1.FSV Mainz 05 | 1:2 | Bayern Munich |
|
||||||||
Bor. Dortmund | 2:2 | Hertha BSC |
|
||||||||
TSG Hoffenheim | 4:0 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
F. Düsseldorf | 0:3 | VfL Wolfsburg |
|
||||||||
Hannover 96 | 1:2 | FC Augsburg |
|
||||||||
Liverpool | 4:1 | Cardiff | |||||||||
Brighton | 1:0 | Wolves |
|
||||||||
Southampton | 0:0 | Newcastle |
|
||||||||
Fulham | 0:3 | Bournemouth | |||||||||
Leicester | 1:1 | West Ham |
|
||||||||
Watford | 3:0 | Huddersfield | |||||||||
Atlético Madrid | 2:0 | Real Sociedad |
|
||||||||
Athletic | 0:0 | Valencia |
|
||||||||
Girona | 2:1 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
Celta de Vigo | 4:0 | SD Eibar | |||||||||
Levante | 2:0 | CD Leganés | |||||||||
FC Empoli | 1:2 | Juventus |
|
||||||||
Torino | 1:1 | Fiorentina | |||||||||
Atalanta BC | 3:0 | Parma | |||||||||
B SAD | 2:0 | Benfica |
|
||||||||
Rio Ave | 1:0 | Chaves | |||||||||
Desportivo Aves | 1:2 | Santa Clara | |||||||||
Monaco | 2:2 | Dijon | |||||||||
LOSC Lille | 1:0 | SM Caen | |||||||||
Angers SCO | 1:2 | Olympique Lyon |
|
||||||||
Toulouse | 0:3 | Montpellier | |||||||||
Guingamp | 1:1 | R. Strasbourg | |||||||||
Amiens SC | 1:2 | FC Nantes | |||||||||
FC Groningen | 1:2 | PSV Eindhoven |
|
||||||||
PEC Zwolle | 1:1 | Heracles Almelo | |||||||||
De Graafschap | 4:1 | Excelsior | |||||||||
ADO Den Haag | 1:1 | NAC Breda | |||||||||
Le Havre AC | 2:1 | Lens | |||||||||
RCD Mallorca | 2:2 | UD Las Palmas | |||||||||
Granada CF | 1:0 | UD Almería | |||||||||
CD Lugo | 1:2 | Cádiz CF |
|
||||||||
CD Tenerife | 3:2 | Alcorcón | |||||||||
Dep. La Coruña | 2:0 | Reus Deportiu | |||||||||
Sint-Truiden | 2:2 | Club Brugge |
|
||||||||
Cercle Brugge | 1:1 | KV Kortrijk | |||||||||
Zulte Waregem | 2:2 | Mouscron | |||||||||
KSC Lokeren | 0:0 | KV Oostende | |||||||||
Vasco da Gama | 1:1 | Internacional |
|
||||||||
Santos | 3:0 | Fluminense |
|
||||||||
EC Vitória | 0:1 | São Paulo |
|
||||||||
Grêmio | 3:4 | Sport Recife | |||||||||
1.FC Köln | 1:1 | Heidenheim |
|
||||||||
SC Paderborn | 3:3 | SV Sandhausen |
|
||||||||
Erzgebirge Aue | 1:0 | Arm. Bielefeld |
|
||||||||
Santos Laguna | 1:0 | Monterrey |
|
||||||||
Tiburones Rojos | 2:3 | Pachuca | |||||||||
Arsenal Kyiv | 0:3 | Shakhtar D. | |||||||||
Zorya Lugansk | 0:0 | FK Oleksandriya | |||||||||
Desna | 2:0 | FK Mariupol | |||||||||
Antalyaspor | 1:1 | Trabzonspor |
|
||||||||
Konyaspor | 0:1 | Basaksehir |
|
||||||||
Erzurumspor FK | 1:1 | Kasimpasa |
|
||||||||
River Plate | 1:0 | Aldosivi | |||||||||
Gimnasia | 2:1 | Boca Juniors |
|
||||||||
Tigre | 1:1 | Lanús | |||||||||
Huracán | 3:2 | CA Colon | |||||||||
Union SG | 3:2 | Tubize-Braine | |||||||||
KV Mechelen | 3:0 | KSV Roeselare | |||||||||
Foggia | 2:2 | Lecce | |||||||||
Hellas Verona | 2:1 | Perugia | |||||||||
Benevento | 2:1 | Cremonese | |||||||||
Padova | 0:0 | Spezia Calcio | |||||||||
Brescia | 1:0 | Cosenza | |||||||||
Pescara | 0:1 | Cittadella | |||||||||
Livorno | 1:0 | Ascoli | |||||||||
Zlin | 1:0 | Sparta Prague | |||||||||
Karvina | 2:3 | Sigma Olomouc | |||||||||
Mlada Boleslav | 3:0 | Bohemians 1905 | |||||||||
SFC Opava | 5:0 | Pribram | |||||||||
BSC Young Boys | 3:2 | FC Sion |
|
||||||||
Grasshoppers | 1:3 | FC Basel |
|
||||||||
Famalicão | 4:2 | FC Porto B | |||||||||
Benfica B | 3:2 | SC Covilhã | |||||||||
Académico Viseu | 0:0 | Leixões | |||||||||
Farense | 1:0 | Cova Piedade | |||||||||
TSV Hartberg | 2:0 | Sturm Graz |
|
||||||||
FC Wacker | 0:0 | Austria Vienna |
|
||||||||
SV Mattersburg | 1:1 | SCR Altach |
|
||||||||
Al-Ahli SC | 4:1 | Al-Sadd SC | |||||||||
Al-Shahania SC | 1:1 | Umm Salal SC | |||||||||
Diósgyőr | 1:4 | Ferencváros | |||||||||
Debrecen | 2:1 | Puskás AFC | |||||||||
MTK Budapest | 1:0 | Újpest FC | |||||||||
Paksi FC | 2:1 | Mezőkövesd | |||||||||
Haladás | 0:1 | Honvéd | |||||||||
Oaxaca | 1:0 | San Luis | |||||||||
Correcaminos | 1:2 | FC Juárez | |||||||||
Cimarrones | 0:0 | Potros UAEM | |||||||||
AC Horsens | 3:3 | Nordsjaelland | |||||||||
Pogon Szczecin | 3:0 | Lech Poznan |
|
