For using this site, please activate JavaScript.

Matches Oct 28, 2018

Matchday 14 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 1:0 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  Wedeler TSV Wedeler TSV 0:1 TuS Osdorf TuS Osdorf
  SC Condor SC Condor 2:3 SC Victoria Hamburg SC Victoria
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 1:0 FC Süderelbe FC Süderelbe
  Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 0:4 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen 2:1 Altona 93 Altona 93
  TSV Sasel TSV Sasel 6:0 VfL Pinneberg VfL Pinneberg
Matchday 9
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:1 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
RB Leipzig RB Leipzig 0:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 2:6 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 11
Union Berlin 1.FC Union Berlin 0:0 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 0:1 Holstein Kiel Holstein Kiel
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:1 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 13
1860 Munich TSV 1860 Munich 2:2 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
 
SV Meppen SV Meppen 1:2 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 10
Burnley Burnley FC 0:4 Chelsea FC Chelsea
 
Crystal Palace Crystal Palace 2:2 Arsenal FC Arsenal
 
Man Utd Manchester United 2:1 Everton FC Everton
Matchday 6 Lusitanos FC Lusitanos 0:1 UE Sant Julia Sant Julia
  FC Encamp FC Encamp 0:2 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
  FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:2 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
  UE Engordany UE Engordany 1:0 FC Ordino FC Ordino
Matchday 10 Getafe Getafe CF 2:0 Real Betis Balompié Real Betis
 
FC Barcelona FC Barcelona 5:1 Real Madrid Real Madrid
  Alavés Deportivo Alavés 2:1 Villarreal CF Villarreal
 
Sevilla FC Sevilla FC 2:1 SD Huesca SD Huesca
  Sassuolo US Sassuolo 2:2 Bologna FC 1909 Bologna
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:1 Chievo Verona Chievo Verona
  SPAL SPAL 0:3 Frosinone Calcio Frosinone
  Genoa Genoa CFC 2:2 Udinese Calcio Udinese Calcio
 
AC Milan AC Milan 3:2 UC Sampdoria Sampdoria
 
SSC Napoli SSC Napoli 1:1 AS Roma AS Roma
Matchday 11 Stade Rennais Stade Rennais FC 0:2 Stade Reims Reims
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 0:1 OGC Nice OGC Nice
  Marseille Olympique Marseille 0:2 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 12
Rapid Vienna Rapid Vienna 2:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
LASK LASK 3:3 Red Bull Salzburg RB Salzburg
  Enisey Enisey Krasnoyarsk 0:3 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 0:0 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
  CSKA Moscow CSKA Moscow 1:2 FK Krasnodar Krasnodar
  Enisey II Enisey Krasnoyarsk II 1:1 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
  CSKA Moscow II CSKA Moscow II 2:2 FK Krasnodar II Krasnodar II
  KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 1:2 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 13 D. Calarasi Dunarea Calarasi 0:0 Gaz Metan Medias Gaz Metan
  Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 1:2 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 12
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 1:2 FC Luzern FC Luzern
 
FC Lugano FC Lugano 2:1 FC Thun FC Thun
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 3:2 FC Zürich FC Zürich
Matchday 10 Vitesse Vitesse Arnhem 2:1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
 
Ajax Ajax Amsterdam 3:0 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  Willem II Willem II Tilburg 0:1 FC Utrecht FC Utrecht
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2:3 SC Heerenveen Heerenveen
  Fenerbahce U21 Fenerbahce SK U21 6:0 MKE Ankaragücü U21 Ankaragücü U21
  Y. Malatya U21 Yeni Malatyaspor U21 1:2 Galatasaray SK U21 Galatasaray U21
  Kayserispor U21 Kayserispor U21 2:1 Sivasspor U21 Sivasspor U21
  Kayserispor Kayserispor 2:0 Sivasspor Sivasspor
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 2:0 Galatasaray SK Galatasaray
  Fenerbahce Fenerbahce SK 1:3 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 8 Tondela CD Tondela 1:2 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
  Moreirense Moreirense FC 1:0 CS Marítimo Marítimo
  FC Porto FC Porto 2:0 CD Feirense Feirense
  Sporting CP Sporting CP 3:0 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 13 Chornomorets Chornomorets Odessa 0:5 Karpaty Lviv Karpaty
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 0:1 FK Lviv FK Lviv
  Vorskla Vorskla Poltava 2:1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 8 Panionios Panionios Athens 2:2 Atromitos Athen Atromitos Athen
  Panetolikos Panetolikos GFS 1:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  AEK Athens AEK Athens 4:0 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 10 RRC Hamoir RRC Hamoir 2:1 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
