spor Menemen Spor 12:30 PM Giresunspor Giresunspor
  Keciörengücü Keciörengücü 12:30 PM Eskisehirspor Eskisehirspor
  Ümraniyespor Ümraniyespor 12:30 PM Altay SK Altay SK
  Adanaspor Adanaspor 12:30 PM Akhisarspor Akhisarspor
  Balikesirspor Balikesirspor 12:30 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
  Bursaspor Bursaspor 12:30 PM Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 21 Marino Luanco Marino Luanco 1:00 AM Real Madrid Castilla RM Castilla
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:00 AM UD Ibiza UD Ibiza
  Las Rozas CF Las Rozas CF 1:00 AM Getafe CF B Getafe CF B
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 1:00 AM Atlético Baleares Atl. Baleares
  UD Melilla UD Melilla 1:00 AM Celta Vigo B Celta Vigo B
  Inter de Madrid Internacional de Madrid 1:00 AM Coruxo FC Coruxo FC
  UP Langreo UP Langreo 1:00 AM Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  Pontevedra Pontevedra CF 1:00 AM Racing Ferrol Racing Ferrol
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 1:00 AM Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:00 AM Sporting de Gijón B Sporting B
Matchday 19 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 1:00 AM Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 1:00 AM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Silivrispor Silivrispor 1:00 AM Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Ci Group Buca Ci Group Buca 1:00 AM Erzin Spor Erzin Spor
  Tokatspor Tokatspor 1:00 AM Yomra Spor Yomra Spor
  Düzce Spor Düzce Spor 1:00 AM Cankaya FK Cankaya FK
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 1:00 AM Catalcaspor Catalcaspor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 1:00 AM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Yeni Orduspor Yeni Orduspor 12:00 PM Manisaspor Manisaspor
  Ofspor Ofspor 1:00 AM 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
  Bld Derince Belediye Derince Spor 1:00 AM Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Payasspor Payasspor 1:00 AM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Turgutluspor Turgutluspor 1:00 AM Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 1:00 AM Karsiyaka Karsiyaka
  Cizre Spor Cizre Spor 1:00 AM Esenler Erokspor Erokspor
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 1:00 AM Erbaaspor Erbaaspor
  Fethiyespor Fethiyespor 1:00 AM Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 21 AE Prat AE Prat 1:00 AM Orihuela CF Orihuela CF
  Villarreal CF B Villarreal CF B 1:00 AM Hércules CF Hércules CF
  CE Sabadell CE Sabadell 1:00 AM Atlético Levante UD Atl. Levante
  CF Badalona CF Badalona 1:00 AM FC Andorra FC Andorra
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 1:00 AM FC Barcelona B FC Barcelona B
  SD Ejea SD Ejea 1:00 AM UE Llagostera UE Llagostera
  CF La Nucía CF La Nucía 1:00 AM Lleida Esportiu Lleida Esportiu
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 1:00 AM CD Ebro CD Ebro
  UE Olot UE Olot 1:00 AM UE Cornellà UE Cornellà
  Valencia B Valencia Mestalla 1:00 AM CD Castellón CD Castellón
Matchday 19 Gölcükspor Gölcükspor 1:00 AM Bayrampasa Bayrampasa
  Muglaspor Muglaspor 1:00 AM Altindag Belediye Spor Altindag Bld
  Batman Petrol Batman Petrolspor 1:00 AM Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:00 AM Pazarspor Pazarspor
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 1:00 AM 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Modafen Spor Modafen Spor 1:00 AM Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 1:00 AM Somaspor Somaspor
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 1:00 AM Darica Genclerbirligi Darica GB
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 12:00 PM Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 12 Milan U18 Milan Under 18 1:00 AM Fiorentina Under 18 Fiorentina U18
  Atalanta U18 Atalanta Under 18 1:00 AM Inter Under 18 Inter U18
  Roma U18 Roma Under 18 1:00 AM Sampdoria Under 18 Sampdoria U18
  Sassuolo U18 Sassuolo Under 18 1:00 AM Torino Under 18 Torino U18
Matchday 15 Entella U17 Virtus Entella Under 17 1:00 AM Pisa Under 17 Pisa U17
