For using this site, please activate JavaScript.

Matches Aug 25, 2018

Matchday 5 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 2:0 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
  Meiendorfer SV Meiendorfer SV 3:2 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 1
SC Freiburg SC Freiburg 0:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
Hertha BSC Hertha BSC 1:0 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 1:2 FC Augsburg FC Augsburg
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 1:1 Hannover 96 Hannover 96
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 2:0 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 3
1. FC Köln 1. FC Köln 3:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:2 SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 1:1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 5
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 0:4 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 3:0 Preußen Münster Preußen Münster
 
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 1:1 SV Meppen SV Meppen
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 0:0 Karlsruher SC Karlsruher SC
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 1:2 SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
VfR Aalen VfR Aalen 1:4 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 3
Wolves Wolverhampton Wanderers 1:1 Manchester City Man City
 
Arsenal Arsenal FC 3:1 West Ham United West Ham
 
Southampton Southampton FC 1:2 Leicester City Leicester
  Bournemouth AFC Bournemouth 2:2 Everton FC Everton
  Huddersfield Huddersfield Town 0:0 Cardiff City Cardiff
 
Liverpool Liverpool FC 1:0 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 2 Alavés Deportivo Alavés 0:0 Real Betis Balompié Real Betis
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  Real Valladolid Real Valladolid CF 0:1 FC Barcelona FC Barcelona
 
Juventus Juventus FC 2:0 SS Lazio Lazio
 
SSC Napoli SSC Napoli 3:2 AC Milan AC Milan
Matchday 3 Paris SG Paris Saint-Germain 3:1 SCO Angers SCO Angers
  FC Nantes FC Nantes 1:1 SM Caen SM Caen
  OGC Nice OGC Nice 0:4 FCO Dijon Dijon
  SC Amiens SC Amiens 4:1 Stade Reims Reims
  Montpellier HSC Montpellier 0:0 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  Toulouse FC Toulouse 1:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 5
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:0 Austria Vienna Austria Vienna
 
SCR Altach SC Rheindorf Altach 2:3 Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1:1 SK Sturm Graz Sturm Graz
  Ural Ural Yekaterinburg 2:1 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
  Rubin Kazan Rubin Kazan 1:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
  Spartak Moscow Spartak Moscow 2:1 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
  Rubin Kazan II Rubin Kazan II 0:0 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
  Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 2:0 Anzhi Makhachkala II Anzhi II
  Ufa II FK Ufa II 0:5 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 6 D. Calarasi Dunarea Calarasi 2:0 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
  Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest 2:1 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 5
BSC Young Boys BSC Young Boys 5:2 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 2:1 FC Sion FC Sion
Matchday 3
Ajax Ajax Amsterdam 5:0 FC Emmen FC Emmen
  De Graafschap De Graafschap Doetinchem 0:1 FC Groningen FC Groningen
  NAC Breda NAC Breda 0:2 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
  PEC Zwolle PEC Zwolle 1:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 1:0 Göztepe U19 Göztepe U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 1:0 Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 1:1 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Bursaspor U19 Bursaspor U19 1:1 Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Akhisarspor U19 Akhisarspor U19 1:2 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  BB Erzurum U19 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 2:0 Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 2:6 Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 7:3 Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Ankaragücü U21 MKE Ankaragücü U21 2:3 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21
  Kayserispor U21 Kayserispor U21 0:0 Yeni Malatyaspor U21 Y. Malatya U21
  Göztepe U21 Göztepe U21 2:0 Fenerbahce SK U21 Fenerbahce U21
  Ankaragücü MKE Ankaragücü 2:2 Trabzonspor Trabzonspor
  Kayserispor Kayserispor 0:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
  Göztepe Göztepe 1:0 Fenerbahce SK Fenerbahce
  Portimonense Portimonense SC 2:2 CD Santa Clara Santa Clara
  Benfica SL Benfica 1:1 Sporting CP Sporting CP
  FC Porto FC Porto 2:3 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Kilmarnock FC Kilmarnock FC 0:1 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
  St. Johnstone St. Johnstone FC 1:0 Dundee FC Dundee FC
  St. Mirren St. Mirren FC 0:2 Livingston FC Livingston FC
  Hibernian FC Hibernian FC 1:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 6 FK Oleksandria FK Oleksandria 2:0 Vorskla Poltava Vorskla
  Chornomorets Chornomorets Odessa 1:1 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 1 Panetolikos Panetolikos GFS 1:2 Atromitos Athen Atromitos Athen
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 1:0 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  AEK Athens AEK Athens 2:0 PAS Giannina PAS Giannina
  Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 0:1 AE Larisa AE Larisa
  La Louvière RAAL La Louvière 4:0 URSL Visé URSL Visé
  RFC Meux RFC Meux 0:1 RFC Tilleur RFC Tilleur
  Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 4:1 RUW Ciney RUW Ciney
Matchday 5 Standard Liège Standard Liège 3:2 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  Mouscron Royal Excel Mouscron 0:1 KAS Eupen KAS Eupen
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:0 Cercle Brugge Cercle Brugge
  RSC Charleroi RSC Charleroi 0:2 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 6 1.FK Pribram 1.FK Pribram 1:3 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  SFC Opava Slezsky FC Opava 1:3 MFK Karvina MFK Karvina
  Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:0 FK Dukla Prag FK Dukla Prague
  FK Teplice FK Teplice 0:3 SK Slavia Prag Slavia Prag
Matchday 20 Tromsø Tromsø IL 1:2 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 6 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 3:3 FK Napredak Krusevac Napredak
  Rad FK Rad 1:1 FK Mladost Lucani Mladost
  Backa OFK Backa 1:0 FK Radnik Surdulica Radnik
  Red Star Red Star Belgrade 2:1 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 5 HNK Gorica HNK Gorica 2:0 NK Rudes NK Rudes
  Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 25 Kemi City Kemi City FC 0:0 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
  FC Honka FC Honka 2:0 FC Lahti FC Lahti
  Ilves Ilves Tampere 2:0 Turun Palloseura TPS
  FC Inter FC Inter Turku 0:0 Rovaniemen Palloseura RoPS
Matchday 6 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 2:3 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Wisla Kraków Wisla Kraków 3:0 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  FK Etar Etar Veliko Tarnovo 1:2 Levski Sofia Levski Sofia
  Vitosha FK Vitosha Bistritsa 0:2 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 5 Strumska Slava Strumska Slava 3:4 CSKA 1948 CSKA 1948
  PFK Nesebar PFK Nesebar 2:1 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
  Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 3:2 OFK Pomorie Pomorie
  Litex Lovetch FC Litex Lovetch 1:1 Kariana Erden Kariana Erden
  C. Balchik Chernomorets Balchik 3:0 PFK Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
Matchday 6 NK Krsko NK Krsko 1:1 NK Triglav Kranj NK Triglav
  Honvéd Budapest Honvéd FC 3:0 Debreceni VSC Debrecen
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
  Paksi FC Paksi FC 3:2 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Kisvárda Kisvárda FC 1:1 Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Haladás Szombathelyi Haladás 1:2 MTK Budapest MTK Budapest
  Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 0:0 MSK Zilina MSK Zilina
  SKF Sered SKF Sered 1:2 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
  Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 2:0 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
  FK Senica FK Senica 1:1 FC Nitra FC Nitra
Matchday 1 GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 0:2 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
  Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 2:0 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
  Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 1:1 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
  BSC Preußen 07 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow 1:2 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
  GW Brieselang Grün-Weiß Brieselang 3:1 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
  FSV Bernau FSV Bernau 1:1 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
  Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 1:2 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 8 FC Tegernheim FC Tegernheim 4:1 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
  Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 1:2 ASV Cham ASV Cham
Matchday 9 SV Mitterteich SV Mitterteich 0:0 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 1:0 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  SV Friesen SV Friesen 3:0 FC Coburg FC Coburg
  TSV Kornburg TSV Kornburg 7:0 TSV Sonnefeld TSV Sonnefeld
Matchday 7 SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 3:0 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  TuS Röllbach TuS Röllbach 1:3 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
  TSV Karlburg TSV Karlburg 2:1 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 8 FC Töging FC Töging 0:4 TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen 7:1 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  ASV Dachau ASV Dachau 1:1 SV Erlbach SV Erlbach
  FC Moosinning FC Moosinning 3:1 TSV Neuried TSV Neuried
  TSV Bogen TSV Bogen 1:1 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 2 Lesum-Burgdamm TSV Lesum-Burgdamm 0:5 SV Lemwerder SV Lemwerder
  TuRa Bremen TuRa Bremen 0:1 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 5 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 2:1 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  C. Schönkirchen TSG Concordia Schönkirchen 2:2 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
  FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 8:1 TSV Wankendorf TSV Wankendorf
  SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 3:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
  TSV Klausdorf TSV Klausdorf 1:2 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