  RE Durbuy Royale Entente Durbuy 2:1 RAAL La Louvière La Louvière
  RUS Rebecq RUS Rebecq 4:1 RUW Ciney RUW Ciney
  UR La Louvière UR La Louvière Centre 1:1 Royal Francs Borains Francs Borains
  Waremme RS Waremmien FC 2:0 RFC Tilleur RFC Tilleur
  Solières Solières Sport 2:0 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  RFC Wallonia Walhain RFC Wallonia Walhain 1:2 RFC Meux RFC Meux
  RE Acren RE Acren-Lessines 1:2 URSL Visé URSL Visé
Matchday 12 Standard Liège Standard Liège 1:1 KRC Genk KRC Genk
  KAS Eupen KAS Eupen 2:1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 0:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  Lommel SK Lommel SK 0:1 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 9 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 2:2 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  FC Gullegem FC Gullegem 1:2 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 4:2 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
  KSCT Menen KSCT Menen 2:2 Tempo Overijse Tempo Overijse
  Diegem Sport Diegem Sport 0:1 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  KVK Westhoek KVK Westhoek 3:2 KFC Eppegem KFC Eppegem
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 4:2 KSK Ronse KSK Ronse
  KFC Duffel KFC Duffel 1:1 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
  KVV Vosselaar KVV Vosselaar 0:5 KSV Temse KSV Temse
  Mopertingen Spouwen Mopertingen 3:3 RC Hades RC Hades
  VW Hamme KFC VW Hamme 1:1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
Matchday 13 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:1 1.FC Slovácko Slovácko
  FK Jablonec FK Jablonec 0:0 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 14 Hobro IK Hobro IK 1:0 Vejle Boldklub Vejle BK
  Randers FC Randers FC 0:2 Esbjerg fB Esbjerg fB
  FC Copenhagen FC Copenhagen 4:2 Aarhus GF Aarhus GF
  Aalborg BK Aalborg BK 0:1 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 27 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 2:1 FK Haugesund Haugesund
  Kristiansund BK Kristiansund BK 3:2 Sandefjord Fotball Sandefjord
  Ranheim IL Ranheim IL 3:2 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
  Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 1:1 Stabæk Fotball Stabæk
  Odds BK Odds BK 1:0 Tromsø IL Tromsø
  SK Brann SK Brann 1:2 Rosenborg BK Rosenborg BK
  Hammarby Hammarby IF 0:0 Kalmar FF Kalmar FF
  Örebro SK Örebro SK 1:1 Djurgardens IF Djurgarden
  Norrköping IFK Norrköping 4:2 Östersunds FK Östersund
  Sirius IK Sirius 4:2 IF Brommapojkarna Brommapojkarna
Matchday 13 Macva FK Macva Sabac 0:2 Red Star Belgrade Red Star
  Mladost FK Mladost Lucani 2:1 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 12 Hajduk Split HNK Hajduk Split 1:1 HNK Rijeka HNK Rijeka
  Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 0:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 13 Korona Kielce Korona Kielce 0:1 Cracovia Kraków Cracovia Kraków
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 2:0 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  FK Etar Etar Veliko Tarnovo 3:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
  Septemvri Sofia Septemvri Sofia 1:4 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 12 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 0:1 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
Matchday 14 NK Krsko NK Krsko 2:0 NS Mura NS Mura
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 3:2 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 12 Kisvárda Kisvárda FC 2:2 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 13 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:1 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 18 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 0:1 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
  TSV Sonnefeld TSV Sonnefeld 0:3 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 16 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 4:0 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 0:2 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 3:3 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
  Schwebenried DJK Schwebenried 2:0 Alemannia Haibach Alem. Haibach
  ASV Rimpar ASV Rimpar 2:1 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Matchday 10 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 0:3 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
  SG Findorff SG Findorff 0:2 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 14 Lübecker SC Lübecker SC 99 5:1 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
  TSV Wankendorf TSV Wankendorf 1:5 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
  SV Eichede II SV Eichede II 3:1 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
  SV Schackendorf SV Schackendorf 1:2 SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