||||||||
Wisla Plock | 1:1 | Piast Gliwice | |||||||||
Lechia Gdansk | 2:1 | Arka Gdynia | |||||||||
Rostov | 1:0 | Anzhi | |||||||||
Arsenal Tula | 2:2 | Orenburg | |||||||||
Ural | 1:1 | Ufa | |||||||||
Partizan | 1:1 | Napredak | |||||||||
Radnik | 1:0 | FK Cukaricki | |||||||||
Vojvodina | 2:0 | Dinamo Vranje | |||||||||
Rad | 0:0 | Radnicki Nis | |||||||||
FK Zemun | 2:1 | Vozdovac | |||||||||
Backa | 0:1 | Proleter | |||||||||
Cincinnati | 0:1 | NY Red Bulls II | |||||||||
Phoenix Rising | 4:2 | Kansas City II | |||||||||
FCSB | 2:1 | FC Voluntari | |||||||||
FC Botosani | 1:2 | FCV Farul | |||||||||
Chippa United | 0:1 | Sundowns | |||||||||
Orlando Pirates | 2:1 | Kaizer Chiefs | |||||||||
Cape Town City | 3:0 | AmaZulu FC | |||||||||
Polokwane City | 1:0 | Maritzburg Utd. | |||||||||
Omonia Nikosia | 2:4 | Pafos FC | |||||||||
Alki Oroklini | 2:4 | APOEL Nicosia | |||||||||
Raków | 2:0 | Sandecja | |||||||||
GKS Katowice | 0:2 | Warta Poznan | |||||||||
Odra Opole | 0:1 | Podbeskidzie | |||||||||
Stomil Olsztyn | 1:0 | Garbarnia | |||||||||
Rapperswil-Jona | 2:2 | Lausanne-Sport |
|
||||||||
SC Kriens | 2:3 | Servette FC |
|
||||||||
FC Schaffhausen | 2:2 | FC Winterthur |
|
||||||||
U. de Chile | 2:0 | U. Católica | |||||||||
U. Concepción | 1:0 | Union Española | |||||||||
La Calera | 0:1 | San Luis | |||||||||
Peñarol | 1:0 | Progreso | |||||||||
Mvd City Torque | 0:0 | Rampla Jrs | |||||||||
RWDM | 3:2 | FC Knokke | |||||||||
RFC Seraing | 2:2 | RFC Lüttich | |||||||||
KMSK Deinze | 0:0 | Dessel Sport | |||||||||
KSK Heist | 1:2 | FCV Dender EH | |||||||||
ASV Geel | 1:3 | RE Virton | |||||||||
Thes Sport | 2:0 | Rupel Boom | |||||||||
FC Seoul | 1:1 | Gangwon FC | |||||||||
SV Elversberg | 0:2 | W. Mannheim |
|
||||||||
Stuttgart II | 2:4 | K. Offenbach | |||||||||
FC 08 Homburg | 1:0 | TSG Balingen | |||||||||
Hessen Dreieich | 2:1 | FSV Frankfurt | |||||||||
Wormatia Worms | 1:1 | FK Pirmasens | |||||||||
Unterhaching | 0:0 | Karlsruher SC |
|
||||||||
Wehen Wiesbaden | 0:0 | FSV Zwickau |
|
||||||||
Hansa Rostock | 3:1 | Fortuna Köln | |||||||||
Würzb. Kickers | 1:2 | Hallescher FC |
|
||||||||
Energie Cottbus | 2:1 | Carl Zeiss Jena | |||||||||
KFC Uerdingen | 0:2 | SF Lotte | |||||||||
Shonan Bellmare | 1:0 | Yokohama F. M. | |||||||||
Elazigspor | 0:1 | Hatayspor | |||||||||
Boluspor | 0:1 | Genclerbirligi |
|
||||||||
Adanaspor | 4:0 | Karabükspor | |||||||||
RM Castilla | 0:1 | CF Fuenlabrada | |||||||||
Unionistas CF | 1:1 | Celta Fortuna | |||||||||
CyD Leonesa | 3:1 | Inter de Madrid | |||||||||
NK Istra | 1:1 | NK Osijek | |||||||||
Inker | 1:3 | HNK Gorica | |||||||||
Beroe | 1:1 | CSKA-Sofia | |||||||||
Botev Vratsa | 0:1 | Botev Plovdiv | |||||||||
Loko Plovdiv | 2:1 | Vitosha | |||||||||
Dalkurd | 0:5 | Häcken | |||||||||
Racing | 5:0 | Calahorra | |||||||||
CD Mirandés | 3:0 | CD Tudelano | |||||||||
Real Sociedad B | 0:0 | Gimnástica | |||||||||
Arenas Club | 1:0 | Bilbao Athletic | |||||||||
Oviedo Vetusta | 1:1 | SD Leioa | |||||||||
SCD Durango | 2:1 | Sporting B | |||||||||
CA Temperley | 0:1 | Instituto AC | |||||||||
Ferro | 0:2 | Platense | |||||||||
Sarmiento Junin | 2:1 | Villa Dálmine | |||||||||
Brown (Adrogué) | 1:0 | Gimnasia (M) | |||||||||
Palermo U19 | 1:1 | Milan U19 | |||||||||
Sassuolo U19 | 1:2 | Fiorentina U19 | |||||||||
Atalanta U19 | 0:3 | Roma U19 | |||||||||
Genoa U19 | 0:0 | Udinese U19 | |||||||||
Chievo U19 | 4:0 | Cagliari U19 | |||||||||
NK Maribor | 1:2 | NK Olimpija | |||||||||
NK Triglav | 1:2 | NK Celje | |||||||||
Maccabi Netanya | 1:0 | H. Beer Sheva | |||||||||
B. Jerusalem | 1:5 | Bnei Yehuda | |||||||||
Bnei Sakhnin | 0:3 | Kiryat Shmona | |||||||||
Hapoel Raanana | 1:0 | M. Petah Tikva | |||||||||
Monopoli | 0:0 | Catanzaro | |||||||||
Reggio Calabria | 1:1 | Juve Stabia | |||||||||
Cavese | 1:0 | Trapani | |||||||||
Sicula Leonzio | 2:1 | Potenza | |||||||||
V. Francavilla | 1:2 | Rende | |||||||||
Rieti | 1:2 | Siracusa | |||||||||
Bisceglie | 2:2 | Paganese | |||||||||
Strømsgodset | 2:0 | Vålerenga | |||||||||