  TSV Travemünde TSV Travemünde 1:2 SV Schackendorf SV Schackendorf
Matchday 3 TV Meckelfeld TV Meckelfeld 0:2 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 6 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 2:1 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  SF Köllerbach SF Köllerbach 2:2 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl
Matchday 5 Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 0:2 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
  FC Reher/Puls FC Reher/Puls 2:2 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt
  Husumer SV Husumer SV 3:1 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
  VfR Horst VfR Horst 2:0 TSV Altenholz TSV Altenholz
  Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 0:3 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
Matchday 4 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 0:1 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
  SV Bavenstedt SV Bavenstedt 2:0 TSV Pattensen TSV Pattensen
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 2:3 VfL Rhede VfL Rhede
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 1:5 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 3 TV Dinklage TV Dinklage 0:3 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 5 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 0:2 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
  SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 3:1 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
  SV Morbach SV Morbach 2:0 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
  FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 2:2 VfB Linz VfB Linz
  TuS Mayen TuS Mayen 3:0 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 1 FC Grimma FC Grimma 4:1 SSV Markranstädt Markranstädt
  Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 3:1 SG Taucha 99 SG Taucha 99
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 0:2 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 3:0 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 2 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 2:0 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
  Sondershausen Eintracht Sondershausen 1:2 ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 1:3 FSV Martinroda FSV Martinroda
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 2:2 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 1:1 VfL Meiningen VfL Meiningen
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 2:3 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 4 SG Kirchheim SG HD-Kirchheim 3:4 FV Lauda FV Lauda
  Sandhausen II SV Sandhausen II 4:1 TuS Bilfingen TuS Bilfingen
  SV Schwetzingen SV 98 Schwetzingen 1:5 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
Matchday 2 FC Wangen 05 FC Wangen 05 0:1 TSV Essingen TSV Essingen
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 2:2 VfL Sindelfingen Sindelfingen
  VfL Nagold VfL Nagold 1:1 SV Breuningsweiler Breuningsweiler
  Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 3:2 TSG Tübingen TSG Tübingen
  Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 1:0 FV Olympia Laupheim Olymp. Laupheim
Matchday 6 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 3:1 FC Dorndorf FC Dorndorf
Matchday 5 SC Willingen SC Willingen 2:3 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege 4:2 1.FC Schwalmstadt Schwalmstadt
  Grebenstein TuSpo Grebenstein 2:1 FSV Dörnberg FSV Dörnberg
  Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 1:1 Usinger TSG Usinger TSG
  Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 1:1 Germania Ober-Roden Ober-Roden
  Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 4:2 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 2 FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 1:2 Güstrower SC 09 Güstrower SC
  SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 1:1 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 1:4 MSV Pampow MSV Pampow
  FSV Malchin FSV Malchin 0:2 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
  TSV Bützow TSV Bützow 0:5 SV Pastow SV Pastow
  TSV Stralsund TSV 1860 Stralsund 3:2 SV Hanse Neubrandenburg 01 SV Hanse 01
  FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 2:1 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  SV Kelbra SV Kelbra 3:1 Union 1861 Schönebeck U. Schönebeck
  IMO Merseburg VfB IMO Merseburg 1:0 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 1:0 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
  Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 2:2 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
  Haldensleber SC Haldensleber SC 0:1 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 4 FC Radolfzell FC Radolfzell 1:1 FSV Rot-Weiß Stegen FSV RW Stegen
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 1:3 Kehler FV 07 Kehler FV
  SC Lahr SC Lahr 2:0 SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  TuS Oppenau TuS Oppenau 0:0 FC Denzlingen FC Denzlingen
  SV Endingen SV Endingen 1:3 Freiburger FC Freiburger FC
  FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 3:1 FC Waldkirch FC Waldkirch
Matchday 3 SV Morlautern SV Morlautern 5:2 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
  SV Steinwenden SV Steinwenden 2:2 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden 1:3 SV Spexard SV Spexard
Matchday 21 Santos FC Santos FC 2:0 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 7 Atlas Atlas Guadalajara 0:1 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 26 Orlando City SC Orlando City SC 1:2 Atlanta United FC Atlanta United