Matchday 12 TV Meckelfeld TV Meckelfeld 2:0 TSV Winsen/Luhe TSV Winsen/Luhe
  FC Verden 04 FC Verden 04 5:2 SV Emmendorf SV Emmendorf
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 1:2 Rotenburger SV Rotenburger SV
  E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 1:1 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
  MTVE Celle MTV Eintracht Celle 4:2 TSV Gellersen TSV Gellersen
  VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 0:2 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 16 FC Homburg II FC 08 Homburg II 2:1 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
  SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 0:3 SV Mettlach SV Mettlach
  Elversberg II SV 07 Elversberg II 0:0 SpVgg Quierschied Quierschied
  VfL Primstal VfL Primstal 2:3 SV Auersmacher Auersmacher
  FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl 1:2 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 10 SV Lengede SV Lengede 1:4 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 14 TSV Hillerse TSV Hillerse 0:4 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
  FT Braunschweig FT Braunschweig 3:1 SCW Göttingen SCW Göttingen
  SVG Göttingen SVG Göttingen 4:0 TSV Germania Lamme TSV Lamme
  Goslarer SC Goslarer SC 2:2 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
  Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV 2:1 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
  Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 0:6 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
  Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 5:0 SC Gitter SC Gitter
  OSV Hannover OSV Hannover 1:2 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
  TSV Burgdorf TSV Burgdorf 1:1 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
  Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 1:4 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
  SV BE Steimbke SV Brigitta-Elwerath Steimbke 1:2 MTV Almstedt MTV Almstedt
  TSV Pattensen TSV Pattensen 3:4 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
  TuS Sulingen TuS Sulingen 3:2 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 15 VfR Fischeln VfR Fischeln 1:3 ASV Süchteln ASV Süchteln
  Holzheimer SG Holzheimer SG 1:4 Rather SV Rather SV
  DSC 99 Düsseldorfer SC 99 2:2 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 6:0 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 3:2 TSV Meerbusch II Meerbusch II
  VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 1:4 TVD Velbert TVD Velbert
  VfB Solingen VfB Solingen 0:3 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 1:1 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
Matchday 13 VfL Rhede VfL Rhede 0:2 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  Niederwenigern SF Niederwenigern 0:0 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 3:1 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 0:2 FC Kray FC Kray
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 1:2 SV Scherpenberg Scherpenberg
  SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 6:1 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  Königshardt SF Königshardt 2:0 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 1:2 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  GSV Moers GSV Moers 0:2 FC Blau-Gelb Überruhr FC BG Überruhr
Matchday 12 Vorw. Nordhorn Vorwärts Nordhorn 0:2 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
  H. Friesoythe Hansa Friesoythe 2:3 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
  Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 1:4 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
  GW Mühlen GW Mühlen 5:1 SV Brake SV Brake
  Kickers Emden Kickers Emden 2:0 SC Melle 03 SC Melle 03
  GW Firrel GW Firrel 1:2 BV Essen BV Essen
Matchday 15 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 3:0 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
  SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 0:2 TuS Mayen TuS Mayen
  SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 2:5 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
  SV Morbach SV Morbach 2:0 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
  VfB Linz VfB Linz 0:7 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 9 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 0:2 SSV Markranstädt Markranstädt
  Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 2:5 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 2:2 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 10 VfL Meiningen VfL Meiningen 0:3 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 12 Frohnauer SC Frohnauer SC 2:1 BFC Preussen BFC Preussen
  Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 2:2 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
  SCC Berlin SC Charlottenburg 0:3 Berliner SC Berliner SC
  E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 2:2 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