Sabah FK | 2:1 | Zira FC | |||||||||
Sumgayit | 2:2 | FK Qabala | |||||||||
Podbrezova | 0:2 | Slo. Bratislava | |||||||||
Michalovce | 2:1 | Dunajska Streda | |||||||||
Ruzomberok | 1:0 | AS Trencin | |||||||||
FC Nitra | 0:2 | MSK Zilina | |||||||||
FK Senica | 0:0 | SKF Sered | |||||||||
Deportivo Cali | 4:0 | Jaguares FC | |||||||||
Boyacá Chicó | 1:1 | Deportivo Pasto | |||||||||
Leones FC | 0:2 | Indep. Santa Fe | |||||||||
Pohang Steelers | 1:2 | Jeju United | |||||||||
Chelsea U21 | 2:3 | Brighton U21 | |||||||||
Everton U21 | 1:0 | Man City U21 | |||||||||
Reading U21 | 2:1 | Stoke U21 | |||||||||
Sport. Cristal | 0:1 | U. San Martín | |||||||||
Comerciantes | 2:2 | Unión Comercio | |||||||||
Rosario FC | 2:3 | Ayacucho FC | |||||||||
FC Liefering | 1:3 | FAC | |||||||||
SV Kapfenberg | 2:0 | Wiener Neustadt | |||||||||
Seongnam FC | 2:0 | Daejeon Hana C. | |||||||||
Bucheon FC | 2:0 | Suwon FC | |||||||||
Seoul E-Land | 0:4 | Asan Mugunghwa | |||||||||
AE Larisa | 0:0 | OFI Crete FC | |||||||||
PAS Lamia | 3:2 | APO Levadiakos | |||||||||
Uni. Católica | 2:2 | Delfín SC | |||||||||
Dep. Cuenca | 2:0 | CD El Nacional | |||||||||
Sydney FC | 2:0 | Western Sydney | |||||||||
Central Coast | 1:1 | Melbourne City | |||||||||
Saipa FC | 1:1 | Persepolis | |||||||||
Aktobe | 1:0 | Qyzyljar | |||||||||
Ordabasy | 1:1 | Shakhter K. | |||||||||
Zhetysu | 0:0 | Atyrau | |||||||||
Kairat Almaty | 0:1 | Irtysh | |||||||||
Akzhayik | 0:4 | Kaysar | |||||||||
St. Johnstone | 2:0 | St. Mirren | |||||||||
Kilmarnock FC | 1:1 | Hamilton Acad. | |||||||||
Chiangrai Utd. | 3:2 | Buriram Utd. | |||||||||
Cerro Largo | 2:0 | Rentistas | |||||||||
Juventud | 4:1 | Plaza Colonia | |||||||||
Sud América | 2:2 | Maldonado | |||||||||
Tacuarembó | 2:0 | Miramar | |||||||||
Albion FC | 1:0 | Villa Española | |||||||||
Cerrito | 3:2 | Villa Teresa | |||||||||
Central | 3:3 | Club Oriental | |||||||||
Club Africain | 0:2 | CA Bizertin | |||||||||
JS Kairouan | 0:1 | US Tataouine | |||||||||
AS Gabès | 0:2 | Stade Gabèsien | |||||||||
FAR Rabat | 3:2 | O. Khouribga | |||||||||
Rapide Oued Zem | 2:0 | Berrechid | |||||||||
CR Al Hoceima | 1:0 | KACM Marrakech | |||||||||
SV Straelen | 1:1 | B. Dortmund II |
|
||||||||
RW Essen | 1:1 | RW Oberhausen | |||||||||
1.FC Köln II | 2:3 | Düsseldorf II | |||||||||
1.FC Kaan-M. | 0:2 | SV Rödinghausen | |||||||||
TV Herkenrath | 1:6 | SC Wiedenbrück | |||||||||
Ross County | 5:0 | Morton | |||||||||
Dunfermline A. | 0:2 | Dundee United | |||||||||
Partick Thistle | 0:1 | Ayr United | |||||||||
Alloa Athletic | 0:0 | Inverness CT | |||||||||
Queen o. t. S. | 2:0 | Falkirk | |||||||||
PFK Sumy | 0:1 | Rukh Lviv | |||||||||
Metalist 1925 | 1:0 | FK Kramatorsk | |||||||||
Balkany Zorya | 1:2 | Ingulets | |||||||||
Agrobiznes | 5:0 | Zirka | |||||||||
Volyn Lutsk | 5:3 | Girnyk-Sport | |||||||||
Hradec Kralove | 0:1 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Chrudim | 2:2 | C. Budejovice | |||||||||
Banik Sokolov | 1:0 | Pardubice | |||||||||
Trinec | 0:0 | Vlasim | |||||||||
Dinamo-Auto | 0:1 | FC Sheriff | |||||||||
Zaria Balti | 1:2 | Petrocub | |||||||||
Sfintul Gheor. | 0:2 | Milsami | |||||||||
CSF Speranta | 1:3 | Zimbru Chisinau | |||||||||
Volos NPS | 7:0 | AE Karaiskakis | |||||||||
AE Sparti | 1:1 | PAE Chania | |||||||||
Iraklis | 1:0 | PASA Irodotos | |||||||||
AO Trikala | 2:3 | Doxa Dramas | |||||||||
Platanias | 2:1 | Aittitos Spaton | |||||||||
Torpedo Moscow | 1:1 | Salyut Belgorod | |||||||||
Dinamo Bryansk | 2:0 | FK Kaluga | |||||||||
M. Lipetsk | 1:0 | Novomoskovsk | |||||||||
Khimki 2 | 1:1 | Strogino Moscow | |||||||||
Saturn | 1:1 | FK Ryazan | |||||||||
Al-Ansar FC | 0:1 | Al-Ahed | |||||||||
AC Tripoli | 0:0 | Racing Beirut | |||||||||
Tadamon Sour | 0:0 | Salam Zgharta | |||||||||
Zrinjski Mostar | 3:0 | Celik Zenica | |||||||||
Radnik Bijelj. | 2:1 | Siroki Brijeg | |||||||||
Sloboda Tuzla | 1:1 | FK Tuzla City | |||||||||
Mladost Kakanj | 2:1 | FK Krupa | |||||||||
SSU Poli | 1:3 | UTA Arad | |||||||||
FC Arges | 4:1 | Dacia U. Braila | |||||||||