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 1:1 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 6 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 1:0 CD Atlético Huila Atlético Huila
  Atl. Nacional Atlético Nacional 3:2 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
  Leones FC Leones FC 1:1 Envigado FC Envigado
  Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 1:1 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
  Rionegro Águila Rionegro Águilas 2:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 24 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 5:1 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 1:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 0:1 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 20 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 1:2 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  FC Ryukyu FC Ryukyu 5:2 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:0 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
  Kataller Toyama Kataller Toyama 3:1 Fukushima United Fukushima Utd.
  Gainare Tottori Gainare Tottori 2:2 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 30 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 1:3 Yokohama FC Yokohama FC
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 1:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 0:2 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 2:3 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:1 Ehime FC Ehime FC
  Oita Trinita Oita Trinita 0:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 20 Musashino City Tokyo Musashino City 0:1 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  MIO Biwako MIO Biwako Shiga 1:0 Nara Club Nara Club
  Honda Lock Honda Lock 0:2 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 18 Víkingur Víkingur Reykjavík 2:2 KA Akureyri KA Akureyri
  Stjarnan Stjarnan Gardabaer 2:1 Breidablik Kópavogur Breidablik
  Valur Valur Reykjavík 5:3 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
  Thróttur Thróttur Reykjavík 3:2 UMF Selfoss Selfoss
Matchday 6 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 2:1 Cimarrones de Sonora Cimarrones
  Venados FC Venados FC Yucatán 1:3 FC Juárez FC Juárez
Matchday 2 KF Laçi KF Laçi 2:1 FC Luftëtari FC Luftëtari
  FC Kamza FC Kamza 0:1 FK Partizani FK Partizani
Matchday 7 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 1:2 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
  Siroki B. U17 NK Siroki Brijeg U17 3:0 NK GOSK Gabela U17 GOSK U17
  Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 1:2 HSK Zrinjski Mostar U17 Zrinjski U17
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 0:4 FK Sarajevo FK Sarajevo
  Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 1:1 NK Celik Zenica Celik Zenica
  Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 2:0 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
  Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 2:1 Zamora FC Zamora
  Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 1:2 Caracas FC Caracas FC
Matchday 3 FK Gorazde FK Gorazde 0:3 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
  HNK Orasje HNK Orasje 1:0 NK Novi Travnik NK Novi Travnik
  J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 1:3 FK Velez Mostar Velez Mostar
  NK Vitez NK Vitez 0:0 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
  Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 1:0 NK Bosna Visoko NK Visoko
  FK Igman FK Igman Konjic 0:0 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
  FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 4:1 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 18 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 2:1 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 19 Gorodeya FK Gorodeya 2:0 Isloch Minskiy Rayon Isloch
  BATE Borisov BATE Borisov 1:1 FK Vitebsk Vitebsk
  Neman Grodno Neman Grodno 1:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 2 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet 0:1 MC Algiers MC Algiers
  AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 1:0 ES Sétif ES Sétif
  NA Hussein Dey NA Hussein Dey 0:1 USM Alger USM Alger
Matchday 3 Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 0:0 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  Mrkonjic FK Sloboda Mrkonjic Grad 0:2 OFK Sloga Gornje Crnjelovo OFK Sloga
  Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 0:0 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
  FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 1:2 FK Sutjeska Foca Sutjeska Foca
  Tekstilac FK Tekstilac Derventa 1:1 FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
  Slavija S. FK Slavija Sarajevo 2:1 FK Drina Zvornik Drina Zvornik
Matchday 4 El Masry Masry Port Said 2:2 Ittehad Alexandria Ittehad
Matchday 1 RS Berkane Renaissance de Berkane 1:1 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
  Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 6:0 CR Al Hoceima CR Al Hoceima
Matchday 22 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 3:2 Chikhura Sachkhere Chikhura
  Rustavi FC Rustavi 0:2 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 26 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 1:0 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
  Ulsan Ulsan Hyundai 4:1 FC Seoul FC Seoul
  Jeju Utd. Jeju United FC 0:0 Incheon United FC Incheon Utd.
  Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 2:2 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Semi-Finals 1st Leg Cape Town City Cape Town City FC 1:0 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Matchday 4 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 1:2 NK Roltek Dob NK Dob
  NK Ankaran NK Ankaran Hrvatini 1:1 NK Rogaska NK Rogaska
  NK Fuzinar NK Fuzinar 4:0 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
  Tabor Sezana NK Tabor Sezana 1:0 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 20 Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP FC 11:00 AM Mokpo City FC Mokpo City
  Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP FC 3:1 Mokpo City FC Mokpo City
  Gangneung City Gangneung City FC 1:2 Changwon City FC Changwon City
Matchday 25 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 3:1 Seoul E-Land FC Seoul E-Land
  Busan IPark Busan IPark FC 0:1 Suwon FC Suwon FC
Matchday 4 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 2:0 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Airdrieonians Airdrieonians FC 3:4 Raith Rovers FC Raith Rovers
  Stranraer Stranraer FC 2:0 Montrose FC Montrose
  Brechin City Brechin City FC 3:2 Dumbarton FC Dumbarton FC
  East Fife East Fife FC 0:3 Arbroath FC Arbroath
Matchday 1 DOVO VV DOVO Veenendaal 0:1 HSV Hoek Hoek
  Harkemase Boys Harkemase Boys 3:2 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  VV Eemdijk VV Eemdijk 0:1 VVOG Harderwijk VVOG
  Noordwijk VV Noordwijk 6:2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Quick Boys Quick Boys 1:0 DVS '33 Ermelo DVS '33
  ASWH ASWH Ambacht 1:0 ONS Sneek ONS Sneek
  De Dijk ASV De Dijk 2:4 VV SteDoCo SteDoCo
  Achilles '29 Achilles '29 0:2 FC Groningen U21 Groningen U21
Matchday 23 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 1:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
  Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 0:2 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
  Atlético-GO AC Goianiense (GO) 1:0 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
  São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 0:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
  Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 3:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
  Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 3:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
  Paysandu Paysandu Sport Club 0:1 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
  Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 0:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 3 The New Saints The New Saints FC 6:0 Carmarthen Town AFC Carmarthen
  Llandudno FC Llandudno FC 0:0 Newtown AFC Newtown
Matchday 1 Quick '20 KVV Quick '20 1:2 JVC Cuijk JVC Cuijk
  OJC Rosmalen OJC Rosmalen 4:2 SV Oss '20 SV Oss '20
  EVV Echt EVV Echt 0:1 FC Volendam U21 Volendam U21
Matchday 5 FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 1:3 SC Wiener Neustadt Wiener Neustadt
  Stoke City Stoke City 2:0 Hull City Hull City
  Blackburn Blackburn Rovers 1:0 Brentford FC Brentford
 
Swansea Swansea City 0:1 Bristol City Bristol City
  Bolton Bolton Wanderers 0:3 Sheffield United Sheffield Utd.