  Berolina S. FSV Berolina Stralau 1:1 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 2:0 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
  Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 3:3 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
  Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 3:2 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 11 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 1:4 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 16 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 1:1 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  Langenaubach SSV Langenaubach 3:0 Germania Schwanheim G. Schwanheim
  FV Breidenbach FV Breidenbach 3:3 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf
  FC Dorndorf FC Dorndorf 2:0 FC Gießen II FC Gießen II
  SF/BG Marburg SF/BG Marburg 3:3 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  FSV Dörnberg FSV Dörnberg 2:2 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 1:2 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
  Sandershausen TSG Sandershausen 2:1 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege 5:0 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07
  SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 1:0 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
  RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 6:3 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
  Vatanspor BH TSV Vatanspor Bad Homburg 3:2 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
  SV Altwiedermus SV Altwiedermus 2:2 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 3:2 SV FC Sandzak Frankfurt FC Sandzak
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 1:2 Usinger TSG Usinger TSG
  Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 1:1 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 10 Haldensleber SC Haldensleber SC 5:2 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
Matchday 12 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 1:1 FC Speyer 09 FC Speyer 09
  TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 1:7 TuS Marienborn TuS Marienborn
  ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 1:2 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
  FK Pirmasens II FK Pirmasens II 2:0 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
  SV Gonsenheim SV Gonsenheim 3:1 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
  SV Steinwenden SV Steinwenden 3:1 SG RWO Alzey RWO Alzey
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 7:0 SC Hauenstein SC Hauenstein
  SV Mesum SV Mesum 5:1 SV Spexard SV Spexard
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 4:3 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden 4:2 SC Rot-Weiß Maaslingen RW Maaslingen
  Pr. Münster II Preußen Münster II 2:0 Delbrücker SC Delbrücker SC
  SC Roland SC Roland Beckum 1:1 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 2:0 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 9:0 FC Lennestadt Lennestadt
  YEG Hassel YEG Hassel 2:0 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Kirchhörder SC Kirchhörder SC 1:2 Lüner SV Lüner SV
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 3:1 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 3:0 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 0:0 TSV Marl-Hüls TSV Marl-Hüls
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 6:1 SC Neheim SC Neheim
  SV Horst 08 SV Horst-Emscher 08 5:1 BSV Schüren BSV Schüren
Matchday 31 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:0 América Futebol Clube (MG) América-MG
  Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 1:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
  Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 2:1 Esporte Clube Bahia EC Bahia
  Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 3:1 Paraná Clube Paraná
  Athletico-PR Club Athletico Paranaense 2:1 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 14 Necaxa Club Necaxa 2:2 Atlas Guadalajara Atlas
  Tigres UANL Tigres UANL 2:2 Lobos BUAP Lobos
  Chivas Deportivo Guadalajara 1:2 Monarcas Morelia Morelia
  CD Cruz Azul CD Cruz Azul 0:0 CF América América
  Club Tijuana Club Tijuana 0:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
  Toluca Deportivo Toluca 4:0 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 35 Colorado Colorado Rapids 2:1 FC Dallas FC Dallas
  Toronto FC Toronto FC 4:1 Atlanta United FC Atlanta United
  Sounders FC Seattle Sounders FC 2:1 San Jose Earthquakes Quakes
  Chicago Fire Chicago Fire 0:0 D.C. United D.C. United
  Revolution New England Revolution 1:0 Montreal Impact Montreal Impact
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC 2:1 Portland Timbers Timbers
  Kansas Sporting Kansas City 2:1 Los Angeles FC Los Angeles FC
  Columbus Crew Columbus Crew SC 3:2 Minnesota United FC Minnesota Utd.