Viitorul Tg.Jiu | 0:1 | Ac. Clinceni | |||||||||
Metaloglobus | 1:0 | CS Balotesti | |||||||||
Aerostar | 2:0 | Ripensia | |||||||||
Luceafarul | 1:0 | Pandurii | |||||||||
Mumbai City | 2:0 | Odisha FC | |||||||||
Pirin | 0:2 | Loko Sofia | |||||||||
Strumska Slava | 2:2 | Montana | |||||||||
Litex Lovech | 3:0 | C. Balchik | |||||||||
B. Galabovo | 0:0 | Dob. Dobrich | |||||||||
Nesebar | 2:1 | Lokomotiv GO | |||||||||
Bryne | 5:4 | Vålerenga II | |||||||||
KFUM | 3:1 | Egersund | |||||||||
Nardo FK | 2:2 | Hødd | |||||||||
Vard | 2:3 | Vidar | |||||||||
Stjørdals-Blink | 3:1 | Brattvåg | |||||||||
Kjelsås | 2:1 | Arendal | |||||||||
Fløy | 2:5 | Skeid | |||||||||
Al-Quwa Al-Jaw. | 2:0 | FK Altyn Asyr | |||||||||
Ararat Yerevan | 0:0 | FC Noah | |||||||||
Gandzasar | 0:0 | Ararat-Armenia | |||||||||
Östers IF | 4:4 | Helsingborgs IF | |||||||||
IK Frej Täby | 2:2 | Degerfors | |||||||||
Grebbestads IF | 3:2 | Mjällby AIF | |||||||||
Tvååkers IF | 1:0 | Skövde AIK | |||||||||
Husqvarna FF | 2:3 | IK Oddevold | |||||||||
Torns IF | 4:2 | Åtvidabergs FF | |||||||||
Eskilsminne IF | 1:2 | Oskarshamns AIK | |||||||||
CC Yatai | 1:2 | CQ Liangjiang | |||||||||
BJ Chengfeng | 0:2 | Jiangsu FC | |||||||||
HB FC | 3:2 | DL Pro | |||||||||
GZ City | 2:6 | TJ Tianhai | |||||||||
Javor-Matis | 1:0 | Sindjelic Bg | |||||||||
Becej 1918 | 1:2 | Radnicki 1923 | |||||||||
Zlatibor | 1:0 | FK Indjija | |||||||||
Teleoptik | 1:1 | Sloboda Uzice | |||||||||
Trayal | 2:1 | Borac Cacak | |||||||||
Zarkovo | 2:0 | FK Bezanija | |||||||||
TPS | 0:4 | HJK Helsinki | |||||||||
SJK Seinäjoki | 2:2 | FC Inter | |||||||||
IFK Mariehamn | 1:2 | KuPS | |||||||||
RoPS | 1:0 | Ilves | |||||||||
FC Honka | 3:1 | VPS | |||||||||
FC Lahti | 1:2 | PS Kemi | |||||||||
Zalaegerszeg | 2:1 | Mosonmagyaróvár | |||||||||
Eastern | 2:1 | Lee Man | |||||||||
Yuen Long | 1:2 | R&F HK | |||||||||
Chernomorets N. | 5:0 | Din. Stavropol | |||||||||
Volgar | 1:0 | Spartak V. | |||||||||
Kuban | 1:1 | Legion | |||||||||
Biolog | 0:2 | Chaika Pes. | |||||||||
Spartak Nalchik | 2:0 | Mashuk-KMV | |||||||||
Krasnodar 3 | 3:1 | V. Ponedelnik | |||||||||
Angusht Nazran | 0:1 | Druzhba Maikop | |||||||||
Fredrikstad | 4:1 | Alta | |||||||||
Odd II | 1:1 | Nybergsund | |||||||||
Moss | 1:1 | Asker | |||||||||
Bærum | 3:2 | Raufoss | |||||||||
Hønefoss | 2:1 | Stabæk II | |||||||||
Mjølner | 1:2 | Grorud | |||||||||
Fram | 5:1 | Elverum | |||||||||
Valencia B | 2:3 | CD Alcoyano | |||||||||
Lleida Esportiu | 0:1 | Hércules CF | |||||||||
CD Teruel | 0:1 | CF Peralada | |||||||||
CD Ebro | 0:0 | UB Conquense | |||||||||
Banska Bystrica | 2:0 | Tatran Presov | |||||||||
Dubnica | 4:0 | Skalica | |||||||||
Inter Bratislava | 4:1 | Odeva Lipany | |||||||||
Bardejov | 1:1 | Lok. Kosice | |||||||||
Zeljeznicar BL | 0:2 | B. Banja Luka | |||||||||
Drina Zvornik | 0:1 | Rudar Prijedor | |||||||||
Mrkonjic | 0:0 | Slavija S. | |||||||||
Kozara Gradiska | 2:1 | Tekstilac | |||||||||
Sutjeska Foca | 2:4 | Podrinje | |||||||||
OFK Sloga | 2:1 | FK Alfa Modriča | |||||||||
FC Samtredia | 1:8 | Dinamo Tbilisi | |||||||||
FC Dila | 0:0 | Iberia 1999 | |||||||||
Kolkheti Poti | 1:1 | Sioni Bolnisi | |||||||||
SC Gjilani | 0:3 | FC Prishtina | |||||||||
KF Drenica | 0:2 | KF Llapi | |||||||||
KF Trepca 89 | 0:1 | Feronikeli 74 | |||||||||
Gzira Utd. | 3:0 | Balzan FC | |||||||||
Valletta | 5:0 | Mosta FC | |||||||||
Floriana | 1:2 | Pietà Hotspurs | |||||||||
Tarxien | 1:0 | Qormi FC | |||||||||
MFK Vyskov | 2:1 | Frydek-Mistek | |||||||||
Lisen | 4:1 | Unicov | |||||||||
Petrkovice | 2:1 | Val. Mezirici | |||||||||
Hodonin | 1:2 | Hulin | |||||||||
Dolni Benesov | 0:0 | Vrchovina NMnM | |||||||||
Forfar Athletic | 3:2 | Raith Rovers | |||||||||
Airdrieonians | 0:1 | Stenhousemuir | |||||||||
Stranraer | 0:1 | Arbroath | |||||||||
Dumbarton | 4:0 | East Fife | |||||||||
HNK Sibenik | 2:1 | Hajduk Split II | |||||||||
HNK Zadar | 1:3 | Din. Zagreb II | |||||||||
Grazer AK 1902 | 0:3 | SPG Wels | |||||||||
SC Kalsdorf | 0:6 | Vöcklamarkt | |||||||||