 
QPR Queens Park Rangers 1:0 Wigan Athletic Wigan
  Derby Derby County 2:0 Preston North End Preston NE
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 2:1 Ipswich Town Ipswich
  Aston Villa Aston Villa 1:1 Reading FC Reading
 
Norwich Norwich City 0:3 Leeds United Leeds
  Nottm Forest Nottingham Forest 2:2 Birmingham City Birmingham
Matchday 4 Berwick Rangers Berwick Rangers FC 0:3 Annan Athletic FC Annan Athletic
  Clyde FC Clyde FC 0:2 Edinburgh City FC Edinburgh City
  Queen's Park Queen's Park FC 2:0 Albion Rovers FC Albion Rovers
  Stirling Stirling Albion FC 0:2 Peterhead FC Peterhead FC
Fifth Round SK Deinze KMSK Deinze 6:0 RWD Molenbeek (2015) RWDM
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 2:3 Lommel SK Lommel SK
  Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 3:0 KSC City Pirates City Pirates
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 0:1AET Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  AFC Tubize AFC Tubize 7:0 Royal Stade Brainois Stade Brainois
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV 4:0 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 2 Te Werve HVV Te Werve 3:1 sv Marvilde Marvilde
Matchday 1 Nueva Chicago Nueva Chicago 2:0 Club Ferro Carril Oeste Ferro
  Villa Dálmine Club Villa Dálmine 3:0 Instituto AC Córdoba Instituto AC
  Los Andes Club Atlético Los Andes 0:1 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
  Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 1:1 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
  Agropecuario Argentino Agropecuario 2:1 Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
Matchday 6 Racing Club Racing Club de Montevideo 2:1 CA Fénix CA Fénix
  CA Cerro Club Atlético Cerro 5:2 Club Atlético Progreso Progreso
Matchday 24 Kalju Nömme Nomme Kalju FC 4:0 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
  JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:3 Paide Linnameeskond Paide
  FCI Levadia FCI Levadia 4:0 FC Kuressaare Kuressaare
  Kalev Kalev Tallinn 0:1 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 15 FBC Melgar FBC Melgar 3:2 Universidad San Martín de Porres USM Porres
Matchday 5 Plymouth Plymouth Argyle 1:5 Peterborough United Peterborough
  Bradford Bradford City 1:2 Wycombe Wanderers Wycombe
  Gillingham FC Gillingham FC 1:1 Coventry City Coventry
  Rochdale Rochdale AFC 1:2 Walsall FC Walsall
  Bristol Rovers Bristol Rovers 0:1 Southend United Southend United
  Luton Luton Town 3:2 Shrewsbury Town Shrewsbury
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:2 Sunderland AFC Sunderland
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:2 Barnsley FC Barnsley FC
  Charlton Charlton Athletic 0:0 Fleetwood Town Fleetwood
  Oxford United Oxford United 3:1 Burton Albion Burton Albion
  Blackpool Blackpool FC 1:1 Accrington Stanley Accrington
  Doncaster Doncaster Rovers 0:0 Portsmouth FC Portsmouth
  Yeovil Town Yeovil Town 2:0 Stevenage FC Stevenage
  Macclesfield Macclesfield Town 1:1 Mansfield Town Mansfield Town
  Cambridge Utd. Cambridge United 0:1 Cheltenham Town Cheltenham Town
  Lincoln City Lincoln City 3:1 Notts County Notts County
  MK Dons Milton Keynes Dons 1:0 Exeter City Exeter City
  Carlisle United Carlisle United 1:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Forest Green Forest Green Rovers 1:1 Swindon Town Swindon Town
  Colchester Utd. Colchester United 1:2 Northampton Town Northampt. Town
  Morecambe FC Morecambe FC 0:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Newport County Newport County 1:0 Grimsby Town Grimsby Town
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:0 Port Vale FC Port Vale
  Crawley Town Crawley Town 3:2 Bury FC Bury
Matchday 6 Maidenhead Utd. Maidenhead United 3:2 Maidstone United Maidstone
  Gateshead FC Gateshead FC 1:1 Leyton Orient Leyton Orient
  Wrexham Wrexham AFC 2:2 Bromley FC Bromley