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 2:3 Houston Dynamo Houston
  NYCFC New York City FC 3:1 Philadelphia Union Philadelphia
  NY Red Bulls New York Red Bulls 1:0 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 17 Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:0 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
  Millonarios Millonarios FC 1:1 Deportes Tolima Deportes Tolima
  Once Caldas Once Caldas 2:0 Atlético Nacional Atl. Nacional
  CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 4:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
  Junior FC Junior FC 0:0 CD América de Cali CD América
Matchday 18 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 29 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 3:1 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Fukushima Utd. Fukushima United 3:4 Gainare Tottori Gainare Tottori
  Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:2 Kataller Toyama Kataller Toyama
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:1 FC Ryukyu FC Ryukyu
  G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 2:1 SC Sagamihara SC Sagamihara
  C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 0:0 azul claro Numazu a. cl. Numazu
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 2:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 2:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 39 Albirex Niigata Albirex Niigata 2:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2:2 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  FC Gifu FC Gifu 2:0 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 0:1 Mito HollyHock Mito HollyHock
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 0:1 Yokohama FC Yokohama FC
  Oita Trinita Oita Trinita 1:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1:0 Tochigi SC Tochigi SC
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 0:0 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Omiya Ardija Omiya Ardija 1:2 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  Ehime FC Ehime FC 2:2 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 27 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 1:0 MIO Biwako Shiga MIO Biwako
  RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 0:7 FC Imabari FC Imabari
  Veertien Mie Veertien Mie 2:2 Cobaltore Onagawa Cob. Onagawa
  Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 6:3 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Verspah Oita Verspah Oita 0:2 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Matchday 13 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 2:3 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
  Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 2:0 Celaya FC Celaya
  Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 2:1 Tampico Madero Tampico Madero
  Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 3:0 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 10 KF Laçi KF Laçi 0:1 FK Kukësi FK Kukësi
  KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 0:2 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 2 Brisbane Roar Brisbane Roar 0:0 Wellington Phoenix Wellington P.
  Melbourne Melbourne Victory 2:3 Perth Glory Perth Glory
Matchday 14 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 2:3 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
  Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 2:2 FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
Matchday 11 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 2:0 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
  Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 2:2 NK Travnik U19 Travnik U19
  Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 3:2 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
Matchday 15 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 1:0 FK Sarajevo FK Sarajevo
  Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 0:1 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 17 Zulia FC Zulia FC 1:1 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
  Monagas SC Monagas SC 2:0 Portuguesa FC Portuguesa FC
  Táchira Deportivo Táchira 1:4 Mineros de Guayana Mineros
  Carabobo FC Carabobo FC 0:1 Trujillanos FC Trujillanos
  Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 3:2 Estudiantes de Mérida Estudiantes
  Atl. Venezuela Atlético Venezuela 0:1 Caracas FC Caracas FC
  Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 0:0 Deportivo Anzoátegui SC Dep. Anzoátegui
  Zamora Zamora FC 1:0 Aragua FC Aragua FC
  Deportivo Lara Deportivo Lara 2:1 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 12 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 0:0 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