Nara Club | 0:2 | FC Osaka | |||||||||
Sony Sendai | 6:1 | MinebeaMitsumi | |||||||||
Yoko. Musashino | 1:2 | Honda FC | |||||||||
Eastern Suburbs | 2:0 | Phoenix Res. | |||||||||
Neman Grodno | 0:0 | Luch | |||||||||
Torpedo Minsk | 0:1 | Vitebsk | |||||||||
Gorodeya | 4:1 | Smolevichi | |||||||||
Slavia | 3:0 | FK Lida | |||||||||
FK Smorgon | 1:1 | Naftan | |||||||||
Lokomotiv Gomel | 3:2 | Belshina | |||||||||
Volna Pinsk | 1:0 | Mikashevichi | |||||||||
Underdog | 2:3 | Orsha | |||||||||
Svetlogorsk | 3:0 | FK Baranovichi | |||||||||
Slonim | 0:0 | Zhitkovichi | |||||||||
Dungannon | 1:2 | Linfield | |||||||||
Coleraine | 1:2 | Cliftonville | |||||||||
Glenavon | 2:0 | Newry City | |||||||||
Ballymena Utd | 3:0 | Crusaders | |||||||||
Glentoran | 4:0 | Ards FC | |||||||||
Warrenpoint | 0:1 | Institute FC | |||||||||
Comunicaciones | 3:1 | Naranjeros | |||||||||
Xelajú | 4:1 | Sanarate FC | |||||||||
Iztapa | 1:0 | CSD Municipal | |||||||||
NEROCA FC | 0:2 | East Bengal FC | |||||||||
Gokulam FC | 1:1 | Mohun Bagan | |||||||||
FK Lovcen | 0:0 | B. Podgorica | |||||||||
Mornar Bar | 0:1 | OFK Petrovac | |||||||||
Sutjeska Niksic | 2:0 | Rudar Pljevlja | |||||||||
OFK Grbalj | 0:0 | FK Iskra | |||||||||
Zeta Golubovac | 1:0 | OFK Titograd | |||||||||
Árabe Unido | 2:0 | Independiente | |||||||||
Potros del Este | 2:1 | San Miguelito | |||||||||
Enppi SC | 4:2 | Mansoura | |||||||||
FC Flora | 4:0 | Kuressaare | |||||||||
Kalev | 5:0 | Pärnu Vaprus | |||||||||
Flamurtari FC | 1:1 | KF Teuta | |||||||||
FC Kamza | 1:1 | KF Tirana | |||||||||
Cheonan City | 1:4 | Gangneung Cit. | |||||||||
Gyeongju KHNP | 2:2 | Busan Trans. C. | |||||||||
Albion Rovers | 0:3 | Queen's Park | |||||||||
Clyde FC | 1:3 | Peterhead | |||||||||
Elgin City | 0:1 | Annan Athletic | |||||||||
Stirling Albion | 0:1 | Edinburgh City | |||||||||
Veles Moscow | 0:1 | Energia V. Luki | |||||||||
Tekstilshchik | 2:0 | Chertanovo 2 | |||||||||
Dolgoprudnyi | 1:1 | Murom | |||||||||
Torpedo Vlad. | 0:2 | Znamya Truda | |||||||||
Pol. Warsaw | 2:0 | LKS Lomza | |||||||||
Legionovia | 3:0 | Lechia Tomaszow | |||||||||
Ursus Warszawa | 0:2 | Legia II | |||||||||
Aleksandrow L. | 1:1 | Mazur Elk | |||||||||
U. Skierniewice | 0:0 | Victoria Sulejowek | |||||||||
O. Zambrow | 1:4 | Sokol Ostroda | |||||||||
AC Oulu | 3:0 | JJK Jyväskylä | |||||||||
FF Jaro | 1:2 | FC Haka | |||||||||
HJK Klubi 04 | 0:1 | Ekenäs IF | |||||||||
Kokkolan PV | 3:0 | FC KTP | |||||||||
AC Kajaani | 0:1 | Helsinki IFK | |||||||||
SX Chang'an At. | 0:1 | NT Zhiyun | |||||||||
SC Longfor | 2:0 AET | YC Elk Sea | |||||||||
FC Wettswil | 2:0 | FC Baden 1897 | |||||||||
FC Linth 04 | 2:3 | St. Gallen U21 | |||||||||
FC Gossau | 1:5 | Winterthur U21 | |||||||||
HW Welders | 2:3 | Larne FC | |||||||||
Loughgall | 4:2 | Ballyclare | |||||||||
Carrick Rangers | 4:2 | PSNI FC | |||||||||
Knockbreda FC | 5:3 | Dergview | |||||||||
Dundela FC | 2:2 | Limavady | |||||||||
Portadown | 5:0 | Ballinamallard | |||||||||
Newtown | 1:1 | The New Saints | |||||||||
Bala | 0:1 | Barry Town | |||||||||
NSÍ Runavík | 2:1 | KÍ Klaksvík | |||||||||
HB Tórshavn | 2:1 | Víkingur | |||||||||
Skála | 1:5 | B36 Tórshavn | |||||||||
TB/FCS/Royn | 1:0 | 07 Vestur | |||||||||
EB/Streymur | 0:2 | AB Argir | |||||||||
CD Águila | 0:1 | CD Audaz | |||||||||
Ascoli U19 | 0:2 | Lecce U19 | |||||||||
Cosenza U19 | 0:0 | Lazio U19 | |||||||||
Frosinone U19 | 0:0 | Pescara U19 | |||||||||
Benevento U19 | 3:2 | Foggia U19 | |||||||||
Crotone U19 | 4:4 | Livorno U19 | |||||||||
CTG Abahani | 3:1 | Rahmatganj | |||||||||
Lynx FC | 1:1 | Lincoln FC | |||||||||
Leverkusen U19 | 1:0 | Oberhausen U19 | |||||||||
Düsseldorf U19 | 3:4 | Paderborn U19 | |||||||||
Duisburg U19 | 1:3 | VfL Bochum U19 | |||||||||
Pr. Münster U19 | 2:3 | Schalke 04 U19 | |||||||||
RW Essen U19 | 2:1 | M'gladbach U19 | |||||||||
Aachen U19 | 3:0 | SV Rödingh. U19 | |||||||||
Independiente | 2:2 | Sol de América | |||||||||
NK Nafta 1903 | 0:1 | Tabor Sezana | |||||||||
NK Krka | 1:1 | NK Dob | |||||||||
NK Dekani | 4:1 | NK Brezice 1919 | |||||||||