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 1:2 Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Harrogate Town Harrogate Town 3:1 Solihull Moors Solihull Moors
  Barrow Barrow AFC 1:0 Braintree Town Braintree
  Dover Athletic Dover Athletic 1:2 Eastleigh FC Eastleigh FC
  Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 1:1 Salford City Salford
  Boreham Wood Boreham Wood FC 2:1 FC Halifax Town Halifax Town
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 3:1 Aldershot Town Aldershot Town
  Sutton Utd Sutton United 0:0 AFC Fylde Fylde
  Chesterfield FC Chesterfield FC 0:1 Barnet FC Barnet
Matchday 4 Cliftonville Cliftonville FC 1:1 Linfield FC Linfield
  Glentoran Glentoran FC 2:1 Dungannon Swifts Dungannon
  Warrenpoint Warrenpoint Town FC 1:2 Crusaders FC Crusaders
Matchday 3 Ballinamallard Ballinamallard United 1:4 Dergview FC Dergview
  HW Welders Harland & Wolff Welders 0:2 Portadown FC Portadown
  Knockbreda FC Knockbreda FC 0:2 Carrick Rangers Carrick Rangers
  PSNI FC PSNI FC 1:2 Dundela FC Dundela FC
Matchday 1 Cremonese US Cremonese 1:1 Delfino Pescara 1936 Pescara
  Salernitana US Salernitana 1919 0:0 SSD Palermo Palermo
  Venezia Venezia FC 1:0 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 21 Curicó CDP Curicó Unido 1:0 Universidad Concepción UdeConce
  Colo Colo CSD Colo Colo 1:0 Club Universidad de Chile U. de Chile
  Deportes Temuco Deportes Temuco 1:1 CD Everton CD Everton
  Huachipato FC Huachipato FC 0:0 Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
Matchday 2 CD Numancia CD Numancia 1:1 Cádiz CF Cádiz CF
  Reus Deportiu CF Reus Deportiu 0:0 Real Zaragoza Real Zaragoza
  UD Las Palmas UD Las Palmas 1:1 Albacete Balompié Albacete
  Córdoba CF Córdoba CF 2:4 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 4 Concarneau US Concarneau 1:1 FC Le Mans FC Le Mans
  UTA Arad UTA Arad 2:1 Ripensia Timisoara Ripensia
  Ac. Clinceni Academica Clinceni 7:0 Dacia Unirea Braila Braila
  Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 4:3 Aerostar Bacau Aerostar Bacau
  CS Balotesti CS Balotesti 1:1 ASC Daco-Getica Bukarest Daco-Getica
  Luceafarul Luceafarul Oradea 4:2 ACS Poli Timisoara Poli Timisoara
  Pandurii T.-Jiu Pandurii Targu Jiu 2:0 CS Mioveni CS Mioveni
  Chindia CF Chindia Targoviste 1:1 SCM FC Arges SCM FC Arges
Matchday 6 Pskov-747 Pskov-747 0:1 FK Kolomna Kolomna
  Veles Moskau Veles Moskau 1:0 FK Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
  Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk 1:0 Luki-Energia Velikie Luki Energia V. Luki
  Zorkiy Zorkiy Krasnogorsk 3:0 Khimik-Arsenal Tula Khimik-Arsenal
  Khimki 2 FK Khimki 2 0:3 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
  Strogino Moscow Strogino Moscow 0:4 Sokol Saratov Sokol Saratov
  Salyut Belgorod Salyut Belgorod 0:0 FK Ryazan FK Ryazan
Matchday 3 Penafiel FC Penafiel 2:0 FC Porto B FC Porto B
  Varzim Varzim SC 3:1 SC Covilhã Covilhã
  Dundee United Dundee United FC 3:1 Partick Thistle FC Partick Thistle
  Morton Greenock Morton FC 2:1 Ross County FC Ross County
  Falkirk FC Falkirk FC 0:3 Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 2:2 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Ayr United Ayr United FC 4:1 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Istanbulspor Istanbulspor 0:5 Altay SK Altay SK
  Giresunspor Giresunspor 2:0 Elazigspor Elazigspor
  Denizlispor Denizlispor 0:0 Hatayspor Hatayspor
  Gaziantep FK Gaziantep FK 0:1 Adana Demirspor Adana Demirspor
Matchday 5 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 1:1 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
  FC Aarau FC Aarau 1:2 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 3 Karvina U19 MFK Karvina U19 4:0 1.FC Slovacko U19 1.FC Slovacko U19
  Olomouc U19 SK Sigma Olomouc U19 3:0 FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
  SK Prevysov SK Prevysov 0:1 SK Viktorie Jirny Viktorie Jirny
  Loko Vltavin Loko Vltavin 1:2 FK Olympia Radotin Olympia
  Kraluv Dvur FK Kraluv Dvur 2:1 TJ Sokol Zivanice Zivanice