Matchday 29 Riteriai FK Riteriai 0:1 Zalgiris Vilnius Zalgiris
  Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 1:1 Suduva Marijampole Suduva
  FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 6:0 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 26 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
  Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
  Gomel FK Gomel 0:1 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 6 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 3:2 FUS Rabat FUS Rabat
  Hassania Hassania d'Agadir 0:1 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
  Stade Tunisien Stade Tunisien 0:3 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
  CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 0:2 Esperance Tunis Esperance
  US Monastir US Monastir 0:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 30 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 0:1 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 13 Beltinci ND Beltinci 1:3 NK Bravo NK Bravo
  NK Brda NK Brda 0:0 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 34 Busan IPark Busan IPark FC 0:0 Ansan Greeners FC Ansan Greeners
  Gwangju FC Gwangju FC 2:1 FC Anyang FC Anyang
Matchday 1 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 0:1 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
  Incheon Utd. Incheon United FC 0:1 Daegu FC Daegu FC
  Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 2:0 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
  Ulsan Ulsan Hyundai 1:0 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
semi-finals deciders Louisville City Louisville City FC 2:0 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
  Orange County Orange County SC 1:0 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 12 Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 1:1 Carmarthen Town AFC Carmarthen
Matchday 10 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 0:3 VV Goes VV Goes
  JVC Cuijk JVC Cuijk 2:1 VV Dongen Dongen
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk 1:1 HV & CV Quick Quick DH
  USV Hercules USV Hercules 1:1 SV TEC Tiel SV TEC
  Quick '20 KVV Quick '20 1:2 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  HBS HBS Craeyenhout 1:0 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  SV Oss '20 SV Oss '20 2:4 RKVV Westlandia Westlandia
  EVV Echt EVV Echt 2:2 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 12
SV Ried SV Ried 1:0 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Semi-Finals Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 0:3 Celtic FC Celtic
  Aberdeen FC Aberdeen FC 1:0 Rangers FC Rangers
Matchday 8 Nueva Chicago Nueva Chicago 0:0 Club Almagro Almagro
  Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:0 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
  Olimpo Club Olimpo 1:1 Club Atlético Los Andes Los Andes
  CA Mitre Club Atlético Mitre 2:2 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
  Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 1:1 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Third Round FC Mamer 32 FC Mamer 32 0:1 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 9:10 on pens FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 1:0 US Hostert US Hostert
  FC Cebra 01 FC Cebra 01 0:2 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  Sporting Bertrange Sporting Bertrange 3:2 Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen Aischdall
  Kayl-Tétange Union 05 Kayl-Tétange 3:4 on pens FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Sandweiler US Sandweiler 0:6 F91 Dudelange F91 Dudelange
  Erpeldange FC 72 Erpeldange 2:6 AET FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 2:1 AET Union Titus Petange Titus Petange
  Hesperange Swift Hesperange 1:3 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 0:2 FC Atert Bissen FC Atert Bissen
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 6:7 on pens FC Differdange 03 Differdange 03
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 5:1 FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen
  US Rumelange US Rumelange 1:4 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Matchday 14 Danubio FC Danubio FC 1:1 CA Fénix CA Fénix
  CA Cerro Club Atlético Cerro 1:1 Montevideo Wanderers Wanderers
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 4:1 Atletico River Plate Montevideo River Plate
  Boston River Club Atlético Boston River 3:1 Defensor Sporting Club Defensor
  CA Atenas Club Atlético Atenas de San Carlos 2:2 Club Nacional Nacional
Matchday 34 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 4:1 JK Trans Narva JK Trans Narva
  JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 0:3 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 2 Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 2:2 Canterbury United Canterbury Utd