Drava Ptuj | 2:0 | NK Ankaran | |||||||||
UN Käerjeng 97 | 0:5 | Jeunesse Esch | |||||||||
Bourscheid | 1:16 | CS Fola Esch | |||||||||
BSV Rehden | 2:2 | Holst. Kiel II | |||||||||
SSV Jeddeloh II | 3:0 | LSK Hansa | |||||||||
W. Bremen II | 5:2 | VfL Oldenburg | |||||||||
G. Egestorf/L. | 0:3 | Wolfsburg II | |||||||||
Kickers Luzern | 3:4 | FC Lugano II | |||||||||
FC Paradiso | 3:1 | FC Willisau | |||||||||
Bologna U19 | 3:0 | Carpi U19 | |||||||||
Venezia U19 | 2:2 | Parma U19 | |||||||||
Cremonese U19 | 2:1 | Salernitana U19 | |||||||||
Padova U19 | 1:1 | Cittadella U19 | |||||||||
Spezia U19 | 2:0 | Brescia U19 | |||||||||
Meyrin FC | 2:0 | Etoile Carouge | |||||||||
Martigny-Sports | 1:0 | BSC YB U21 | |||||||||
FC Echallens | 2:1 | FC Bulle | |||||||||
Azzurri LS | 0:0 | Lausanne II | |||||||||
CS Chênois | 5:2 | Lancy FC | |||||||||
BFC Dynamo | 0:0 | U. Fürstenwalde | |||||||||
Lok Leipzig | 1:0 | Optik Rathenow | |||||||||
Budissa Bautzen | 1:0 | W. Nordhausen | |||||||||
CD Don Benito | 2:2 | Villanovense | |||||||||
Luzern U21 | 1:1 | FC Black Stars | |||||||||
Davao Aguilas | 0:1 AET | Kaya-Iloilo | |||||||||
Bröndby IF U19 | 3:0 | SönderjyskE U19 | |||||||||
Copenhagen U19 | 2:3 | Aalborg BK U19 | |||||||||
Nordsjaell. U19 | 3:1 | Silkeborg U19 | |||||||||
Odense BK U19 | 4:1 | Aarhus GF U19 | |||||||||
Midtjylland U19 | 4:2 | Esbjerg fB U19 | |||||||||
Leader-Champion | 0:8 | Dordoi Bishkek | |||||||||
Ilbirs Bishkek | 0:1 | Neftchi | |||||||||
HKFC | 4:0 | Citizen | |||||||||
Central Western | 1:2 | Happy Valley | |||||||||
FC Stadlau | 2:2 | Rapid Wien II | |||||||||
Tre Penne | 3:0 | Juvenes-Dogana | |||||||||
La Fiorita | 4:1 | Libertas | |||||||||
SS Folgore | 0:0 | San Giovanni | |||||||||
Faetano | 1:3 | Cailungo | |||||||||
Türk. Friedbg. | 0:3 | Hessen Kassel | |||||||||
Hünfelder SV | 0:1 | VfB Ginsheim | |||||||||
FC Ederbergland | 1:2 | Vikt. Griesheim | |||||||||
Buch. Flieden | 2:2 | SC Waldgirmes | |||||||||
FSC Lohfelden | 1:3 | Bayern Alzenau | |||||||||
ODIN '59 | 2:5 | Groningen U21 | |||||||||
DOVO | 1:1 | Quick Boys | |||||||||
HSV Hoek | 4:2 | Ajax Amateurs | |||||||||
Harkemase Boys | 4:2 | ASWH | |||||||||
VVOG | 2:0 | DVS '33 | |||||||||
FC Lisse | 1:1 | Noordwijk | |||||||||
VV Eemdijk | 6:2 | De Dijk | |||||||||
VfL Halle 96 | 1:1 | FSV Luckenwalde | |||||||||
Chemie Leipzig | 0:0 | Hohenstein-E. | |||||||||
Askan. Bernburg | 0:3 | FC Eilenburg | |||||||||
Ein. Rudolstadt | 1:2 | Ludwigsfelde | |||||||||
Nordhausen II | 6:1 | SV BW Zorbau | |||||||||
Sandersdorf | 3:1 | VfB Krieschow | |||||||||
Hannover 96 U19 | 6:1 | Wolfsburg U19 | |||||||||
Hertha BSC U19 | 5:2 | D. Dresden U19 | |||||||||
RB Leipzig U19 | 1:2 | Hamburg U19 | |||||||||
U. Berlin U19 | 1:3 | W. Bremen U19 | |||||||||
CZ Jena U19 | 0:4 | St. Pauli U19 | |||||||||
Osnabrück U19 | 0:1 | Magdeburg U19 | |||||||||
Lubin II | 1:0 | Błyskawica Gać | |||||||||
Gwarek T.G. | 1:0 | Pniowek P. | |||||||||
Stal Brzeg | 1:0 | Warta Gorzow | |||||||||
L. Dzierzoniow | 1:3 | Radzionkow | |||||||||
Ruch Zd. | 3:2 | Agroplon | |||||||||
M. Legnica II | 0:2 | Rekord B-B | |||||||||
TSV Rain/Lech | 1:1 | DJK Vilzing | |||||||||
1.FC Sonthofen | 2:2 | Nördlingen | |||||||||
Schwaben Augsb. | 0:2 | FC Ismaning | |||||||||
Kirchanschöring | 2:0 | TuS Holzkirchen | |||||||||
Olympiacos U19 | 6:1 | Apollon U19 | |||||||||
Panetolikos U19 | 1:0 | Ast.Tripoli U19 | |||||||||
Panionios U19 | 0:2 | Atromitos U19 | |||||||||
FC Augsburg U19 | 1:0 | FC Bayern U19 | |||||||||
Stuttgart U19 | 5:0 | FSV Frankf. U19 | |||||||||
Karlsruhe U19 | 4:2 | Frankfurt U19 | |||||||||
Heidenheim U19 | 0:0 | Mainz 05 U19 | |||||||||
SpVgg Ansbach | 2:0 | Würzb. Kick. II | |||||||||
FV 04 Würzburg | 1:2 | Seligenporten | |||||||||
Jahn Forchheim | 0:2 | FSV Erlangen-B. | |||||||||
Internacional | 1:1 | Partizan U19 | |||||||||
Cova Piedade 23 | 1:2 | Portimonense 23 | |||||||||
Feirense Sub-23 | 1:4 | Braga U23 | |||||||||
Sporting CP U23 | 1:0 | Marítimo U23 | |||||||||
Guimarães U23 | 1:1 | Rio Ave U23 | |||||||||