  FK Dobrovice FK Dobrovice 2:1 SK Sokol Brozany Sokol Brozany
  Slovan Velvary Slovan Velvary 3:2on pens FC Pisek FC Pisek
  Domazlice TJ Jiskra Domazlice 4:1 FK Litomericko Litomericko
Matchday 4 Jiskra Rymarov TJ Jiskra Rymarov 2:1 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
  Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov 2:3 SK Lisen SK Lisen
  MFK Vyskov MFK Vyskov 3:0 FC Odra Petrkovice Petrkovice
Matchday 6 Chrudim MFK Chrudim 1:2 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
  Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 1:1 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
  1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 2:1 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Matchday 21 Sandnes Ulf Sandnes Ulf 3:0 Viking Stavanger Viking FK
Matchday 17 Baerum SK Baerum SK 2:1 Nybergsund Nybergsund
  Hönefoss Hönefoss BK 2:3 Moss FK Moss FK
  Odds BK II Odds BK II 1:3 Asker Fotball Asker
  Vard Vard Haugesund 1:3 Skeid Oslo Skeid Oslo
  Stjördals B. Stjördals Blink IL 3:2 Flekkeröy IF Flöy
  Valerenga II Valerenga Oslo II 1:1 IL Hödd IL Hödd
  KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 0:2 Arendal Fotball Arendal Fotball
  Nardo FK Nardo FK 3:1 Kjelsas IL Kjelsas IL
  Egersunds IK Egersunds IK 3:0 Brattvag IL Brattvag IL
Matchday 20 Helsingborg Helsingborgs IF 3:0 Gefle IF Gefle
Matchday 3 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 1:2 FK Becej Becej
  Radnicki 1923 FK Radnicki 1923 Kragujevac 0:1 FK Indjija Indjija
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 1:1 FK Teleoptik Zemun Teleoptik
  Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 1:0 FK Trayal Kruševac Trayal
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 2:2 FK TSC Backa Topola FK TSC
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 0:0 OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 1 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 0:1 NK Varazdin NK Varazdin
  NK Lucko NK Lucko 2:1 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb
  NK Dugopolje NK Dugopolje 0:1 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
  HNK Sibenik HNK Sibenik 2:2 NK Osijek II NK Osijek II
Matchday 19 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 4:1 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
Matchday 7 Bytovia Bytow Bytovia Bytow 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  Warta Poznan Warta Poznan 0:2 LKS Lodz LKS Lodz
  GKS Katowice GKS Katowice 0:1 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 4 Mazur Elk MKS Mazur Elk 2:0 Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa 2:3 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  Legionovia Legionovia Legionowo 1:0 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  Unia Skierniewice Unia Skierniewice 2:0 Bron Radom Bron Radom
  Huragan Morag Huragan Morag 3:2 LKS Lomza LKS Lomza
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki 3:2 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Swit Szczecin Swit Szczecin 2:2 Wda Swiecie Wda Swiecie
  Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 0:1 KP Starogard Gdanski KP Starogard
  Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 1:3 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Wierzyca Pelplin Wierzyca Pelplin 1:2 Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Górnik Konin Górnik Konin 1:2 Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Lubin II Zaglebie Lubin II 1:0 Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
  M. Legnica II Miedz Legnica II 3:3 Ruch Zdzieszowice Ruch Zd.
  Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala 1:1 Piast Zmigrod Piast Zmigrod
  Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 5:0 Agroplon Głuszyna Agroplon
  Foto-Higiena Foto-Higiena Gac 2:1 Warta Gorzow Warta Gorzow
  Stilon Stilon Gorzow Wielkopolski 2:1 Ruch Radzionkow Radzionkow
  Gornik II Gornik Zabrze II 1:3 Stal Brzeg Stal Brzeg