  Genoa U17 Genoa Under 17 1:00 AM Juventus Under 17 Juventus U17
  Torino U17 Torino Under 17 1:00 AM Sampdoria Under 17 Sampdoria U17
  Sassuolo U17 Sassuolo Under 17 1:00 AM Lazio Under 17 Lazio U17
  Empoli U17 Empoli Under 17 1:00 AM Livorno Under 17 Livorno U17
  Fiorentina U17 Fiorentina Under 17 1:00 AM Parma Under 17 Parma U17
  Udinese U17 Udinese Under 17 1:00 AM Cremonese Under 17 Cremonese U17
  Brescia U17 Brescia Under 17 1:00 AM Inter Under 17 Inter U17
  Milan U17 Milan Under 17 1:00 AM Bologna Under 17 Bologna U17
  Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 1:00 AM Pordenone Under 17 Pordenone U17
  Cittadella U17 Cittadella Under 17 1:00 AM Cagliari Under 17 Cagliari U17
  SPAL U17 SPAL U17 1:00 AM Venezia Under 17 Venezia U17
  Hellas U17 Hellas Under 17 1:00 AM Chievo Under 17 Chievo U17
  Roma U17 Roma Under 17 1:00 AM Benevento Under 17 Benevento U17
  Salernitana U17 Salernitana Under 17 1:00 AM Trapani Under 17 Trapani U17
  Cosenza U17 Cosenza Under 17 1:00 AM Pescara Under 17 Pescara U17
  Crotone U17 Crotone Under 17 1:00 AM Juve Stabia Under 17 Juve Stabia U17
  Ascoli U17 Ascoli Under 17 1:00 AM Lecce Under 17 Lecce U17
  Perugia U17 Perugia Under 17 1:00 AM Napoli Under 17 Napoli U17
Matchday 20 Casale FBC Casale 3:30 PM FC Vado Ligure Vado
  Ligorna SC Ligorna 1922 3:30 PM US Fezzanese Fezzanese
  Prato AC Prato 3:30 PM Asdc Verbania Verbania
  Sanremese Sanremese Calcio 3:30 PM USD Lavagnese 1919 Lavagnese
  Ghiviborgo Ghivizzano Borgo a Mozzano 3:30 PM AC Bra Bra
  Real Forte USD Real Forte Querceta 3:30 PM AS Lucchese Libertas Lucchese
  Chieri ASD Chieri Calcio 3:30 PM Borgosesia Calcio Borgosesia
  Fossano Fossano Calcio 3:30 PM Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
  Savona Savona FBC 3:30 PM SC Caronnese Caronnese
Matchday 23 Ponte S.Pietro AC Ponte San Pietro 3:30 PM A.S.D. Brusaporto Brusaporto
  Villa d'Almè Villa d'Almè Valbrembana 3:30 PM ASD NibionnOggiono NibionnOggiono
  Caravaggio USD Caravaggio 3:30 PM Tritium Calcio 1908 Tritium
  Pro Sesto SSD Pro Sesto 3:30 PM Virtus Bolzano Virtus Bolzano
  Inveruno US Inveruno 3:30 PM Legnano AC Legnano
  Scanzorosciate USD Scanzorosciate 3:30 PM Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
  Levico Terme US Levico Terme 3:30 PM US Folgore Caratese Caratese
  Seregno USD 1913 Seregno Calcio 3:30 PM Dro Alto Garda Calcio Dro Alto Garda
  Milano City Milano City FC 3:30 PM USD Castellanzese 1921 Castellanzese
  Sondrio Sondrio Calcio 3:30 PM GS Arconatese Arconatese
  Campodarsego ACD Campodarsego 3:30 PM AC Este 1920 Este
  Caldiero Caldiero Terme 3:30 PM AC Vigasio Vigasio
  Legnago FC Legnago Salus 3:30 PM AC Mestre Mestre
  Chions APC Chions 3:30 PM ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca
  Cartigliano ASD Cartigliano 3:30 PM Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
  Clodiense Clodiense SSD 3:30 PM San Luigi Calcio San Luigi
  Ambrosiana GSD Ambrosiana 3:30 PM Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
  Luparense Luparense FC 3:30 PM Polisportiva Tamai Tamai
  Belluno AC Belluno 1905 3:30 PM AC Delta Porto Tolle Delta PT
  Adriese 1906 US Adriese 1906 3:30 PM Union Feltre Union Feltre
Matchday 20 Lentigione Lentigione Calcio 3:30 PM Mantova FC Mantova FC
  USD Breno USD Breno 3:30 PM Correggese Calcio 1948 Correggese
  Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto 3:30 PM Mezzolara Calcio Mezzolara
  Calvina Sport A.C. Calvina Sport 3:30 PM AC Crema 1908 Crema
  Ciliverghe Ciliverghe Mazzano 3:30 PM SCD Progresso Calcio Progresso
  Forlì Forlì FC 3:30 PM ASD Fanfulla Fanfulla
  Franciacorta Franciacorta FC 3:30 PM Sasso Marconi Zola SSD Sasso Marconi
  Sammaurese Sammaurese Calcio 3:30 PM US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
  Alfonsine Alfonsine FC 1921 3:30 PM ASD Savignanese Savignanese
  San Donato San Donato - Tavarnelle 3:30 PM Sporting Club Trestina Trestina
  Grassina ASD Grassina 3:30 PM Monterosi FC Monterosi
  Grosseto US Grosseto 1912 3:30 PM AC Tuttocuoio Tuttocuoio
  Foligno Calcio ASD Foligno Calcio 3:30 PM FC Ponsacco 1920 Ponsacco
  Pomezia Pomezia Calcio 3:30 PM Albalonga Calcio Albalonga