Vitória FC U23 | 1:0 | Aves U23 | |||||||||
VV UNA | 0:2 | Volendam U21 | |||||||||
FV Diefflen | 2:3 | Schott Mainz | |||||||||
K'lautern II | 3:0 | Mechtersheim | |||||||||
Emmelshausen | 0:2 | Eintracht Trier | |||||||||
Hertha Wiesbach | 3:1 | Idar-Oberstein | |||||||||
Hassia Bingen | 2:0 | VfB Dillingen | |||||||||
OSC Bremerhaven | 0:2 | Bremer SV | |||||||||
W. Bremen III | 1:4 | Brinkumer SV | |||||||||
Leher TS | 3:0 | Habenhauser FV | |||||||||
Blumenthaler SV | 2:4 | SFL Bremerhaven | |||||||||
ESC Geestemünde | 4:3 | SG Aumund-Veg. | |||||||||
Europa Point FC | 4:0 | FC Hound Dogs | |||||||||
Víkingur II | 0:0 | B68 Toftir | |||||||||
B71 Sandoy | 2:3 | ÍF Fuglafjördur | |||||||||
SV Ried II | 0:2 | SV Wallern | |||||||||
SPG Pregarten | 2:1 | Micheldorf | |||||||||
Cibao FC | 1:0 | San Francisco | |||||||||
BK Forward | 2:1 | Sandvikens IF | |||||||||
Karlslunds IF | 0:0 | Linköping City | |||||||||
Almere City U23 | 0:4 | HHC Hardenberg | |||||||||
Kozakken Boys | 1:1 | Sparta U21 | |||||||||
Koninklijke HFC | 3:0 | VVSB | |||||||||
AFC Amsterdam | 4:0 | GVVV | |||||||||
Barendrecht | 4:5 | Rijnsburgse B. | |||||||||
Spakenburg | 3:2 | Scheveningen | |||||||||
Katwijk | 0:0 | IJsselm.vogels | |||||||||
Vissel U18 | 2:1 | FC Tokyo U18 | |||||||||
Sanfrecce U18 | 3:1 | Vegalta U18 | |||||||||
S-Pulse U18 | 6:1 | HollyHock U18 | |||||||||
Tochigi U18 | 0:1 | Reysol U18 | |||||||||
Loko Vltavin | 4:1 | Prevysov | |||||||||
Kraluv Dvur | 0:1 on pens | Karlovy Vary | |||||||||
Olympia | 4:1 | Sokol Brozany | |||||||||
Litomericko | 2:1 | Stechovice | |||||||||
Domazlice | 3:1 | Dobrovice | |||||||||
Usti nad Orlici | 0:1 | Vysehrad | |||||||||
Zivanice | 1:0 | Pisek | |||||||||
VfV Hildesheim | 0:2 | Braunschweig II | |||||||||
Wolfenbüttel | 2:1 | TB Uphusen | |||||||||
SV Atlas | 3:0 | BV Cloppenburg | |||||||||
FC Balzers | 5:1 | FC Wil II | |||||||||
Santos Tartu | 1:0 | FCI Levadia U21 | |||||||||
Keila JK | 0:2 | FC Elva | |||||||||
Sport. Hasselt | 1:0 | KSK Tongeren | |||||||||
Marsa FC | 5:1 | Gharghur FC | |||||||||
St.George's FC | 0:4 | Lija Athletic | |||||||||
St. Venera | 0:3 | Pembroke | |||||||||
Altach Juniors | 0:1 | Wals-Grünau | |||||||||
Memmingen II | 3:1 | Illertissen II | |||||||||
FC Kempten | 1:0 | SpV Kaufbeuren | |||||||||
Wolfratshausen | 0:0 | Garmisch | |||||||||
SC Olching | 3:0 | TSV Gilching-A. | |||||||||
Everton U18 | 4:2 | Derby U18 | |||||||||
West Brom U18 | 1:2 | Boro U18 | |||||||||
SB Rosenheim | 2:4 | SV Erlbach | |||||||||
Pfarrkirchen | 3:2 | TSV Bogen | |||||||||
FC Deisenhofen | 1:0 | ASV Dachau | |||||||||
SpVgg Landshut | 0:2 | SE Freising | |||||||||
VfB Lübeck II | 3:2 | VfR Neumünster | |||||||||
PSV Neumünster | 0:0 | TSB Flensburg | |||||||||
SV Todesfelde | 3:1 | SV Frisia 03 | |||||||||
Heider SV | 3:0 | TSV Lägerdorf | |||||||||
TSV Bordesholm | 3:3 | Eutin 08 | |||||||||
FCA Walldorf II | 3:2 | TuS Bilfingen | |||||||||
FC Zuzenhausen | 1:1 | SV Schwetzingen | |||||||||
Vändra Vaprus | 0:4 | Paide U21 | |||||||||
Ajax Lasnamäe | 1:7 | JK Tammeka U21 | |||||||||
JK Järve | 4:1 | FC Helios Voru | |||||||||
FC Forward | 5:1 | Urania Genève | |||||||||
U. Schafhausen | 0:0 | Germ. Teveren | |||||||||
FC Tavannes | 4:2 | FC Prishtina BE | |||||||||
Portstewart FC | 0:2 | Queen's Uni | |||||||||
Zeljeznicar U19 | 4:0 | FK MDK U19 | |||||||||
Zr. Mostar U19 | 3:0 | NK Celik U19 | |||||||||
Zvijezda 09 U19 | 3:1 | Banja Luka U19 | |||||||||
Sarajevo U19 | 3:2 | Bijeljina U19 | |||||||||
Frankfurt U17 | 4:1 | Ingolstadt U17 | |||||||||
St. Kickers U17 | 1:4 | Hoffenheim U17 | |||||||||
Nürnberg U17 | 3:3 | FC Augsburg U17 | |||||||||
U'haching U17 | 1:3 | Stuttgart U17 | |||||||||
FC Bayern U17 | 3:0 | Karlsruhe U17 | |||||||||
D. Dresden U17 | 5:0 | SC Borgfeld U17 | |||||||||
Chemnitz U17 | 0:1 | Hannover 96 U17 | |||||||||
Hertha BSC U17 | 4:0 | E. Cottbus U17 | |||||||||
Wolfsburg U17 | 3:1 | TeBe Berlin U17 | |||||||||
Holst. Kiel U17 | 1:6 | W. Bremen U17 | |||||||||
FK MDK U17 | 2:0 | Tuzla City U17 | |||||||||