  Tasman United Tasman United 1:2 Hamilton Wanderers Hamilton W.
  Waitakere Utd. Waitakere United 0:3 Team Wellington Team Wellington
Matchday 9 Crotone FC Crotone 1:1 US Salernitana 1919 Salernitana
  Cuneo AC Cuneo 1905 1:0 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
  Olbia Olbia Calcio 1905 0:0 SS Arezzo Arezzo
  Lucchese AS Lucchese Libertas 3:2 Juventus U23 Juventus U23
  Albissola Albissola 2010 1:1 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:1 AC Gozzano Gozzano
  Rimini Rimini FC 0:0 FC Südtirol Südtirol
  Teramo Teramo Calcio 1913 2:1 Ravenna FC Ravenna
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 1:1 Imolese Calcio 1919 Imolese
  Pordenone Pordenone Calcio 0:1 Fermana FC Fermana
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 0:2 AC Monza Monza
  Renate AC Renate 1:3 US Triestina Triestina
  Feralpisalò Feralpisalò 2:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Giana Erminio AS Giana Erminio 0:0 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 3:2 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 27 Huachipato FC Huachipato FC 0:1 CD O'Higgins O'Higgins
  CD Palestino CD Palestino 5:1 Club Deportes Iquique CD Iquique
  CD Everton CD Everton 3:2 Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
  Audax Italiano Audax Italiano 1:1 CSD Colo Colo Colo Colo
Matchday 11 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 2:1 Real Oviedo Real Oviedo
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:1 CA Osasuna CA Osasuna
  Extremadura Extremadura UD 1:2 Albacete Balompié Albacete
  Elche CF Elche CF 2:0 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 19 Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:1 FC Sochi Sochi
  Spartak 2 Spartak 2 Moscow 1:1 Tom Tomsk Tom Tomsk
  Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:2 FK Tambov Tambov
  Khimki FK Khimki 3:2 Chertanovo Moscow Chertanovo
  Avangard Kursk Avangard Kursk 3:2 Sibir Novosibirsk Sibir
  Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 0:1 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
  Baltika Baltika Kaliningrad 1:0 Mordovia Saransk Mordovia
  Armavir FK Armavir 3:3 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
  Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:1 Luch Vladivostok Luch
  Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 0:0 FK Tyumen Tyumen
Matchday 14 Chindia CF Chindia Targoviste 4:1 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Matchday 16 Chelyabinsk FK Chelyabinsk 0:0 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
  Syzran-2003 Syzran-2003 1:0 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
  Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 0:0 FK Ufa 2 FK Ufa 2
Matchday 15 Kazanka Lokomotiv-Kazanka Moskow 3:2 FK Kolomna Kolomna
Matchday 7 Oliveirense UD Oliveirense 2:0 SC Braga B Braga B
  Arouca FC Arouca 2:2 CD Mafra Mafra
  Guimarães B Vitória Guimarães SC B 0:1 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Matchday 10 Giresunspor Giresunspor 0:0 Balikesirspor Balikesirspor
  Ümraniyespor Ümraniyespor 2:1 Adana Demirspor Adana Demirspor
  Eskisehirspor Eskisehirspor 1:0 Istanbulspor Istanbulspor
  Osmanlispor Osmanlispor FK 0:1 Altinordu FK Altinordu
Matchday 15 Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 1:1 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 12 FC Vaduz FC Vaduz 4:2 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 1 Panachaiki Panachaiki GE 2:2 PAE Eginiakos Eginiakos
  Ergotelis GS Ergotelis 2:0 Apollon Pontou Apollon Pontou
  Ap. Larisas Apollon Larisas 2:0 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 8 PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 3:2 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
  AEK Athens U19 AEK Athens U19 2:1 Aris Thessaloniki U19 Aris U19
  AE Larisa U19 AE Larisa U19 3:2 OFI Crete U19 OFI Crete U19
  AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 1:0 PAS Giannina U19 PAS U19
  PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 1:0 APO Levadiakos U19 Levadiakos U19
Matchday 12 SK Zapy SK Zapy 6:1 SK Viktorie Jirny Viktorie Jirny
  SK Benesov SK Benesov 3:1 Slovan Velvary Slovan Velvary
Matchday 13 Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3:1 ČSK Uherský Brod Uhersky Brod
  FC Hlucin FC Hlucin 1:0 TJ Jiskra Rymarov Jiskra Rymarov
  FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 1:0 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo
  FK Varnsdorf FK Varnsdorf 1:0 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 15 FC Fredericia FC Fredericia 1:2 BK Fremad Amager Fremad Amager
  Lyngby BK Lyngby BK 1:1 FC Helsingör FC Helsingör
  HB Köge HB Köge 0:1 Naestved Boldklub Naestved BK