  Aglianese Aglianese Calcio 1923 3:30 PM Sangiovannese 1927 Sangiovannese
  Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 3:30 PM Bastia Calcio 1924 Bastia
  Gavorrano US Follonica Gavorrano 3:30 PM CS Scandicci 1908 Scandicci
  Flaminia Calcio Flaminia 3:30 PM ASD Cannara Cannara
  Chieti FC Chieti FC 1922 3:30 PM Porto Sant'Elpidio MP Porto S'Elpidio
  Sangiustese ACD Sangiustese 3:30 PM Pineto Calcio Pineto
  Atletico Fiuggi Atletico Terme di Fiuggi 3:30 PM ASD Vastese Calcio 1902 Vastese
  Vastogirardi Polisportiva Vastogirardi 3:30 PM Avezzano Calcio Avezzano
  Giulianova ASD Real Giulianova 3:30 PM Matelica Calcio Matelica
  Campobasso SSD Città di Campobasso 3:30 PM Tolentino Calcio Tolentino
  Jesina SSD Jesina Calcio 3:30 PM San Nicolò Notaresco SN Notaresco
  Cattolica SM Cattolica Calcio San Marino 3:30 PM Olympia Agnonese Agnonese
  Montegiorgio Montegiorgio Calcio 3:30 PM US Recanatese Recanatese
  Portici Portici 1906 3:30 PM Città di Anagni Calcio Anagni
  Arzachena Arzachena Costa Smeralda 3:30 PM AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
  Torres SEF Torres 1903 3:30 PM ASD Lanusei Calcio Lanusei
  Florida Team Nuova Florida 3:30 PM Sassari Latte Dolce Latte Dolce
  Trastevere Trastevere Calcio 3:30 PM Polisportiva Budoni Calcio Budoni
  Latina Calcio Latina Calcio 1932 3:30 PM Cassino Calcio 1924 Cassino
  Turris Calcio Turris Calcio 3:30 PM Ladispoli Calcio Ladispoli
  Muravera Muravera Calcio 3:30 PM ASD Tor Sapienza Tor Sapienza
  Vis Artena Vis Artena 3:30 PM FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
  Bitonto USD Bitonto Calcio 3:30 PM US Città di Fasano Fasano
  Nardò AC Nardò 3:30 PM Taranto FC 1927 Taranto
  Gelbison Gelbison Vallo della Lucania 3:30 PM FC Francavilla 1931 Francavilla
  Altamura ASD Team Altamura 3:30 PM US Agropoli 1921 Agropoli
  Fidelis Andria Fidelis Andria 3:30 PM Gladiator 1924 Gladiator
  Grumentum Grumentum 3:30 PM Audace Cerignola Cerignola
  Sorrento Sorrento 1945 3:30 PM FBC Gravina Gravina
  Brindisi Brindisi FC 3:30 PM Casarano Calcio Casarano
  Foggia Foggia Calcio 3:30 PM Nocerina 1910 Nocerina
  Biancavilla Calcio Biancavilla 1990 1:00 AM Licata Calcio Licata
  Savoia US Savoia 1908 1:00 AM Marina di Ragusa Marina Ragusa
  Giugliano FC Giugliano 1928 1:00 AM Marsala 1912 FC Marsala
  Corigliano Corigliano Calabro 1:00 AM FC Messina FC Messina
  ACR Messina ACR Messina 1:00 AM ACD San Tommaso San Tommaso
  Palmese US Palmese 3:30 PM Troina Troina
  Nola SS Nola 1925 3:30 PM Calcio Cittanovese Cittanovese
  Acireale Città di Acireale 1946 3:30 PM Castrovillari Calcio Castrovillari
  Palermo SSD Palermo 3:30 PM Roccella Roccella
Matchday 19 SuperSport Utd. SuperSport United 4:00 PM Mamelodi Sundowns FC Sundowns
  Bloemfontein Bloemfontein Celtic 4:00 PM Chippa United Chippa United
  Polokwane City Polokwane City FC 4:00 PM Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
Matchday 15 Alcides MVV Alcides 1:00 AM RKAVV Leidschendam RKAVV
  RKVV Velsen RKVV Velsen 1:00 AM HBS Craeyenhout HBS
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 1:00 AM MSC Meppel MSC Meppel
  Hollandia HVV Hollandia 1:00 AM VV Hoogeveen VV Hoogeveen
  Leonidas RKSV Leonidas 1:00 AM JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  VV Emmen VV Emmen 1:00 AM SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  Alphense Boys Alphense Boys 1:00 AM VOC Rotterdam VOC
  SDO Bussum SDO Bussum 1:00 AM KVV Quick '20 Quick '20

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Dusan Jokovic
    Age: 20 Years  Serbia
    Position: Centre-Back
    Market value: 200 K €
    Fee: End of loan
    NK Sesvete
     
    NK Lokomotiva Zagreb
  • Noah Smerdon
    Age: 19 Years  England
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Tiverton Town FC
     
    Exeter City
  • Jordan Dyer
    Age: - Years  England
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Tiverton Town FC
     
    Exeter City
  • Marko Juric
    Age: 25 Years  Croatia
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: End of loan
    NK Dugopolje
     
    NK Lokomotiva Zagreb