S. Brijeg U17 | 3:0 | Celik U17 | |||||||||
Zeljeznicar U17 | 3:2 | Zr. Mostar U17 | |||||||||
Hennef 05 U17 | 1:3 | Schalke 04 U17 | |||||||||
B. Dortmund U17 | 4:0 | RW Essen U17 | |||||||||
1.FC Köln U17 | 4:0 | Duisburg U17 | |||||||||
VfL Bochum U17 | 0:4 | Leverkusen U17 | |||||||||
M'gladbach U17 | 0:2 | Bielefeld U17 | |||||||||
Paderborn U17 | 0:1 | Pr. Münster U17 | |||||||||
Ruch U19 | 1:0 | Wisla U19 | |||||||||
Korona U19 | 2:3 | Escola V. U19 | |||||||||
Belchatow U19 | 0:2 | Slask U19 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 4:3 | Elana U19 | |||||||||
Konyaspor U21 | 2:1 | Basaksehir U21 | |||||||||
Antalyaspor U21 | 4:0 | Trabzonspor U21 | |||||||||
Erzurum FK U21 | 0:0 | Kasimpasa U21 | |||||||||
Akhmat II | 2:2 | Dynamo M II | |||||||||
Rostov II | 2:0 | Anzhi II | |||||||||
AKA Rapid U16 | 2:0 | Vorarlberg U16 | |||||||||
Wan Chai | 1:2 | Supreme | |||||||||
Kiker U17 | 1:1 | Rad (Z) U17 | |||||||||
Meiendorfer SV | 2:0 | HEBC Hamburg | |||||||||
SV Curslack-N. | 1:1 | Concordia | |||||||||
GC Zürich U18 | 3:1 | Winterthur U18 | |||||||||
FC Zürich U18 | 2:3 | Luzern U18 | |||||||||
FC Sion U18 | 1:2 | BSC YB U18 | |||||||||
BEJUNE U18 | 1:1 | FC Basel U18 | |||||||||
St. Gallen U18 | 0:2 | Team Ticino U18 | |||||||||
Lausanne U18 | 3:2 | FC Thun U18 | |||||||||
SV Kelbra | 0:2 | SV Dessau 05 | |||||||||
Edelw. Arnstedt | 0:3 | Eintr. Elster | |||||||||
U. Schönebeck | 2:3 | Bitterfeld-W. | |||||||||
SV Westerhausen | 1:2 | Fort. Magdeburg | |||||||||
TSV Karlburg | 2:0 | SC Aufkirchen | |||||||||
TG Höchberg | 5:2 | TuS Röllbach | |||||||||
SV Erlenbach | 1:1 | Viktoria Kahl | |||||||||
SV Bevern | 5:3 | TV Dinklage | |||||||||
SV Bavenstedt | 1:0 | Iraklis Hellas | |||||||||
TV Stuhr | 1:2 | Heeßeler SV | |||||||||
Einheit Kamenz | 2:1 | SG Taucha 99 | |||||||||
Eintr. Niesky | 3:00 PM | SV Olbernhau | |||||||||
Großenhainer FV | 4:0 | Germ. Mittweida | |||||||||
K. Markkleeberg | 2:1 | FC Grimma | |||||||||
Radebeuler BC | 0:1 | Pirna-Copitz | |||||||||
Luzern U17 | 3:2 | FC Basel U17 | |||||||||
FC Dornbreite | 5:2 | TuS Hartenholm | |||||||||
TSV Pansdorf | 1:1 | GW Siebenbäumen | |||||||||
Oldenburger SV | 3:1 | C. Schönkirchen | |||||||||
Union Mauer | 1:1 | WAF Brigittenau | |||||||||
Austria XIII | 2:0 | ASV 13 | |||||||||
1210 Wien | 0:3 | Ostbahn XI | |||||||||
SV Empor Berlin | 0:4 | SFC Stern | |||||||||
ESV St. Michael | 2:1 | ASK Voitsberg | |||||||||
VfR Horst | 1:2 | Friedrichsberg | |||||||||
Osterrönfeld | 0:0 | BSC Brunsbüttel | |||||||||
Gettorfer SC | 2:4 | Hohenwestedt | |||||||||
TuS Jevenstedt | 0:3 | TSV Altenholz | |||||||||
FC Reher/Puls | 1:1 | Husumer SV | |||||||||
TSV Bad Abbach | 2:4 | TSV Waldkirchen | |||||||||
1.FC Passau | 7:0 | SV Hutthurm | |||||||||
Tegernheim | 1:5 | SV Donaustauf | |||||||||
SpVgg Pfreimd | 0:3 | F. Regensburg | |||||||||
Melchiorshausen | 1:5 | Union 60 Bremen | |||||||||
Lesum-Burgdamm | 1:4 | SV Hemelingen | |||||||||
TuRa Bremen | 4:0 | DJK Blumenthal | |||||||||
TV Bremen-Walle | 3:3 | Komet Arsten | |||||||||
SK Maria Saal | 1:3 | SAK Klagenfurt | |||||||||
Freiburger FC | 3:0 | FC Waldkirch | |||||||||
SC Herford | 4:0 | VfL Theesen | |||||||||
SSV Sand | 0:1 | SV Steinbach | |||||||||
Schwalmstadt | 3:1 | OSC Vellmar | |||||||||
SG Johannesberg | 1:1 | SC Willingen | |||||||||
FSV Fernwald | 1:1 | VfB Marburg | |||||||||
Inter 2000 | 2:3 | FC Elazig Spor | |||||||||
VfL Lohbrügge | 2:1 | Rahlstedter SC | |||||||||
TuS Berne | 3:1 | Klub Kosova | |||||||||
Halberg Brebach | 4:0 | FV Eppelborn | |||||||||
B. Neunkirchen | 2:1 | FV Schwalbach | |||||||||
SG Rehlingen | 1:3 | TuS Herrensohr | |||||||||
SG Alfbachtal | 5:1 | FC Hochwald | |||||||||
Horitschon | 2:2 | Pinkafeld | |||||||||
Hanau 93 | 3:0 | Sportfreunde 04 | |||||||||
SK St. Johann | 1:0 | SV Innsbruck | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Edgar Lastre Comerciantes | 1:2 | |
A. Ugarriza Dep. Garcilaso | 1:1 | |
Luciano Cabral Coquimbo Unido | 0:1 | |
Philip Yeboah Lucchese | 1:3 | |
F. Salvemini Giugliano | 2:3 |