  Silkeborg IF Silkeborg IF 3:2 Hvidovre IF Hvidovre IF
  Nyköbing FC Nyköbing FC 1:1 Thisted FC Thisted FC
  FC Roskilde FC Roskilde 3:1 Viborg FF Viborg FF
Matchday 28 FK Jerv FK Jerv 1:2 Kongsvinger IL Kongsvinger
  Strømmen IF Strømmen IF 2:1 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  Florö SK Florö SK 1:2 Asane Fotball Asane Fotball
  Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL 2:0 Tromsdalen UIL Tromsdalen
  Viking FK Viking Stavanger 1:0 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  Sogndal Sogndal IL 2:0 Aalesunds FK Aalesund
  Levanger FK Levanger FK 0:3 Notodden FK Notodden
  Halmstad Halmstads BK 1:0 IK Brage Brage
  Falkenberg Falkenbergs FF 3:0 IFK Värnamo Värnamo
Matchday 13 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 2:1 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 10 NK Solin NK Solin 0:1 NK Osijek II NK Osijek II
  NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 1:0 NK Lucko NK Lucko
Matchday 16 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 Stal Mielec Stal Mielec
  P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 1:1 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 1:2 LKS Lodz LKS Lodz
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:1 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 14 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 1:2 Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
Matchday 13 Pogon II Pogon Szczecin II 2:0 Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz
  Lech Poznan II Lech Poznan II 5:2 Swit Szczecin Swit Szczecin
  Gornik Polk. Gornik Polkowice 3:1 Gornik Zabrze II Gornik II
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 3:1 Piast Zmigrod Piast Zmigrod
Matchday 14 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 0:1 Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
Matchday 31 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1:0 FC Astana FC Astana
Matchday 14 FK Jezero FK Jezero 1:2 FK Otrant-Olympic Ulcinj Otrant-Olympic
  Kom Podgorica Kom Podgorica 3:2 Arsenal Tivat Arsenal Tivat
  FK Berane FK Berane 0:0 FK Podgorica FK Podgorica
  FK Bokelj FK Bokelj 1:0 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje
  OSK Igalo OSK Igalo 0:0 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
Matchday 9 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 0:2 Southampton FC U23 Southampton U23
  Derby U23 Derby County U23 1:0 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Matchday 8 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 3:2 FC Ashdod FC Ashdod
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 1:3 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Matchday 14 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 3:3 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
  Monor SE Monor SE 1:2 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Cegléd Ceglédi VSE 2:0 Budaörsi SC Budaörs
  Vasas FC Vasas FC 0:4 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 2:1 Balmazújváros FC Balmazújváros
  ETO FC Győr ETO FC Győr 2:2 Vác FC Vác
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 2:0 Dorogi FC Dorog
  BFC Siófok BFC Siófok 0:0 Soroksár SC Soroksár
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 2:1 Budafoki MTE Budafoki MTE
Matchday 16 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 5:2 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Elana Torun Elana Torun 2:2 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Matchday 10 Atl. Madrid B Atlético Madrid B 1:1 SD Ponferradina Ponferradina
  Coruxo FC Coruxo FC 1:0 RC Deportivo Fabril Depor Fabril
  Navalcarnero CDA Navalcarnero 3:2 Real Valladolid B Valladolid B
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 2:2 AD Unión Adarve Unión Adarve
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 0:0 Burgos CF Burgos CF
  Bouzas Club Rápido de Bouzas 2:1 CD Guijuelo CD Guijuelo
  Pontevedra Pontevedra CF 2:0 Salamanca CF UDS Salamanca CF
  CD Izarra CD Izarra 1:1 Real Unión Club Real Unión
  Barakaldo CF Barakaldo CF 1:0 UP Langreo UP Langreo
  Gernika Gernika Club 1:3 CD Vitoria CD Vitoria
  UD Logroñés UD Logroñés 2:0 SD Amorebieta SD Amorebieta
  Villarreal CF B Villarreal CF B 2:1 Atlético Baleares Atl. Baleares
  Ontinyent CF Ontinyent CF 0:0 UE Olot UE Olot
  UE Cornellà UE Cornellà 1:1 CE Sabadell CE Sabadell
  Atl. Levante Atlético Levante UD 2:0 SD Ejea SD Ejea
  CF Badalona CF Badalona 2:0 CD Castellón CD Castellón
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 1:0 FC Barcelona B FC Barcelona B
Matchday 14 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 2:2 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 10 Recre Granada Recreativo Granada 0:2 CD Badajoz CD Badajoz
  UD Almería B UD Almería B 1:0 Atlético Malagueño A. Malagueño